Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Tab Pro 8.4
#1

Здравейте, предстои ми да си закупя нов таблет и се спрях на този. Има ли някой от вас, който да си го е взел вече, да сподели мнението си?
Цъках го, добре ми изглежда и бих искал да си го взема, но има ли някакви минуси?

Благодаря предварително!

Samsung Galaxy Tab P-1000
Цитирай
Аксесоари
#2

sixb0nes написа:Здравейте, предстои ми да си закупя нов таблет и се спрях на този. Има ли някой от вас, който да си го е взел вече, да сподели мнението си?
Цъках го, добре ми изглежда и бих искал да си го взема, но има ли някакви минуси?

Благодаря предварително!
Няма таблет който да няма минуси. Ако не си държал таблет в ръцете си до сега, по добре помоли някой приятел да ти даде неговия за 2-3 часа. А за конкретния модел-ДА, ДА, ДА.
П.П.- Днес прочетох една новина: Този таблет има голямо прегряване и то от български клиент. Явно доставката за БГ е бъгава.
Цитирай
#3

Направо го взимай най добрият за сега
(лично мнение имам предвид модела с 4G SM-T325). Tooth
Цитирай
#4

person написа:
sixb0nes написа:Здравейте, предстои ми да си закупя нов таблет и се спрях на този. Има ли някой от вас, който да си го е взел вече, да сподели мнението си?
Цъках го, добре ми изглежда и бих искал да си го взема, но има ли някакви минуси?

Благодаря предварително!
Няма таблет който да няма минуси. Ако не си държал таблет в ръцете си до сега, по добре помоли някой приятел да ти даде неговия за 2-3 часа. А за конкретния модел-ДА, ДА, ДА.
П.П.- Днес прочетох една новина: Този таблет има голямо прегряване и то от български клиент. Явно доставката за БГ е бъгава.

От три години имам таблет. Какво значи прегрява? Моя като прегрее, се ресне, пя пак си работи Big Grin споделяйте мнения

Samsung Galaxy Tab P-1000
Цитирай
#5

Таблета е много добър :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Купих таблета на щерка ми. Избирах го 2 месеца, като отначало се бях спрял на 10 инчов. Само че след като вече 20 дни го имам/е мога смело да заявя, че това е най удобния за работа размер. Уточнявам, че това е мое мнение разбира се, но подобно устройство е предимно ЗА НОСЕНЕ! В този смисъл ако искаш да почетеш или да гледаш филм преди лягане - това е размера. Самия таблет е страшно тънък, лек и безкрайно удобен, а екрана му е ЖЕСТОК! Особено ако филма е с качество от HD нагоре, то кефа е пълен! Колкото до греенето - вярно е, че грее повечко, но ако има калъф - не е болка за умиране и не пречи. та така...
Цитирай
#7

Да, таблета и много добър.

SM-G780G/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)