Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vonino Sirius QS
#26

android3000 написа:Здравей те , бихте ли ме упътили как да включа таблета към тв.

Със MHL адаптер,но не съм сигурен дали ще проработи

LG G2 32GB Black/Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB
Цитирай
Аксесоари
#27

Вече и аз Установявам проблем.
Току що реших да сложа карта памет на таблетчето,1гб,ей така за проба...и той "казва",че картата е повредена...
Форматирах и преформатирах я няколко пъти,не и не...сложих 2-ра карта,и пак ми казва,че е повредена...някой да дава идеи защо и как да се справя с порблема?!?!

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#28

Проблем помагайте, имам Vonino Sirius изгаснал е и не може да се пусне. Какво да правя?

Galaxy s6 edge
Цитирай
#29

aivanabf написа:Проблем помагайте, имам Vonino Sirius изгаснал е и не може да се пусне. Какво да правя?
Оставяш го да се зарежда 12 часа с оригиналното зарядно и ако не се зареди батерията отиваш на сервиз.

Lenovo A536
Цитирай
#30

todorki написа:Вече и аз Установявам проблем.
Току що реших да сложа карта памет на таблетчето,1гб,ей така за проба...и той "казва",че картата е повредена...
Форматирах и преформатирах я няколко пъти,не и не...сложих 2-ра карта,и пак ми казва,че е повредена...някой да дава идеи защо и как да се справя с порблема?!?!
Таблета вече е в сервиз,по гаранция,заради гореспоменатия проблем.
Когато има развитие пак ще пиша...Smile

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#31

ThunderBG написа:И аз съм нов собственик на таблетчето. Хардуерно машинката е повече от перфектна за парите си, но софтуерно успява да ми скъса яко нервите. Та по ред на номерата:

2. Проблема с недостатъчното място го имам и аз вече. ....
4. Гледах нагоре, че пишете, за някакви неща са се оправяли с хард ресет - с хард ресет ще елиминирам ли някой от гореописаните проблеми или е въпрос на късмет?

Хард ресета никак не ти го препоръчвам. Изтрива ти всичко и почваш преинсталация от нулата. И накрая пак не ти стига мястото. Аз прехвърлих всичко на вътрешната памет - USB я пише в "настройки" - "съхранение". И съм задал по подразбиране запис на SD картата. Но и накрая качих от Гугъл плея една великолепна програмка Clean master и тя ме спаси. Прехвърли де що имаше програми в USB -то, изчиства кешовете, маха ненужни и остарели файлове и т.н. По принцип за да качиш и най-малката програмка от магазина във вътрешната памет (едногигабайтовата) трябва да имаш минимум свободни 100 мегабайта. Това направих с Клийн мастера.
Цитирай
#32

sarssaraktos написа:
ThunderBG написа:И аз съм нов собственик на таблетчето. Хардуерно машинката е повече от перфектна за парите си, но софтуерно успява да ми скъса яко нервите. Та по ред на номерата:

2. Проблема с недостатъчното място го имам и аз вече. ....
4. Гледах нагоре, че пишете, за някакви неща са се оправяли с хард ресет - с хард ресет ще елиминирам ли някой от гореописаните проблеми или е въпрос на късмет?

Хард ресета никак не ти го препоръчвам. Изтрива ти всичко и почваш преинсталация от нулата. И накрая пак не ти стига мястото. Аз прехвърлих всичко на вътрешната памет - USB я пише в "настройки" - "съхранение". И съм задал по подразбиране запис на SD картата. Но и накрая качих от Гугъл плея една великолепна програмка Clean master и тя ме спаси. Прехвърли де що имаше програми в USB -то, изчиства кешовете, маха ненужни и остарели файлове и т.н. По принцип за да качиш и най-малката програмка от магазина във вътрешната памет (едногигабайтовата) трябва да имаш минимум свободни 100 мегабайта. Това направих с Клийн мастера.
Това,че клийн мастерса,и/или други подобни програмки помагат във форума е дискутирано хилядократно,и извода е,че не помагат,а по-скоро пречат на работата на андроида.

Относно паметна,как не Ви стигат 4гб чак не ми е ясно...Smile

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#33

todorki написа:
sarssaraktos написа:
ThunderBG написа:И аз съм нов собственик на таблетчето. Хардуерно машинката е повече от перфектна за парите си, но софтуерно успява да ми скъса яко нервите. Та по ред на номерата:

2. Проблема с недостатъчното място го имам и аз вече. ....
4. Гледах нагоре, че пишете, за някакви неща са се оправяли с хард ресет - с хард ресет ще елиминирам ли някой от гореописаните проблеми или е въпрос на късмет?

Хард ресета никак не ти го препоръчвам. Изтрива ти всичко и почваш преинсталация от нулата. И накрая пак не ти стига мястото. Аз прехвърлих всичко на вътрешната памет - USB я пише в "настройки" - "съхранение". И съм задал по подразбиране запис на SD картата. Но и накрая качих от Гугъл плея една великолепна програмка Clean master и тя ме спаси. Прехвърли де що имаше програми в USB -то, изчиства кешовете, маха ненужни и остарели файлове и т.н. По принцип за да качиш и най-малката програмка от магазина във вътрешната памет (едногигабайтовата) трябва да имаш минимум свободни 100 мегабайта. Това направих с Клийн мастера.
Това,че клийн мастерса,и/или други подобни програмки помагат във форума е дискутирано хилядократно,и извода е,че не помагат,а по-скоро пречат на работата на андроида.

Относно паметна,как не Ви стигат 4гб чак не ми е ясно...Smile
Таблета ми е върнат от сервиз,само със софтуерна актуализация е решен проблема ми...за който го интересува.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#34

В смисъл, качена ти е нова версия на Андроида ли? Защото аз с Клийн мастера вече нямам никакви проблеми. Освобождава ми автоматично място в едногигабайтовата памет, а при нова инсталация на приложение ме пита и веднага го прехвърля на 8-гигабайтовата памет. Така винаги в едногигабайтовата поддържам поне 200 свободни и няма проблем.
Цитирай
#35

Ние подарихме на щерката такъв за Р.Д август месец,и сме супер доволни,даже ние си го ползваме редовно.Нямаме никакви ядове,а щерката го ръчка доста,постоянно качва нещо,трие,батерията му е супер.На морето на 2-ия ден,някое от децата го настъпи и се беше леко изкривил и отворил,но с лек напън го изправих и се затвори,а дисплея му не каза скръц даже,което според мен е показателно,че е здрав.


П.С.Някой откри ли протектори за него,ние като го купихме му взехме от Германос,но сега нямат вече,пък е за смяна.
Цитирай
#36

и аз от вчера имам този таблет много сам доволен за сега но въпроса ми е тоя има ли светкавица или няма?
Цитирай
#37

murdzhev написа:Ние подарихме на щерката такъв за Р.Д август месец,и сме супер доволни,даже ние си го ползваме редовно.Нямаме никакви ядове,а щерката го ръчка доста,постоянно качва нещо,трие,батерията му е супер.На морето на 2-ия ден,някое от децата го настъпи и се беше леко изкривил и отворил,но с лек напън го изправих и се затвори,а дисплея му не каза скръц даже,което според мен е показателно,че е здрав.


П.С.Някой откри ли протектори за него,ние като го купихме му взехме от Германос,но сега нямат вече,пък е за смяна.
Протектора с който дойде се дере и без големи нокти,но още не съм му открил нов...ако някой намери,аз също си търся...

Сега ще описа нов проблем,много често ми се разкача мобилния инернет,по точно забива,показва че има,но няма,...друг с подобни наблюдения има ли?

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#38

и аз от вчера имам този таблет много сам доволен за сега но въпроса ми е тоя има ли светкавица или няма?????
Цитирай
#39

kzteamite написа:и аз от вчера имам този таблет много сам доволен за сега но въпроса ми е тоя има ли светкавица или няма?????

За светкавицата. В някои сайтове, които го продават пише в техническите спецификации, че има, но поне аз не съм открил такава. За сметка на това пишеше, че няма радио, а таблета си го има. Така, че както се казва "танто за кукуригу". Иначе таблетчето е отлично, работи си безотказно.
Цитирай
#40

При мене единствения проблем е, че микроусб порта е ''хлътнал'' леко навътре... Още са двуомя дали да не си го оправя сам...
Въпроса е, ако го root-на, мога ли да ''обединя'' системната памет и usb паметта, а за останалото да ползвам microsd карта?

Android devices: LG G4 Black Leather  |  Vonino Sirius QS
Other devices: Kindle Paperwhite  |  Dell XPS l702x
Цитирай
#41

ChEfOo написа:При мене единствения проблем е, че микроусб порта е ''хлътнал'' леко навътре... Още са двуомя дали да не си го оправя сам...
Въпроса е, ако го root-на, мога ли да ''обединя'' системната памет и usb паметта, а за останалото да ползвам microsd карта?
Моят съвет е да не се опитваш сам,не защото няма да успееш,а защото не се знае кога ще ти потрябва гаранцията,с тия китайци никога не се знае нищо.(говоря за оправянето на порта).
Няколко андроид устройства смених и до сега рут не ми е трябвал,нито пък памет...винаги ми е стигала...какво ги правите не знам...Smile

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#42

Nesto ot mene -> http://filefactory.com/folder/d8c2231ac5b146e5 ako si ubiete tabletkata po nevnimanie!
Цитирай
#43

Здравейте,открих нов бъг,който честно казано много ме дразни...
Става дума за камерата,не си помни настройките които и правя...изляза ли от приложението и се връщат като са си били по-дефолт...малко е странно при всяка снимка,да настройваш светлина,контраст и тн.
Друг с подобни проблеми...?

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#44

Здравейте, открих нещо, което не се връзва с написаното по-горе.
Моят Vonino sirius qs е с процесор МТ8382, купен е от Теленор.
Стигнах до това с MTK DroidTool 2.5.3 при опит за BackUp, "MT6582_Android_scatter.txt" и след малко
разходки в Google установих, че нещо не е наред в сайта на Vonino софтуера е за МТ8389.
Моля ви ако има и друг с такъв SOC MT8382 и някакъв Kitkat update или custom да сподели.

BTW Честита Нова Година!
Цитирай
#45

Добър ден! Някой горд собственик на същия таблет но с mtk 6582 може ли да ми направи 1 backup на софтуера и scatted файл? Брикнах го и ми трябва да го "съживя". 
Както е казал колегата qkodrusa в сайта на Vonino софтуерът е за 6589. Благодаря предварително !
Цитирай
#46

(2015-01-03, 16:43:51)theshefa написа:  Добър ден! Някой горд собственик на същия таблет но с mtk 6582 може ли да ми направи 1 backup на софтуера и scatted файл? Брикнах го и ми трябва да го "съживя". 
Както е казал колегата qkodrusa в сайта на Vonino софтуерът е за 6589. Благодаря предварително !

Изобщо не го качвайте този ъпдейт от сайта, чиста загуба на време уж пише КитКат и се подлъгах и аз, след 2 часа мъки с драйвърите тръгна да се инсталира, всичко приключи ОК, стартирах таблета и греда 4.2.2 само дет ми изтри всички приложения, пропуснах да кажа моя е 6589.
Колега "theshefa" обърни се към колегата "qkodrusa"  според това което е написал е направил Бекъп и е с твоят модел на таблета.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#47

(2015-01-06, 21:24:34)А как да изтегля този ъпдейт от сайта на Vonino?  Petkov написа:  
(2015-01-03, 16:43:51)theshefa написа:  Добър ден! Някой горд собственик на същия таблет но с mtk 6582 може ли да ми направи 1 backup на софтуера и scatted файл? Брикнах го и ми трябва да го "съживя". 
Както е казал колегата qkodrusa в сайта на Vonino софтуерът е за 6589. Благодаря предварително !

Изобщо не го качвайте този ъпдейт от сайта, чиста загуба на време уж пише КитКат и се подлъгах и аз, след 2 часа мъки с драйвърите тръгна да се инсталира, всичко приключи ОК, стартирах таблета и греда 4.2.2 само дет ми изтри всички приложения, пропуснах да кажа моя е 6589.
Колега "theshefa" обърни се към колегата "qkodrusa"  според това което е написал е направил Бекъп и е с твоят модел на таблета.

HONOR 90 - 12/512
Цитирай
#48

Здравейте, нов проблем при опит да се влезе в магазина изписва "google play спря да работи" Някакви идеи.
Цитирай
#49

(2015-03-28, 06:54:28)aivanabf написа:  Здравейте, нов проблем при опит да се влезе в магазина изписва "google play спря да работи" Някакви идеи.
Изчисти кеша на приложението и пробвай пак.

 
Цитирай
#50

(2015-03-28, 08:44:17)NoMaD написа:  
(2015-03-28, 06:54:28)aivanabf написа:  Здравейте, нов проблем при опит да се влезе в магазина изписва "google play спря да работи" Някакви идеи.
Изчисти кеша на приложението и пробвай пак.

Изчистих го и пак неще Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)