Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Собственици на Samsung galaxy grand neo / Samsung galaxy grand neo duos
#76

Здравейте колеги, преди два месеца купих на жена ми samsung galaxy grand neo duo, обаче имам проблем. Едната карта е на глобул, другата на виваком, Когато говориш от глобулската карта наксва не се чува почти нищо. Отсреша чуват, и това само с глобулската карта. два пъти ходи в сервиз и немогат да го оправят. Телефона е гаранционен и е взет от глобул, Пише упдейт на софтуера, след сервиз, Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-01-28, 18:14:59)vovatah написа:  Някой получи ли новия ъпдейт към 4.4.4
линк

Здравейте, вмъквам се тук, защото мъжа ми вчера си купи този телефон, а той не пише по форуми, та да съм информирана за апаратчето.
Ще ползва телефона с една сим карта, нищо че е двусимов. Малко съм скептична към функционалността когато се ползват с две сим карти.

Точно одеве като го разглеждах, забелязах, че телефонът е с 4.4.4 Не се е ъпдейтвал след включването както стана с моя LG G Flex, който се ъпдейтна веднага, след като го купих и го включих у дома, а си е купен с този Андроид.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#78

И въпросът е?

 
Цитирай
#79

(2015-04-08, 21:06:05)HristoL написа:  Здравейте колеги, преди два месеца купих на жена ми samsung galaxy grand neo duo, обаче имам проблем. Едната карта е на глобул, другата на виваком, Когато говориш от глобулската карта наксва не се чува почти нищо. Отсреша чуват, и това само с глобулската карта. два пъти ходи в сервиз и немогат да го оправят. Телефона е гаранционен и е взет от глобул, Пише упдейт на софтуера, след сервиз, Благодаря предварително.

И аз използвам същия телефон, закупен е от теленор и е в гаранция. Ползвам го с карта на теленор и боб. Когато набирам с картата на теленор почти всяко обаждане е проблемно. Постоянно накъсва и абсолютно нищо не се чува какво ми говорят отсреща. Те ме чуват, а аз тях не. Обхвата, ако не е пълен, то поне е с 3 чертички и не мисля, че е от него проблема.
Но пък от друга страна се е случвало, когато говоря и да се оправи от самосебе си, все едно му идва обхвата, но не става винаги така.
Не съм го носил още в сервиз, защото ежедневно провеждам разговори и работя с телефона, а и предполагам, че абсолютно нищо няма да направят, а само ще ми се създадат неудобства от липсата на телефона.
При вас проблема реши ли се? Какво правим в случай, че 2-3 пъти е ходил в сервиз, а проблема остава?
Цитирай
#80

(2015-04-14, 18:53:12)NoMaD написа:  И въпросът е?

Ако не задавам конкретен въпрос не трябва да пиша нищо ли, м? Или така се включваш, щото ти имаш въпрос, нищо че не е по темата. Facepalm1

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#81

(2014-07-31, 14:25:50)plmark написа:  Вече около месец го ползвам I9060 нео дуос и съм изключително доволен Smile

Зрдавейте и от мен , от 2 месеца го имам и от първия ден имам проблеми , при разговор не се разбира нищо , изпратиха го на сервиз и ми го върнаха но проблема си остава, казаха ми да изтрия някои приложения .Оказа се че ,Viber i Skype правят проблема .Някой имал ли е такав проблем ?
Цитирай
#82

Здравейте и аз сам с този телефон от няколко дни и съм много доволен но искам да попитам има ли вибрация на сензорите и на клавиатурата докато пиша,че нещо не мога да намеря как се пуска ?
Цитирай
#83

здравейте, някой има ли следният проблем.... при актуализация на приложения телефонът се рестартира и след това всичко започва отначало....!
Цитирай
#84

Аз съм забранил всички видове актуализации, включително и на телефона и досега никога не съм имал тези проблеми.
Едно нещо работи ли нормално НЕ СЕ ПИПА.
Цитирай
#85

(2015-04-27, 14:39:31)adrian94 написа:  Здравейте и аз сам с този телефон от няколко дни и съм много доволен но искам да попитам има ли вибрация на сензорите и на клавиатурата докато пиша,че нещо не мога да намеря как се пуска ?

Моля за отговор!!!
Цитирай
#86

(2015-04-15, 09:54:48)siliciac написа:  
(2015-04-08, 21:06:05)HristoL написа:  Здравейте колеги, преди два месеца купих на жена ми samsung galaxy grand neo duo, обаче имам проблем. Едната карта е на глобул, другата на виваком, Когато говориш от глобулската карта наксва не се чува почти нищо. Отсреша чуват, и това само с глобулската карта. два пъти ходи в сервиз и немогат да го оправят. Телефона е гаранционен и е взет от глобул, Пише упдейт на софтуера, след сервиз, Благодаря предварително.

И аз използвам същия телефон, закупен е от теленор и е в гаранция. Ползвам го с карта на теленор и боб. Когато набирам с картата на теленор почти всяко обаждане е проблемно. Постоянно накъсва и абсолютно нищо не се чува какво ми говорят отсреща. Те ме чуват, а аз тях не. Обхвата, ако не е пълен, то поне е с 3 чертички и не мисля, че е от него проблема.
Но пък от друга страна се е случвало, когато говоря и да се оправи от самосебе си, все едно му идва обхвата, но не става винаги така.
Не съм го носил още в сервиз, защото ежедневно провеждам разговори и работя с телефона, а и предполагам, че абсолютно нищо няма да направят, а само ще ми се създадат неудобства от липсата на телефона.
При вас проблема реши ли се? Какво правим в случай, че 2-3 пъти е ходил в сервиз, а проблема остава?

 Господа, оправи ли се този проблем с вашите телефони?  Аз в момента имам същия проблем.  Телефонът е купен от Теленор, и се ползва с 2 теленорски карти- лична и служебна; на SIM1 ми накъсва разговорите. Със SIM2 нямам никакви проблеми.
 Моля, споделете решението, ако има такова.
Цитирай
#87

(2015-04-30, 00:52:19)adrian94 написа:  
(2015-04-27, 14:39:31)adrian94 написа:  Здравейте и аз сам с този телефон от няколко дни и съм много доволен но искам да попитам има ли вибрация на сензорите и на клавиатурата докато пиша,че нещо не мога да намеря как се пуска ?

Моля за отговор!!!

ДОБРЕЕЕ МАМКА МУ НЯКОЙ ЩЕ МИ ОТГОВОРИ ЛИ НА ПИТАНЕТО ЕГАТИ...
Цитирай
#88

не няма
Цитирай
#89
Sad 

Здравейте ,
И аз имам този "GSM" от месец и съм бесен!
Galaxy Grand Neo Plus Duos е и ми скъса нервната система отвсякъде.
Ползвам го с Мтел и Теленор.
Точно от Теленор картата която говоря най-много и при мен накъсва в 2/3 от случайте?!
Смених слотовете на СИМ картите , проблема си остана.
Ъпдейтнах ОС-а , проблема си остана.
Ресетнах GSMA , проблема си остана.
И за капак видях вчера ,че ми липсват контакти които бяха на СИМ картите?!
НЕ съм трил контакти , уж всичко е синхронизирано с GMAIL , това ако е актуализация Аз съм Бин Ладен.
Все едно не съм купил Самсунг а някое Китайско менте за 10$.
И моя е купуван от Теленор.

Другата седмица мисля да го върна за сервиз.А междувременно писах и на Самсунг за проблема.
Ако получа отговор от тях ще го PASTE тук.
Явно проблема не е само при мен!
Цитирай
#90

Здравейте ,
При мен се оправи проблема . Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
В събота пуснах ъпдейт и си дръпна някакъв частичен ъпдейт на ОС-а.
И от тогава да чукна на дърво Нямам проблем при разговорите! Big Grin Big Grin Big Grin
Ако имате нужда може да потърсите САМСУНГ и на телефон 080011131 който е БЕЗПЛАТЕН ако ще и от GSMa да го набирате!
Имат и онлайн чат: http://www.samsung.com/bg/info/contactus.html#

Моля направете си ъпдейт на телефона и пишете дали се е решил проблема и при Вас!
Цитирай
#91

Много благодаря на angel_k  за споделеното решение на проблема.  И при мен след ъпдейта вече няма накъсване.
Storstark
Цитирай
#92

Здравейте моля за помощ изчезна ми вибрацията на телефона от какво се дължи моля за помощ или е за сервиз?
Цитирай
#93

И какво направи,че изчезна вибрацията?Може да пробваш с връщане на фабричните настройки,ако не се оправи да флашнеш ром с Один.Но,ако и това не помогне проблема ти може да е хардуерен и да е изгоряло моторчето за вибрация,и да си за сервиз.За 15-20лв. ще ти го сменят.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#94

ами нищо както пишех с друга клавиатурата съм да поясня и почна да намалява вибрацията и изчезна след което сложих телефона на зарядно и тя се появи и след време пак се изгуби направих хард ресет но уви пак я няма и на зарядно вече а телефона има гаранция към технополис аз съм от Самоков и при мен няма за да го занеса на сервиз трябва да ходя до София ако е за преинсталация пратете ром да инсталирам ако не да се насоча на някъде? 

да кажа и,че като чукна телефона отзад по капака и вибрацията идва от какво се дължи това?
Цитирай
#95

искам да попитам с глобулска и мтелска карта съм като ми званят на мтелската карта или няма сигнал или дава заето а при глобулската не прави така дали е тела или от картата какво е според вас?
Цитирай
#96

някой сблъсквал ли се с следният проблем.... в момента в който реша да деинсталирам нещо и телефона се рестартира! дори харт ресет не помага.,дайте някой съвет....
Цитирай
#97

Приятел ме помоли за мнение. От няколко дни телефонът се рестартира сам докато сърфира в нета или гледа клип. Не може да го хване кога точно си избира да се рестартира, защото понякога при същите дейности не го прави. Мъжа ми има същия апарат и няма проблеми с него.

Посъветвах го да направи хард ресет на първо време и евентуално да види дали ще спре да се рестартира апарата. Направи го, но не, отново същото. Мнения събирам и съвети, преди да го носи на сервиз.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#98

Щом след ресета не се е оправил направо го носете на сервиз,най вероятно се касае за хардуерен проблем.
Цитирай
#99
Exclamation 

Здравейте отново,
Някой да е забелязал ,че няма контакти които е имал преди това 5г.?!
Не всичките просто няколко контакта.
Интересното е ,че ги имам в Историята с име и номер и аха да клик на името и хоп изчезва и го показва като непознат номер!?
А преди седмица съм говорил с този номер.
Липсват ми поне 10 номера .
И номерата за в СИМ картите не в телефона!
Актуализацията е пусната уж да имам back-up в Gmail и кво няма ги нито там нито на СИМ картата.
Цитирай
Lightbulb 

От Самсунг относно триенето на контакти ми казаха следното:
" В случай, че използвате някои за чистене на кеш или данни е възможно да загубите някои от Вашите данни.
Приложения като Clean Master CC Cleaner, Batery Doctors вредят на телефона.
Тези приложения са тежки за телефона и понякога създават такива затруднения..."

Моите контакти всичките са на СИМ картите!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)