Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ефекта на заключен екран
#1

Появи се след последната актуализация; нито един от ефектите не работят,след reset всичко се оправи за 2 дни, после отново ефекта изчезна.... Съвет?
Цитирай
Аксесоари
#2

plomar4o написа:Появи се след последната актуализация; нито един от ефектите не работят,след reset всичко се оправи за 2 дни, после отново ефекта изчезна.... Съвет?

10g или 10h е версията, която си сложил?
Цитирай
#3

10g e
Цитирай
#4

Пробвай да направиш reset на телефона. Може да се е появил някакъв бъг.
Цитирай
#5

правих, ефектът беше временен
Цитирай
#6

Вече съм с 10h , но няма промяна
Цитирай
#7

да не си пречат с някоя програма дето си инсталирал
Цитирай
#8

Имам само социални мрежи
Цитирай
#9

И при мен се получи същия гаф.Не работи анимацията за времето при заключен екран.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#10

^ Пусната ли ти е автоматичната синхронизация? Ако е, провери дали не се е махнала отметката от настройки на заключване.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

Колегата е прав ако ти е спряна автоматичната синхронизация няма да работи анимацията на времето .
Цитирай
#12

При мен става въпрос за ефектите: ретро телевизор, черна дупка, избледняване ( когато заключвам екрана) , никой от тях не функционира
Цитирай
#13

Всичко се е както трябва да бъде.След последния ъпдейт забелязах,че не работи.Не съм праеил хард ресет на телефона след ъпфейта защото го закупих онзи ден и все още не съм го рутвал.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#14

До plomar4o
Така... Влез в Настройки ->> Относно телефона ->> Информация за софтуер и тапваш 7 пъти в-ху номер на състояние или докъто ти изпише, че вече си разработчик. А ако това вече си го направил, влез в настройки за разработчици, намери 3 те менюта:
Мащаб на анимацията на прозорец, Мащаб на анимацията за преход и Скала за времетраене на аниматор. Направи ги и 3 те на 1х рестартирай и виж дали вече работи.


Heno3HaT, хард ресет не се прави заради рута, а е силно препоръчителен след голям ъпдейт, дори и след малък ако има някакви бъгове.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

Оправих проблема.Просто махнах уиджета от главния екран и го сложих на ново и всичко е ток и жица.При отключване на телефона си я има анимацията на времето.


П.п След няколко часа отново се появи същия проблем.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#16

Vargala81. Благодаря ! Сега е Ок
Цитирай
#17

А откъде се задават въпросните анимации и ефекти?
Цитирай
#18

Настройки-дисплей-заключен екран-ефект на екрана

LG V30
Цитирай
#19

При 6.0 липсват ли тези ретро телевизор, черна дупка, избледняване или просто на мен не ми се появяват...
Цитирай
#20

Липсва в 6.0


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)