Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo s850 мнения , впечатления , проблеми
#76

От Технополис ми дадоха нов телефон, признаха, че телефона е с фабричен дефект. За съжаление новия е същия боклук като първия. Но поне екрана му работи Smile ......за сега....
За колегата от предните постове виж този http://www.emag.bg/mobilen-telefon-samsu...15-1bzngos  изпитан телефон на същата цена.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-02-09, 15:07:47)pl_men написа:  От Технополис ми дадоха нов телефон, признаха, че телефона е с фабричен дефект. За съжаление новия е същия боклук като първия. Но поне екрана му работи Smile ......за сега....
За колегата от предните постове виж този http://www.emag.bg/mobilen-telefon-samsu...15-1bzngos  изпитан телефон на същата цена.

разликата между с850 и самсунга,който си посочил като цена е 100 лева и това някак не се връзва в категорията същата цена.Не престава да ме учудва как си купувате телефони,които после плюете,но това си е ваша работа.Лично аз Самсунг не бих си взел,не че Леновото е нещо невероятно,но чак да е боклук....Непретенциозен модел за 400 лева,добри характеристики и безпроблемна работа

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#78

Не искам да споря с никого, изказвам мнението си за телефона. Просто това е първото и последно Леново, което купувам. А за линка, когато го качвах, Самсунга беше на промоция, с цена като Леновото. 
Цитирай
#79

Здравейте! Взех си Lenovo S850 и не съм доволен от батерията която толкова похвалиха в Технополис. При активно ползване с включен wi fi сърфиране в нета и ползване на приложения батерията пада напълно за 4 часа и половина. Това нормално ли е за този телефон и тип батерия? Питах Lenovo Bulgaria и казаха че било нормално но аз имам познати с телефони които при същото положение им държи по ден два а и като чета тук същото от други с Lenovo и се замислям. И аз имам проблема с календара както и неточност в процентите.
Цитирай
#80

(2015-03-16, 10:51:44)anzhelo94 написа:  Здравейте! Взех си Lenovo S850 и не съм доволен от батерията която толкова похвалиха в Технополис. При активно ползване с включен wi fi сърфиране в нета и ползване на приложения батерията пада напълно за 4 часа и половина. Това нормално ли е за този телефон и тип батерия? Питах Lenovo Bulgaria и казаха че било нормално но аз имам познати с телефони които при същото положение им държи по ден два а и като чета тук същото от други с Lenovo и се замислям. И аз имам проблема с календара както и неточност в процентите.
нормално е,стига през тези 4.5 часа да го ползваш постоянно,все пак това е батерия,а не електроцентрала,не можеш да очакваш да не се хаби.Ненормално щеше да е в спящ режим да ти хаби бързо,тогава имаш за какво да се притесняваш

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#81

E ок нямал съм смарт фон до сега и не съм много на ясно.. Мерси. А това с календара някакъв бъг ли е? Нереални дати и повторение в имената на контактите.
Цитирай
#82

Аз пък да ви кажа имам го от 4 месеца и нямам ама нито един от проблемите описани тук батерията му държи зверски и цената за устройството си е направо бомба единствено ме дразни секюритито но и за него има лек и един въпрос дали някой знае ще имаме ли ъпдейт близалка или само с вафла ще е
Цитирай
#83

Съжалявам за тъпия въпрос, но как мога да изкарам иконката за музикалният плеър ? Гледал съм по ревютата и е има, но не мога да е намеря ???
Цитирай
#84

Здравейте!
Преди около един час изтървах телефона си /Lenovo s850/ във вода.Намокри се само долната част и поред мен не много,т.к. беше с flip case. Извадих картите и слота беше мокър. Сега телефона не се включва Sad .
Какво ще ме посъветвате да направя и евентуално какво може да се е случило?
Благодаря предварително на отговорите Ви !
Цитирай
#85

Здравейте,

Имам Lenovo S850 от два дни и ме интересува може ли да се включи предна светлинна индикация, която да светва при пропуснато повикване или съобщение? Ако няма така функция, можете ли да ми предложите приложение/програма?

Поздрави,
Пламен
Цитирай
#86

Пламене , при пропуснато обаждане свети надписа на гърбът на телефона.

Smile
Цитирай
#87

Вече се минаха долу доре 2 седмици. До сега не съм имал проблеми освен - настроен е след 12 вечерта да минава в авариен режим и ако примерно го оставяте на 20 % батерия, то на сутринта ще имате около 80%. Това е много хубаво, но изобщо не е реално.... както си ровите просто ще ви угасне и първия път като ми стана това си викам - айде до тука е ... Друго, което ме дразни е пластинката, която държи слота на сим картата, тя постоянно мърда и така си го купих. Общо взето телефончето е хубаво - силен високоговорител, като всяка една друга сапунерка си държи 1-2 дена батерия. Първоначално менюто супер много ме дразнеше. Не бях виждал по-смотано подредено меню, но е нормално все пак слизам от А5 на Самсунг. От към производителност не съм играл игри, но добре се справя, по-някога леко насича (при самсунга нямаше такова нещо) Основната камера ми се вижда слабичка, но пък предната доста ми хареса, по-добра е от на самсунга. Тааа телефона си заслужава и дали със сапунерка за 700 лв или за 300 лв ... огромни разлики не виждам. В разни големи супермаркети е на промоция от където го и взех и може да се възползвате Smile
Цитирай
#88

(2015-06-12, 22:09:10)georgieff21 написа:  Пламене , при пропуснато обаждане свети надписа на гърбът на телефона.

Да, така е, но това лично според мен е безсмислено, защото все пак не си държа телефона легнал по дисплей за да видя, че някой ме е търсил.
Цитирай
#89

Здравейте, с новите ъпдейти дали е телефона е по-добре и няма горепосочените проблеми?Колебая се дали да не си купя такъв,но ме притесняват мненията на хората с такъв телефон.Иначе за тази цена с тези  параметри ми изглежда супер!
Цитирай
#90

Здравейте,

Аз има телефона от ноември 2014. От самото начало имам следния проблем: Показанието на заряда на батерията не е реално (като вляза в историята виждам скокове от 40% на 80% и т.н.) и в даден момент например от 60% телефона се гаси и няма никакъв заряд. Носих го в сервиз и смениха батерията. Проблема остана същия. Занесох го втори път в сервиза и отново смениха батерията. Сега проблема е същия. Незнам какво да правя вече така могат да си сменят батерия до безкрай но проблема не се оправя. Някой сблъсквал ли се е с този проблем и как го е решил?

LENOVO S850, 4.4.2, S850_ROW_S217_150420
Цитирай
#91

Проблема е софтуерен не е в батерията тя си кара нормално при мен този проблем го имаше с А536. От 3 месеца съм с s850 и нямам никакви проблеми.
Цитирай
#92

Някой оправил ли го е този проблем на батерията, който е софтуерен. Имам телефона от 4 дни и днес за първи път ставам сутринта и гледам батерията на 60 %, а снощи я оставих на 27%, пусках няколко клипа бърниках го - спада си нормално. На майстор ли трябва да го закарам за тези проценти или в гаранционния сервиз направо?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)