Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Facebook messenger

Ами пробвай от настройките да изчистиш данните приложението и кеша също. Пък ако не стане го преинсталирай. А иначе интернет има с другите приложения?
Цитирай
Аксесоари

Рестартирай устройството!
Не ресет. Рестарт.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Е.не се оправя с рестарт,защото след като се рестартира се оправя за около 5 минути и после същото,не мога да пратя едно съобщение 200 часа.Пробвах и това с кеша да изчистя - резултат никакъв!
Цитирай

Деинсталирай и го инсталирай на ново месенджера от google play.Често пъти това помага,не се тревожете ако имате проблеми с месенджера,като цяло самото приложение не направено добре и често има лагави ъпдеити за него.Да се надявам че с някои следващ ъп ще пуснат по стабилно работеща версия на месенджера за всички модели с андроид ос.При мен работи добре на Huawei P'9 lite.Но имам един стар андроид estar x35 май му беше модела,с андроид кит кат 4.4.2 е.Месенджера постояно забива на този телефон.С всеки следващ ъп за месенджера го правят все по тежък и по тежък и за това може би на някои телефони не работи добре.Този месец сигурно пуснаха 3-4 нови ъпдеита за него.Почти всяка седмица има нов ъп

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Застигна ли ви вече новото ла*но, наречено Share day? Снапчат във фб месинджър, разделите не могат да се прелистват, това вече не е месинджър. Засега го махнах, сложих стара версия и забраних актуализациите.
П.П. И на старата версия се появи тази напаст!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

ужасен е този новия месинджър. Не знам какво се опитват да постигнат, но го съсипаха. 
Отделно и не работи особено плавно.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Току що ми се промени и на мен без да е актуализиран. Каква е тая гадост и какъв изобщо е смисълът?!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Аз си инсталирах стара версия, 95.0 мисля, че е, и я нямам тая гадост вече.
Цитирай

Аз пробвах със старите версии, ок е докато не рестартирам телефона, след това тая гадост пак се връща, а съм спряла ъпдейтите.
Цитирай

Новия дизайн супер много ми харесва, супер удобен е Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Нещо стана и засега се махна тая простотия. Дано само да са пробвали реакциите и да са чули всички епитети и клетви по адрес на творението си Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Понеже видях, че много хора се оплакват от новият messenger ви качих .apk инсталационният файл на старата версия в Google Drive. Само си деинсталирайте новата "snapchat" версия на messenger, спрете автоматичната актуализация на приложения от Google Play, активирайте Unknown sources от security настройките на android и инсталирайте този от .apk файла.

https://drive.google.com/drive/folders/0...FQzY25JVms

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай

Ползвайте тази версия на Фейсбук с тази добавка и не ви трябва месенджър
http://dox.bg/files/dw?a=54a3fb27cb
http://dox.bg/files/dw?a=5eebe0a282
Цитирай

Когато отворя месиндръжда, в 90% от случайте ми стартира предната камера да си правя "селфи". На кой нормален човек му е потрябвала подобна глупост?

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай

Здравейте, искам да ви попитам как мога да направя така, че да не ми изписва във фейсбук и месинджър, че съм активна сега или преди 15 минути, изключен е фейсбук чата, в месинджър също е изключен, дори да деинсталирам и двете приложения и да влизам през браузър пак ми показва, има ли някакво приложение или настройка, които да спрат това? Просто да показва офлайн и никаква информация повече, защото като гледам в чата има и такива хора на които просто пише офлайн без обяснения кога си бил на линия последно.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ползвам в.49 на Facebook app с инсталирана в.1.0 на Facebook Messenger, за да държи отключен чата и разговорите през самия Facebook app, което си бе удобно. Преди около месец тази възможност я блокираха от Facebook, а за съжаление от вчера вече е неизползваема и в.1.0 на Messenger-а, та се наложи да инсталирам в.24.


Прикачени файлове Миниатюри
               

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Ползвам последната версия на Facebook с версия 1.0 на Messenger и нямам проблеми.

#TeamPixel
Цитирай

@kumbeto, и осъществяваш чат и разговори през Facebook app? Защото не ми се е получавало на по-високи версии на Facebook app като 55 и 66 (които съм ползвал).

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Не ползвам фейса за разгоори, само за чат.

#TeamPixel
Цитирай

(2017-02-02, 16:55:44)Luciana Bella написа:  Здравейте, искам да ви попитам как мога да направя така, че да не ми изписва във фейсбук и месинджър, че съм активна сега или преди 15 минути, изключен е фейсбук чата, в месинджър също е изключен, дори да деинсталирам и двете приложения и да влизам през браузър пак ми показва, има ли някакво приложение или настройка, които да спрат това? Просто да показва офлайн и никаква информация повече, защото като гледам в чата има и такива хора на които просто пише офлайн без обяснения кога си бил на линия последно.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Виж сега всичко идва от месинджъра тези, които имат инсталиран такъв им показва активност,това може да се премахне по два начина:
1.Деинсталираш месинджъра
2.Влизаш в феиса от компа и кликваш горе на въпросителната,след това на зъбното колело "Кратки пътища към поверителността",после на "вижте още настройки",после в ляво влизаш в "Security and Login" намираш месенджера и му даваш Log Out.
Вторият начин е по лесен:
Деинсталираш месенджера,после влизаш от компа и отново на въпросителната,след това на зъбното колело на  "Кратки пътища към поверителността",после на "вижте още настройки" и в ляво на "Общи" най долу в "Закрийте профилът си" може да ти поиска да въведеш отново паролата си,въвеждаш я и избираш причина "Това е временно,ще се върна" и кликваш на "деактивиране",след като ти изпише,че профилът е деактивиран влизаш отново през компютърът и профилът ти ще се активира отново а минутите показващи преди колко време си била на линия в чата на приятелите ти вече няма да ги има, има обаче едно условие и то е да не инсталираш отново и влизаш от месенджерът, защото ако го направиш минутите отново ще се появят!
Вторият начин с деактивирането на профилът е по сигурен.
Цитирай

Ето на това не му трябва никакъв месенджър, работи добре само дето не може да се провежда разговор.
http://dox.bg/files/dw?a=887c443e7b
Цитирай

И това е, докато обновят фейса, после пак трябва да търсиш патчната версия (: А с първата версия на месинджъра (която не се стартира и пак може само да чатиш) си ползваш на воля и фейса се обновява автоматично.

#TeamPixel
Цитирай

Или това: http://dox.bg/files/dw?a=36cb4046ee
Цитирай

Инсталиране на стари версии на Фейсбук:
https://www.facebook.com/stanislav.mihai...=2&theater
Цитирай

Интересно кой влиза в Facebook, аз лично ми трябваше 6 месеца да си залича всичко от там, и пак не съм сигурен, че не ме помни...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)