Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[D855 - Официален ъпдейт] Актуализация до Android 6.0.* - дискусия/проблеми
#1

Честито! Актуализациите тръгнаха. От v10a вече съм с v10e! Мина гладко. Процесора малко се стопли, но...

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз успешно ъпдейтнах .
Цитирай
#3

От 5мин. и аз съм с V10e

LG G3 32GB
Цитирай
#4

при мен не става,или заради руута или за спрените приложения на лг Smile
Цитирай
#5

С руут няма да мине ОТА. Само ако си стоков!

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#6

И аз го получих ъпдейта Smile струва ми се ,че лага от стоковия лънчър изчезна Smile или поне се подобри ,което е добре за изключването ще видим Smile

LG G3 Titanium Grey, Ipad Mini White,Xiaomi Mipad
Цитирай
#7

Току що и аз се ъпдейтнах. С руут и през ОТА...

Xiaomi 12
Цитирай
#8

нещо не искаше да се инсталира ъпдейта чрез ОТА и си флашнах целия 10е-около 1.2гб е Smile
Цитирай
#9

Аз руутнах с towelroot и както писах - ъпдейтна се без проблеми. Руута го ползвам засега за премахване на рекламите и за Титаниум-а. Единственото, което ми липсва сега е настройката в кернела на контрола за USB зареждането

Xiaomi 12
Цитирай
#10

Преди малко се прибрах от работа и веднага с включването към wi fi ми изписа че има актуализация която беше не повече от 70 мб. Дано с това да са решили проблема с редовното изключване на телефона без причина, защото иначе скоро отиваме в сервиз.

LG G3 32GB
Цитирай
#11

stiix написа:Аз руутнах с towelroot и както писах - ъпдейтна се без проблеми. Руута го ползвам засега за премахване на рекламите и за Титаниум-а. Единственото, което ми липсва сега е настройката в кернела на контрола за USB зареждането
Аз рутнах таблета с towelroot и забелязах, че Root checkera си остава със статус Not rooted. Може би затова LG не са ти блокирали ОТА ъпдейта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

И при мен мина актоализацията през ОТА, вече съм с v10e Dance

        
Цитирай
#13

Има ли начин да кача ъпдейта на рутнат телефон без да го омажа.G2ката ми така я утрепах и още е в сервиза.Та сега гледам по на сигурно Wink

LG G3 ;  Sony M2
Galaxy TAB 2 3110 ;LG G PAD 8.3 V500 ; LG G Pad 8 V490
Цитирай
#14

става от pc suite-поправяне на грешка,по принцип актуализацията минава и на руутнати апарати,даже се запазва.пусни си ако имаш и спрени системни прилижения или такива на лг
Цитирай
#15

oxy2 благодаря!!!
Получи се.

LG G3 ;  Sony M2
Galaxy TAB 2 3110 ;LG G PAD 8.3 V500 ; LG G Pad 8 V490
Цитирай
#16

Някой забелязал ли е процентите на ОС андроид при използване на батериятапреди и след,струва ми се че точно там е промяната от ъпдейта
Цитирай
#17

Преди ъпдейта телефонът ми доста загряваше в горния край като ползвах месинджъра на фейсбук, след ъпдейта става просто топъл.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#18

Лошото е че след ъпдейта телефона е отново unroot и не успявам да го рутна Sad

LG G3 ;  Sony M2
Galaxy TAB 2 3110 ;LG G PAD 8.3 V500 ; LG G Pad 8 V490
Цитирай
#19

с purple drake за 3мин е готово
Цитирай
#20

oxy2 можеш ли да го пратиш на скайп nikibg73 или поща .Още по добре е линк за теглене тук.Опитвам се да го сваля от XDA но се оплетох.А рута ми е много важен заради проблема с SD картата.

LG G3 ;  Sony M2
Galaxy TAB 2 3110 ;LG G PAD 8.3 V500 ; LG G Pad 8 V490
Цитирай
#21

тези дни нямам достъп до комп,сваляш
http://downloads.codefi.re/thecubed/lg_g...R03.tar.gz
разархивираш в комп-а,включваш usb debuging(ако се налага изключи и пак включи) и пускаш програмката-беше някой от разархивираните файлове,по към последните.следваш инструкциите на комп-а и готово Smile
Цитирай
#22

Благодаря. Оправих се.
Поздрави!

LG G3 ;  Sony M2
Galaxy TAB 2 3110 ;LG G PAD 8.3 V500 ; LG G Pad 8 V490
Цитирай
#23

При мен не идва никакъв ъпдейт. Лощото е, че нещо от 2 дни насам забелязвам доста "лаг" в телефона. Основно в работата на менюто и скрол през екраните.

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#24

И аз имам лаг между екраните и като скролвам приложенията но е лек и по веднъж и съм с ъпдейта. Несъм правил ресет след него ама още като го включих за първи път и го ъпдейтнах и после си свалих приложенията.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#25

Току що дойде нова актуализация и версията е вече v10g

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)