Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Собственици на Samsung galaxy grand neo / Samsung galaxy grand neo duos
#51

+1 GT- I9082
Цитирай
Аксесоари
#52

redsys написа:+1 GT- I9082
За GT-I9060 е темата .Твоя е друг модел Confusedtupid:

HUAWEI P9/EVA-L19
Цитирай
#53

pano_ninio написа:колеги когато говоря по едната карта другата ми дава че е иЗклЮчена като ми звЪнят, а колегата по горе пише че дава сигнал като те търсят, двоЙна сим ми е вклЮчена, какво да направя да ми дава сигнал и на мен благодаря предварително
При мен е по същият начин. Говоря ли по едната карта и ме търсят на другата ми казва абоната не отговаря. Моля, помагайте! :facepalm: :facepalm: :facepalm:

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#54

Здравейте,ikan_01, обади се на оператора на които ти казва,че абоната не отговаря и им обясни ,че тела е с 2 сим карти, че и двете си ги активирал,но ти казва,че абоната не отговаря и после пак пиши какво са ти казали! :cheers:
Цитирай
#55

Ето и за теб Speedy86 нещо http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefon...da-izqsnim
Цитирай
#56

+1и аз вече съм собственик на Grand Neo Duos

HTC Desire X (Black) Android 4.0.1 с HTC Sense 4.0 Update to Android 4.1.1 HTC Sence 4+  Wink
LG Optimus L5 (Black) Android 4.0.3 2Gb SD set
Цитирай
#57

със здраве да си го ползваш и много да те слуша :cheers:
Цитирай
#58

Това можел да си го променил от настройките без да звъниш на оператор.
Цитирай
#59

променях правих настроики двоина сим е вклучена и двете карти са на глобул едната е на такса др. на ваучер и пак саштата работа дава че е исключена,едната карта, моля даите точни настроики за картите как трябва да са благодаря предварително....
Цитирай
#60

+1 и от мен. i6080

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Black
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Note 3,4,5,6,7,9
Цитирай
#61

pano_ninio написа:променях правих настроики двоина сим е вклучена и двете карти са на глобул едната е на такса др. на ваучер и пак саштата работа дава че е исключена,едната карта, моля даите точни настроики за картите как трябва да са благодаря предварително....


Тези настройки ли погледна :

http://imgur.com/PvHkGUm.png ?

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай
#62

да точно там имам отметка другото е двоината сим
Цитирай
#63

Вече месец ползвам Samsung G Grand Neo Duos. До момента нямам ядове супер телефончеSmile))
Цитирай
#64

(2014-12-29, 18:10:50)ivanoffyambol написа:  Вече месец ползвам Samsung G Grand Neo Duos. До момента нямам ядове супер телефончеSmile)

(2015-01-04, 03:00:04)pano_ninio написа:  
(2014-12-29, 18:10:50)ivanoffyambol написа:  Вече месец ползвам Samsung G Grand Neo Duos. До момента нямам ядове супер телефончеSmile)

Здр колега като ползваш едната карта и ти званят на другатс активна ли ти е или исклучена
Цитирай
#65
Star 

Колега pano_ninio, при мен е по същият начин. От операторът ми обясниха, че когато едната от 2те карти е на ваучер няма как да пуснат 2ра линия. Т.Е. говориш ли по картата, която е на сметка, ваучера е неактивен. Angry

П.П. Иначе телефона е добър за цената си! Малко му идва рама на моменти, но с по - честичко рестартиране нещата заспиват. Cool

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#66

Мерси
колега за отговора явно това са възможностите на тела, иначе и аз съм доволен от него за сега
Цитирай
#67

Някой получи ли новия ъпдейт към 4.4.4
линк

Xiaomi redmi 5 + 4/64
Цитирай
#68

Хмммм много интересно. Аз си мислих, че няма да има други ъпдейти за телефончето. Преди малко го ънтуутнах, проверих за актуализации, но не ми извади налични. 4.2,2 съм.
Цитирай
#69

И аз проверих колеги също нямам новият,те пуснаха ли го вече
Цитирай
#70

Като чета темата, която е пуснал колегата, ъпдейт ще получат телефоните с версия "I" ... I9060I ... За съжаление аз не съм в списъка.

SE Xperia X10   Android 2.3.7   FeraLab v13.4 ROM
Samsung Grand NEO DUOS 4.2.2
Цитирай
#71

То разликата май е само в предната камера така, че и ние може да сме късметлии. И каяногена май няма никакво развитие...
Цитирай
#72

искам да попитам този ъпдеит важи ли за samsung I9060  и как става процедурата с GenNxt_PreRooted_GT-I9060_BalliBoxer съм ще имам ли рут с този ъпдеит 

║ Device: XIOMI 12T Pro 256Gb ║ Android 13 ║ MIUI 14.0.15 ║
║  ║  Huawei Watch GT3 Pro
Цитирай
#73

Здравейте от 3дни и аз съм с grand neo duos i9060i,засега всичко е точно доволен съм.
Цитирай
#74

Някой пробвал ли е да върже флаш памет и дали я чете/записва?
Цитирай
#75

+1 samsung grand neo duos
искам да попитам като прехвърлям файлове как да се качват на sd картата....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)