Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от спортсдирект без посредник
#1

да питам, някой поръчвал ли е от сайта без да ползва посредници? Цената на доставката, която ми изкарва до Монтана, е 6.66 паунда, и ако купуваш повечко неща ми изглежда изгодно, като сметнеш че иначе доставчиците ползват 2,5 , 2.6 курс за паунд и отделно трябва да платиш и еконт като пристигнат. Въпросът ми е дали наистина доставят до адрес за 5,6 дни или е до офис на някоя куриерска служба в града?
Цитирай
Аксесоари
#2

До пощата би трябвало да доставят

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Доставката става с DHL.Пристигат за около седмица.Случвало ми се е да поръчам в неделя и в петък е вече при мен.
Тези 6 паунда дето ти показва може би си сложил само едно нещо в кошницата - за проба ... може и да е за повече.
Имам в предвид че цената за доставка се мени според килограмите на това което поръчваш.
В крайна сметка сам ще си прецениш дали ти е изгодно като ти калкулира сумата за доставка.

Redmi Note 7
Цитирай
#4

Сега като вкарах моите неща, пише 0 паунда доставка. Отново добавих адреса, за да съм сигурен, че е България, пак пише 0 паунда. Нещата са ми на стойност 94 паунда. Дали наистина е безплатна?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#5

Може да има някаква промоция.
Гледам тук http://www.sportsdirect.com/CustomerServ...iveryCosts пише доставка до БГ от £0.00
По принцип е безплатно до Англия при поръчка 100 паунда.
Щом ти калкулира 0 за доставка значи е така.Няма как после да ти искат допълнително пари, плаща се веднага всичко заедно с доставката.

p.s. За експеримент напълних кошницата - при стока за 70 паунда ми пишеше доставка 3.33, при стока 98 паунда - доставка 0.
Или е промоция или бъг.Казвам бъг защото преди време имаше бъг - като обърнеш в долари цената оставаше същата.Като курс паунд долар сами смятайте колко по-евтино излизаше.

Redmi Note 7
Цитирай
#6

Пише, че доставката до БГ започва от 0 паунда, а не е 0.Написано е, че допълнителните разходи/т.е. транспорта/ зависи от теглото, размера и стойността на стоките.Пише още , че действителните разходи ще ги видиш преди да потвърдиш поръчката/с моя английски толкова/Досега съм поръчвал с посредник, но вече имам регистрирана карта и ще пробвам без посредник.Ще следя темата

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#7

E аз на Checkout при плащане виждам да ми пише 0 паунда. Ако си сложа един продукт за 35 паунда, доставката е 3,33.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#8

щом това излиза , значи е толкова!при тях няма такива измамници като при нас/в България/.Макар, че започваме и ние да влизаме в релси малко по малко

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

pepy1 написа:Пише, че доставката до БГ започва от 0 паунда, а не е 0.Написано е, че допълнителните разходи/т.е. транспорта/ зависи от теглото, размера и стойността на стоките.Пише още , че действителните разходи ще ги видиш преди да потвърдиш поръчката/с моя английски толкова/Досега съм поръчвал с посредник, но вече имам регистрирана карта и ще пробвам без посредник.Ще следя темата

Нали и аз това казвам ... от 0 а не 0
Интересно че като избрах английски адрес (адреса на посредник Габко) ми калкулира 1.99 паунда при 98 паунда стока и съответно 0 до БГ адрес.
Поръчвал съм до сега директно десетки пъти и със сигурност мога да кажа че това което пише като крайна сума е окончателно.Щом пише 0 за доставка значи е толкова.Евентуално може да има минимална разлика заради курса в момента на поръчката и когато си вземат парите (блокирани са известно време в банката) но това е друга тема.

Redmi Note 7
Цитирай
#10

Цената за доставка зависи от стойноста на поръчката, а цената на стоката има някои разлики според ДДС в съответната дестинация.
Купих преди време на сина ми велосипед за около 150 € и го доставиха до България за 0.00 € въпреки теглото и обемистата кутия.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#11

Току що пуснах поръчка на доста артикули на обща стойност 78 евро и доставката ми излезе 4 евро. Ще видим за колко време ще пристигне и ще има ли проблеми Smile
Цитирай
#12

Искам да пусна тия дни, за да пристигне в Сф - до 19.дек.
Някой иска ли да се комбинираме, че 8-9паунда е доставката...
Имаше една група ввъ ФБ , но я затрих, но там са търгаши (с курс 2.8-9), а аз искам без надценка да поръчаме.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)