Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Собственици на Samsung galaxy grand neo / Samsung galaxy grand neo duos

+1 от три седмици вече GT-I9060I
Цитирай
Аксесоари

Някои друг да има като моя проблем с камерата на  GT-I9060I ? От известно време започна да ми дава грешки понякога като пусках да снима,но повечето пъти си работеше след това.Но от месец и нещо камерата тотално отказа и единствения начин да я пусна беше от приложението за разглеждане на снимките-Галерия и то не всеки път става.Отваря се интерфейса на камерата ,но след кратко замисляне изкарва съобщение - "неуспешно отваряне на камерата" . Опитах с триене на кеша,данни,махане на мемори картата,хард ресет,преинсталиране на оригиналния фърмуер и .... нищо. Евентуално 1 път на 100 се пуска. Дръпнах едно приложение за тест на телефона - Z Device Test и то също ми показва грешка при главната камера,тази отпред я отваря и тества без проблеми. Телефона не е руутван,но се чудя ако намеря някой читав къстъм ром дали няма да се оправи проблема?

Samsung Galaxy S6 Edge /Huawei P20 Pro
Цитирай

@zlosterr аз с моя гранд нео плюс нямам никакви проблеми,ако имаш няква възможност го пращай на сервис.
Цитирай

+ 1 за гранд неото, вече 8 месеца и съм сравнително доволен
Цитирай

Здравейте, имам два броя Гранд Нео Дуос, един чисто нов и един на няколко месеца.
И двата някак рестартират , но не самия апарат, а изчезват сигналите на индикаторите, появяват св кръгове някакви и след секунди/минута се оправят, има ли логика в това?
Цитирай

Здравейте колеги!
О месец съм със Galaxy Grand i9060 Android 4.2.2
Телефончето се държи много добре за парите си, но имам следния проблем:
когато ме ИЗБИРАТ, независимо на кой оператор, ми се внлючва менюто за настройка на дата и час. Някой имал ли е подобен проблем и би ли споделил решението му.
Поздрави!

Samsung Galaxy Grand
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)