Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Summoners War: Sky Arena

RespectHustler написа:от къде мога да се здобия със огнен инугами?

От последната месност Вулкана или от скролове.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
Аксесоари

от последната местност видях но там нещо съм слаб. би ли ми препоръчал с какви чудовища да бия.. огнени, водни или какви?

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай

логично ком противника ти е огнен да бие със водни има хелп в играта и там пише кой срещу кой е силен
Цитирай

да но там не е огнен а е Darkness а нямам Light чудовища

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай

RespectHustler написа:да но там не е огнен а е Darkness а нямам Light чудовища
ця

аз събрах най-силните си монстъри , огнени водни и с тези от приятелите 2 седмици ги бих , ама като цяло опитай с помощ от приятелите

Samsung S4
Цитирай

Къде да видя за кой герой какви руни се слагат ?

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай

Избора на руни е строго индивидуален за всеки играч, в зависимост от това кои показатели искаш да подобриш.
Цитирай

Някой може ли на кратко да обясни за играта.Главно за руните за гиулдиите и т.н.

Edit:за приятел ника ми е ANTWOONE

Samsung Galaxy Y GT-S5360 -> Samsung Galaxy S2+ GT-i9105 Chic White 8GB stock 4.2.2 -> Samsung Galaxy S4 GT-i9505 Black Mist 16GB Stock 4.4.2
Цитирай

На кратко.Призоваваш си чудавища почваш да им качваш нивата гледах на уменията какво пише и ако пише примерно че ще му сложи продължителен деймидж за 2 хода ако е критикъл му слагаш руни който да вдигнат критикъла това е
Цитирай

100 ръна направих на гарен форест хард 1 и още не съм видял руна с хп или деф .....

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Няма и да видиш.На слот 1 винаги е атака,на слот 3 винаги е деф,на слот 5 винаги е хп. 2 4 и 6 са на случайност.
Цитирай

не знам за руните , обаче ми писна да ме бият някакви палячовци на по 13 г, и почвам да си търся как да я хакна тая игра...китайците да го... няма да им дам една стотинка Big Grin от 10 мистик скрола и 300 кристала пак нищо , че не ми се псува тука да ми четете тъпотиите Big Grin

Samsung S4
Цитирай

ако успееш свиркай Rock
Цитирай

mtod написа:не знам за руните , обаче ми писна да ме бият някакви палячовци на по 13 г, и почвам да си търся как да я хакна тая игра...китайците да го... няма да им дам една стотинка Big Grin от 10 мистик скрола и 300 кристала пак нищо , че не ми се псува тука да ми четете тъпотиите Big Grin

Mtod няма какво да се ядосваш. Не давай пари а играй за кеф. Иначе ще си потрошиш нервите... и само толкова. Прави си кефа. Хората които дават пари си ги потрошиха от хакери. И спряха да играят.
Цитирай

Мдам, каквото кестена каза.

Както споменах и преди - ако не даваш пари и ти е достатъчен темпа с който се развива играта (2-3 пъти на ден по 20 минути) то играта предлага за месеци напред геймплей. С хакове това драстично се намалява.

Отделно зависи и какво фармиш - примерно Магическия пазител може да ти пусне мистик скрол. Затова ако пръснеш 60-70 енергия по него на ден, може доста често да ти се пада скрол. Но зависи и колко си късметлия Lol

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

сега като чета мисля , че сте прави Smile

Samsung S4
Цитирай

Попаднах на един гайд за руните. Назад в мненията имаше въпроси на кое чудовище какви руни да се слагат. Дано това да помогне. Гайд.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай

сайта е полезен но няма много от чудовищата иначе Благодаря
Цитирай

как се дигат скиловете ? като го направя макс лвл ми пише,че мога да му ги дигам ама ако пробвам пише,че материала е грешен ...

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

като му сложиш същото чудовище примерно водна фея със огнена фея примерно
Цитирай

пфффффффф къде ще ги търся Big Grin то до сега 1-2 пъти само ми са се падали еднакви

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Обикновено като не ги търсиш сами се падат. Имам awake-нат огнен hellhound с пълни скилове. Откакто почнах да го развивам ми се падна поне 30.

Sony Xperia Z1
Цитирай

И аз имам огнен Hellhound на пълни скилове. Хрътки и върколаци се падат много често.

Не забравяйте, че колкото по-висок левел сте, толкова по-добри неща (и руни) се падат в меджик шоп-а и съответно по-горни нива дънджъни могат да се бият.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Днес ми се паднаха огнена арчърка и амазонка и се чудя коя да развия :whistle:
Цитирай

И аз я играя от няколко дена- chilltouch ми е ника, 14лвл. Smile

Nexus 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)