Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Собственици на Samsung galaxy grand neo / Samsung galaxy grand neo duos
#26

Днес и аз си го поръчах,крайно време е да има тема за SAMSUNG GALAXY GRAND NEO I9060D. :angry:

Alcatel Ot7047d Pop C9
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз имам този страхотен телефон. :thumbup:

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай
#28

+1 и от мен :facepalm:

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Black
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Note 3,4,5,6,7,9
Цитирай
#29

Здравейте, купих си тела преди около половин месец и за сега съм доволна.Да питам само нещо може ли да се наглася да се изключва и включва по зададено време,че нещо не мога да го намеря къде е?
Цитирай
#30

Здравейте доволни ли сте от този телефон защото много хора ми казват че забива и не са доволни Smile
Цитирай
#31

Щастлив ползвател на Grand neo DUOS съм!!! На моменти лагва леко, но не е проблем! Далеч по-добър от Galaxy ace 2, Което притежавах преди това. Christmas
Цитирай
#32

да ти е честит и със здраве да го ползваш!
Цитирай
#33

Внимание,до всички които имат този телефон.Не давайте да отиде до фабрични настройки защото трие всичко и от сим картите и картата памет и всичко изтеглено.Става като нов но и нямате телефонни номера и снимки и друго което сте запаметили на картите. :capitulation:
Имаше по горе въпрос дали работи едновременно и с двете карти,отговора е да,само като набирате гледайте от коя карта набирате че автоматично се прехвърля на картата на която са ви звъннали.
Цитирай
#34

Три пъти съм му връщал фабричните и всичко коеъо е в телефона се изтрива, но на картите всичко си стои. Ти да не си запазваш снимките и номерата на телефона, че да се затриват и те?
Цитирай
#35

+1 и от мен . Телефончето е просто уникално !!!
Цитирай
#36

Здравейте,

искам да питам как е GPSa на телефона и работи ли добре без интернет?
Цитирай
#37

Тествал съм го многократно с иго и сиджик, работи без проблем. Ако ти трябва доста често навигация която ще ползваш продължително си вземи някаква евтина навигация.
Цитирай
#38

Хора всички ли сте с duos?
Моят Grand Neo е с 1 сим карта, за сега не съм имал проблеми с него, имам го от 2 месеца.
Цитирай
#39

MopkoB написа:Хора всички ли сте с duos?
Моят Grand Neo е с 1 сим карта, за сега не съм имал проблеми с него, имам го от 2 месеца.

Моя е с 2 сим карти, но ползвам само една. Освен проблемния Update на Android от който телефона се рестартира когато си поиска други проблеми нямам.

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай
#40

MrYoan написа:
MopkoB написа:Хора всички ли сте с duos?
Моят Grand Neo е с 1 сим карта, за сега не съм имал проблеми с него, имам го от 2 месеца.

Моя е с 2 сим карти, но ползвам само една. Освен проблемния Update на Android от който телефона се рестартира когато си поиска други проблеми нямам.

Бих те посъветвал да го върнеш,ако още е в гаранция...
Моят също се актуализира, но не намирам разлика от преди актуализацията.
Купих го от Италиа, бях тръгнал за S3 Neo, но за мой късмет беше изчерпан и така се сдобих с Grand Neo (на същата цена). За сега не съжалявам, но времето ще покаже дали ще е тъка и за напред Big Grin
Цитирай
#41

Привет! Защо снимките ми са като опушени и то на слънчево време? Старият ми тел беше S Duos също 5МП, но нямаше проблем. При вас как се държи камерата.
Цитирай
#42

Здравей niki1234,телефона снима перфектно,виж нещо по настройките или забърши прозорчето на камерата да не е мазно нещо,иначе не би трябвало да имаш проблем,по въпроса със ъпдейта моя се държи даже по добре от преди,само ме е яд,че няма функцията като на нокията-гласов маркер. Devil
Цитирай
#43

Ако снимаш с калъф на телефона понякога се получава така, получават се ужасни снимки. Smile
Цитирай
#44

Здравейте колеги.Искам да инсталирам програма xmode на Галакси гранд нео но ми казва че телефона трябва да е руутнат и ме препраща към приложение Кинг руут.Та се питам възможно ли е да се прецака нещо ако пусна това приложение и някой ползвал ли го е.Благодаря предварително.
Цитирай
#45

здр колеги от два дни и аз сам собтвеник на дуоса, телефона е страхотен.....
Цитирай
#46

колеги когато говоря по едната карта другата ми дава че е исклучена като ми званят, а колегата по горе пише че дава сигнал като те търсят, двоина сим ми е вклучена, какво да направя да ми дава сигнал и на мен благодаря предварително
Цитирай
#47

MopkoB написа:
MrYoan написа:
MopkoB написа:Хора всички ли сте с duos?
Моят Grand Neo е с 1 сим карта, за сега не съм имал проблеми с него, имам го от 2 месеца.

Моя е с 2 сим карти, но ползвам само една. Освен проблемния Update на Android от който телефона се рестартира когато си поиска други проблеми нямам.

Бих те посъветвал да го върнеш,ако още е в гаранция...
Моят също се актуализира, но не намирам разлика от преди актуализацията.
Купих го от Италиа, бях тръгнал за S3 Neo, но за мой късмет беше изчерпан и така се сдобих с Grand Neo (на същата цена). За сега не съжалявам, но времето ще покаже дали ще е тъка и за напред Big Grin

Ами вече почна през 10 мин. да се рестартира, затова утре отива на сервиз. За мое щастие е в гаранция. Благодаря за съвета.

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай
#48

Преди да тръгнеш кум сервиза му направи хард ресет и виж дали ще се рестартира пак сам. При мен стана работата. То след всеки ъпдейт е препоръчително да се прави ресет.
Цитирай
#49

TiL написа:Преди да тръгнеш кум сервиза му направи хард ресет и виж дали ще се рестартира пак сам. При мен стана работата. То след всеки ъпдейт е препоръчително да се прави ресет.

Правих, но не помогна. Явно проблема е хардуерен. И все пак го приеха от гаранционния сервиз, пък да видим какво ще се окаже. Smile

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай
#50

За триене ..... Blush сори
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)