Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy tab S 8.4 LTE
#1

Здравейте, някой да има идея колко струва или ще струва 4G версията на тоя таб?

Samsung Galaxy Tab P-1000
Цитирай
Аксесоари
#2

sixb0nes написа:Здравейте, някой да има идея колко струва или ще струва 4G версията на тоя таб?
Виж тук: http://tablet.bg/tablets-samsung-Galaxy_...T705-16_wh
Цитирай
#3

Този таблет на мен също ми хвана окото и ми хареса като цяло, но още се чудя да ли си заслужава покупката
Цитирай
#4

Аз го имам от няколко дена, спечелих го от 5години виваком и мога да кажа, че не е лоша играчка. Изцяло с WiFi го ползвам.

Nexus 6
Цитирай
#5

Използвам темата за да попитам дали има вече метод за рутване на Т705 модела ?



Цитирай
#6

(2015-02-12, 10:12:07)tishotch написа:  Използвам темата за да попитам дали има вече метод за рутване на Т705 модела ?

Да, рутва се лесно. Виж в гугъл и ютуб как става.



Цитирай
#7

Някой знае ли дали ще има ъпдейт до андроид 5.0
Цитирай
#8

Мисля ,че това видео отговаря точно на въпрос ти :


Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#9

А за Tab PRO дали ще има? Все пак разликата им е само няколко месеца.
Цитирай
#10

Lollipop за Tab S 10.5 Wi-Fi вече има. Очакваме и нашият по-скоро Cool



Цитирай
#11

Да не отварям нова тема - от вчера съм горд собственик на тоз Samsung SM-T705 едно от нещата, което ме привлече е, че е с GSM модул - демек мога да си го ползвам и като телефон. Дотук добре - инсталирах си всичко необходимо и ... Вайбъра не тръгна... Инсталира си се, казва "напиши си си номера да ти изпратя код", пиша си номера , натискам "изпрати" и или ми изкарва прозорче грешка (без да казва каква) или го приема и ми казва, че ми е изпратил код на телефона по sms , а sms няма... Някой да има идея как да преодолея таз дивотия?
Цитирай
#12

Честито! Smile

Сложи си сим картата в друг телефон и от таблета пишеш и чакаш на другия телефон смс и въвеждаш ръчно кода.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

(2015-04-07, 19:11:37)rado__8 написа:  Честито! Smile

Сложи си сим картата в друг телефон и от таблета пишеш и чакаш на другия телефон смс и въвеждаш ръчно кода.
Благодаря!!! 
Явно това ще да е начина. Утре ще изтормозя някой мой приятел да видим какво ще стане...
Ще пиша за резултата.

Сега вече само ми дава "грешка"...
Цитирай
#14

Ще има ли ъпдейт до Android 6.0?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)