Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi4 обявен официално и наличен в Ibuygou
#1

Днес като гледах колко е цената на Mi3 видях тази новина

http://www.ibuygou.com/p-pre_order_xiaom...-6189.html

Нещо обаче във външния вид не ми допада прилича ми на iphone 5. 3-ката с острите ръбове ме кефи повече.

Пс: Айде някой няма ли да си продава Mi3-ката, че не ми се чака цяла седмица от Китай Lol
Цитирай
Аксесоари
#2

На едно място четох, 5.5 инча. Ама сега гледам 5 е. И май такъв ще се взема. Обаче все едно айфона гледам.
Цитирай
#3

Отпред е като ihonе 5, a отзад като Nokia Lumia 930. А бе не е лош дизайна сега като го загледах детайлно.
Незнам доколко покритието им на металната рамка ще е устойчиво на надрасквания.

Доколко металната част на ми3 е устойчива на драскотини?
Цитирай
#4

Аз бих бил склонен, да си продам 3ката, но като знам колко време я бавеха в Ibuygou, се притеснявам 4 да не излезе януари ...
Цитирай
#5

Четох една статия, пише цени 322$ и 403$ съответно за 16 и 64 GB. В ibugou не са ли прекалено надути, почти 80$ повече. А и те би трябвало да имат някаква отстъпка..
Цитирай
#6

Right now, we are looking at the China Unicom Edition. The 4G edition should go online in September. If the China Mobile 4G edition supports 5 modes, then Xiaomi should make some changes on the 4G Mi4′s antenna design.

Та на кратко казано - всички желаещи, ще зачакат Септември да излезе от завода и чак след това да се появи по сергиите! Smile

Ето ви добрата новина!

Мисля че всички икаха да разберат, дали батерията е сменяема! - ДА - СМЕНЯЕМА Е! Smile

[Изображение: 310.jpg]

[Изображение: 83.jpg]

[Изображение: 121.jpg]


А ето ви и поглед от вътре! :thumbup:

http://www.gizmochina.com/2014/07/24/tea...m-edition/
Цитирай
#7

Е то по тоя метод няма телефон или таблет дето да е с несменяема :-D

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#8

И аз не съм виждал да е излята със самият апарат...

п.п 4G на нас нали не ни върши работа. В смисъл няма нужда да чакаме да излезе. Аз тоя го отнасям след около месец. Само да го пуснат в продажба де.
Цитирай
#9

zorvalth написа:Е то по тоя метод няма телефон или таблет дето да е с несменяема :-D
Абе идеята ми беше, че по-лесно се сменя, от колкото на Mi3 ! Crazy
Цитирай
#10

За 4Г ми е ясно, че не ни трябва. Но 100% ли е сигурно, че модела който продават в ibuygou е съвместим с нашите 3г мрежи, ако да направо да поръчвам? Rock

|nexus4| |redmi note2|
Цитирай
#11

Изчакайте да има информация за него де, то реално по нищо не се различава от тройката.

Малко по-малък и това е.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#12

Victormihov написа:Изчакайте да има информация за него де, то реално по нищо не се различава от тройката.

Малко по-малък и това е.

:rofl:

thrillseeker написа:За 4Г ми е ясно, че не ни трябва. Но 100% ли е сигурно, че модела който продават в ibuygou е съвместим с нашите 3г мрежи, ако да направо да поръчвам? Rock

Съвместим е, поддържа същите мрежи като Μι3.
Цитирай
#13

Ето видео как лесно се маха задния панел .
Цитирай
#14

s01o написа:
zorvalth написа:Е то по тоя метод няма телефон или таблет дето да е с несменяема :-D
Абе идеята ми беше, че по-лесно се сменя, от колкото на Mi3 ! Crazy

ми3 лично аз вече го отварям с нокти :-Д и до батерията се стига със 6-7-8 болчета ако не се лъжа. На МИ4 ми мязат на 11 от снимките...

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#15

Аз да попитам :
1. Ако предплатя сега М4 в ibuygo кога да очаквам да ми го пратят
2. в али експрес го има наличен ,но някъде четох че имало ментаци там- всички ли са такива (дори тези с много на брой поръчки) или има и качествена техника при тях
3. Струва ли си разлика от 200$ между М3 и М4 (справка buygo 299$. за М3 и 499$ цента след преордера за М4
Благодаря предварително !!!
Цитирай
#16

В ibuygo 16 GB е наличен вече. Друг е въпроса дали ще го пратят веднага. За 64 GB не се знае кога ще го имат. В aliexpress, малко ме съмнява да го има оригиналният телефон. Ама то си го пише в характеристиките с какъв екран и процесор е. Така, че може да се разбере дали е ментак. Аз лично искам М4, по-нов е, харесва ми дизайна. Разликата е, по-бърз процесор,повече рам, предна камера по-добра, малко по-голяма батерия, IR.. това се сещам. И старият модел и тоя са перфектни, въпрос на вкус и на пари естествено.
Цитирай
#17

Сега видях че вече не е в пре ордер ,ако цената не се вдигне до края на месеца сигурно ще си пробвам късмета !!! Ще ми е първи телефон от тази марка Smile))
Цитирай
#18

djokando написа:Сега видях че вече не е в пре ордер ,ако цената не се вдигне до края на месеца сигурно ще си пробвам късмета !!! Ще ми е първи телефон от тази марка Smile))
Какво сте се разбързали? - телефона не е нещо повече от Mi3, а и в момента версията не е с LTE за EU!

Мисля да зачакам аз до нова година, тамън ще е излязла FDD-LTE, хем ще е 64GB и при това излекуван от всички "детски болести"!
V6 ще се поддържа за Mi3, тъйкато на него се прави в момента Smile

Помнете ми думата! Излищно изхвърляне е за момента, за телефон не поддържащ почти нищо повече от Mi3!

Само, за един дизайн няма да дам 200$ отгоре! Smile

...лично мое мнение!
Цитирай
#19

Не съм съгласен, че е само дизайн. По отношение на LTE- защо ти е? А за цената разликата е 110 долара. Къде ги видя тези 200. И същевременно си мисля, че до края на месеца няма да се вдигне цената, а ще падне. Както стана с Мипад. Тръгна на една цена, после се вдигна с 30 долара, и сега е надолу с 40-50 долара и то в рамките на 2 седмици.
Цитирай
#20

LTE дефакто мен не ми е нужно ...просто при мен 3Г то издиша за LTE не ми се мисли Smile)) Инача дизайна ме кефи ,а и цената 425$ - ако падне още малко ще е супер !!!
Цитирай
#21

Със сигурност ще е поне 400. Мипад беше 300 на пре-ордер, после като пристигна качиха на 330, и след седмица падна на 305.
Цитирай
#22

За 64GB версията на pre-order ми казаха ориентировъчно около средата на септември Sick

Размених си я за 16 GB версията.

Xiaomi Mi2S 32GBAndroid 4.1.1MIUI 3.7.19
Цитирай
#23

mistarlupo написа:За 64GB версията на pre-order ми казаха ориентировъчно около средата на септември Sick

Размених си я за 16 GB версията.
Като дойде да драснеш впечатления. :thumbup:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#24

Watch out! Knock off Xiaomi Mi4 already on sale!

Ако някой не знае какво пише по-горе,веднага обяснявам:

Фалшиви Xiaomi Mi4 вече са в продажба !

Копията са така направени,че дори и AnTuTu теста не ги разпознава като фалшификати.......Единствената разлика с оригинала е в дисплея-копията нямат Full Hd резолюция !

Просто внимавайте от къде поръчвате този телефон,за да не се окажете собственик на перфектно направено копие !!
Цитирай
#25

от micenter няма как да се получи така да е фалшив нали
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)