Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vonino Sirius QS
#51

(2015-03-29, 08:27:20)aivanabf написа:  
(2015-03-28, 08:44:17)NoMaD написа:  
(2015-03-28, 06:54:28)aivanabf написа:  Здравейте, нов проблем при опит да се влезе в магазина изписва "google play спря да работи" Някакви идеи.
Изчисти кеша на приложението и пробвай пак.

Изчистих го и пак неще Bu

Хард ресет(връщане към фабричните настройки).Сервиз,гаранционен или извънгаранционен....

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте. Имам проблем със зарядното на таблета, може ли да се зарежда през USB , защото при мен не става?  
Цитирай
#53

Може, но зареждането ще отнеме повече време от обичайното.

 
Цитирай
#54

(2015-04-04, 12:56:43)the.viper написа:  Здравейте. Имам проблем със зарядното на таблета, може ли да се зарежда през USB , защото при мен не става?  

Може и през УСБ,може и с друго зарядно....Smile

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#55

ей голям кенеф е това VONiNO от година и половина го имам преди месец почна няма място в хранилището и т. н. занесох го в телвнор уж гаранционен обадихами се ще го преинсталира ме ще струва 40лв викам ОК давай те преди два дена си го взех и ко да кажа иконата wifi от синя стана бяла слагам си сим картата бил съм в oflain режим влизам гугълплея играя на clash of clans играта несъвместима с вашето устройство влизам във Facebook да си изтегля едни теми за изпита блокирва нямам думи идеми да го ударя в земята.
Цитирай
#56

Някакви идей дали има нов фърмуер от 4.2.2
Цитирай
#57

ftp://ftp.vonino.org/public/Firmware/Von...Sirius_QS/ - тук са всички фърмуери
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)