Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Summoners War: Sky Arena

След около 3000 енергия изхабена във вулкана се падна огнения инугами сега вече се почва
Цитирай
Аксесоари

ем всъщност на мен от скроловете ми се падна 4* awake-нат такъв, но аз вече имам готов 5* Big Grin .Като проверя в collection има някакви супер яки чудовища като например някакъв крокодил като renekton и някакъв минотавър възможно ли е да се вземат ? Не съм виждал никой с такива

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Аз имах минотавара воден но много на бързо влезе в употреба за инугами да стане 4*
Цитирай

На мен ми се падна минотавър, ако не се лъжа от нормален скрол. На приятелката ми и се падна ренектон(гущера), но не помня от какъв скрол.

Започвам да се чудя дали няма едва ли не определени прериоди от деня/седмицата, в които дропа е по-голям - преди два дена изхабих 20-30 нормални скрола на веднъж и ми се паднаха няколко тризвездвни почти подред. След известно време пак направих такова нещо и ми се паднаха боклуци само...

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

miromir2217 написа:На мен ми се падна минотавър, ако не се лъжа от нормален скрол. На приятелката ми и се падна ренектон(гущера), но не помня от какъв скрол.

Започвам да се чудя дали няма едва ли не определени прериоди от деня/седмицата, в които дропа е по-голям - преди два дена изхабих 20-30 нормални скрола на веднъж и ми се паднаха няколко тризвездвни почти подред. След известно време пак направих такова нещо и ми се паднаха боклуци само...

Да ти кажа , че и аз съм си мислил това. Сякаш в определени часове на деня рейта по висок. Ама може само да си въобразявам.

Иначе ми се падна и крокодил и митоавър , ама ми се струват тъпички и ги позлвах за материал.

Samsung S4
Цитирай

Падна ми се wind ninja 4* Smile)) Дали си струва да го развивам?
Цитирай

hakera782 написа:Падна ми се wind ninja 4* Smile)) Дали си струва да го развивам?


http://forum.com2us.com/forum/main-forum...d-included

ето тук може да си гледаш оценката на монстърите и предложение за руни Smile

Samsung S4
Цитирай

много добра тема

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Здравейте,в BulgarianKings търсим свежи попълнения,всички сериозни играчи са добре дошли Smile

Samsung Galaxy ACE 2 4.1.2 Jelly Bean + Alcatel OT Idol 2 + Lenovo A 7000 + Nokia 6 + Nokia 8.1
Цитирай

Ем ако имаше сериозни играчи тука темата нямаше да е умряла Big Grin

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Има, аз и едно фр сме 40-ки от доста врвме и сме Conqueror в арената

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Не съм спирал да я цъкам от месеци Big Grin вече и гилд батъли пуснаха ше става още по-интересно ама жалко,че никой не пише тука както в началото ..

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Аз станах макс левел, развих си яките монстери ама ми омръзна просто в един момент.
Цитирай

Който е макс левел и има поне 1-2 6* може да заповяда в гилда Hellfury, имаме доата силни играчо и 3-ма сме българи, само преди да си пуанете заявката пишете си никнейма тук

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Никой ли не я играе?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

аз я играя - MrSierra Smile

Samsung Galaxy ACE 2 4.1.2 Jelly Bean + Alcatel OT Idol 2 + Lenovo A 7000 + Nokia 6 + Nokia 8.1
Цитирай

Колко монстъра 6* имаш? Защото с едно фр имаме много добър гилд - винаги сме гуардиан ранк и ако искаш можеш дс се джойнеш, името на гилда е Hellfury

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Здравейте,
Играя играта от известно време, но не мога да си намеря активен бг клан.. ако знаете някой, помагайте Smile

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)