Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за THL 5000
#51

здравейте,
Ако някой го е купувал от Бг, може ли да напише какво съдържа опаковката?
Ако може и откъде, че навсякъде пишат различни неща...
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, търся си истински издържлив телефон, ползвам телефоните основно за ало-ало. Няма и 30 мин. на ден. Какво мога да очаквам от това телефонче като автономност в дни, какви проблеми дава, абе изобщо струва ли си парите или да заложа на Леново P780, за който намирам наистина хвалебствия за батерията му? Smile
Цитирай
#53

Тогава и Нокиа с фенерче ще ти върши тази работа.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#54

(2015-01-05, 01:15:40)Rossen_Bossen написа:  Здравейте, търся си истински издържлив телефон, ползвам телефоните основно за ало-ало. Няма и 30 мин. на ден. Какво мога да очаквам от това телефонче като автономност в дни, какви проблеми дава, абе изобщо струва ли си парите или да заложа на Леново P780, за който намирам наистина хвалебствия за батерията му? Smile

Аз в момента си имам такова нещо, Нокия е. Не знам и модела даже, но е с отвратителен резистивен дисплей и едва се пише на него. И да - държи доста, ама почва да ми става тъпо, че само искам от приятели като трябва да проверя нещо за 5 минути - карта, имейл, речник, сайт...И както обичам да отпрашвам с мотора накъде ли не, ще е хубаво като може да видиш и къде си в момента, как да стигнеш до еди къде си, да направиш снимка с над 5 МП и т.н. Но не да играя и да не изтървавам последните глупости във ФБ и тем подобни... Smile

По темата - как се справя това телефонче с автономността? Smile
Цитирай
#55

Да се учат големите какви батерии се слагат...
Цитирай
#56

   
(2015-01-05, 01:15:40)Rossen_Bossen написа:  Здравейте, търся си истински издържлив телефон, ползвам телефоните основно за ало-ало. Няма и 30 мин. на ден. Какво мога да очаквам от това телефонче като автономност в дни, какви проблеми дава, абе изобщо струва ли си парите или да заложа на Леново P780, за който намирам наистина хвалебствия за батерията му? Smile

Това давали някаква яснота относно питането ти за издръжливост на батерията ? Wink

За плюсовете и минусите мисля, че има доста информация в темата. Що се отнася до снимките, на закрито и тъмно са средно, но на дневна светлина дава доста прилично качество. Естествено ако се заиграеш с настройките нещата се подобряват чувствително, но и автоматичния режим върши работа.
Някъде в по-предните постове бях качил снимки на закрито със и без светкавица, но сега не ги виждам. При нужда мога да направя и кача няколко за сравнение.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#57

Еха, колега много ме озадачи! Вярно, че поръчах Lenovo-то, но не значи, че ще е вечно мое, супер ме зарадва...13 дни. А средно колко ти изкарва и при каква употреба? Давал ли ти е някакви ядове? Smile
Цитирай
#58

(2015-01-22, 16:48:48)Rossen_Bossen написа:  Еха, колега много ме озадачи! Вярно, че поръчах Lenovo-то, но не значи, че ще е вечно мое, супер ме зарадва...13 дни. А средно колко ти изкарва и при каква употреба? Давал ли ти е някакви ядове? Smile

Аз не съм от най-приказливите т.е. вмествам се в около 25-30 мин. разговори на ден (общо входящи и изходящи). Играя на Star Wars Galactic Defence и Asphalt 8 около 30-40 мин общо.WiFi-то ми е включено постоянно и поради тази причина няколко пъти през деня ръчкам в различни новинарски сайтове за по 10 мин. т.е. около 50-60 мин за целия ден. Слушане на музика около 30 мин или гледане на видео от тръбата. При това натоварване спокойно кара 4-5 дена. Пробвах гледане на телевизия онлайн - за 3 часа свали от 100 на 74%.
Като недостатък мога да отбележа неравномерното отчитане спадането на батерията т.е. при пълен заряд 100% започва да си пада 99, 98, 97, ... до към 45-40% е ок ( при моето използване това са около 4 до 5 дни), но после започва много рязко да сваля процента от 40 на долу. В рамките на ден и половина 40-те процента изчезват, а стигне ли до 14%, започвай да се оглеждаш за контакт Wink . Това с рязкото падане не ме тревожи, защото имам малка външна батерия (колкото ключодържател) 2500мАч, която ми стига колкото да вдигна до някакво ниво тока и да не се притеснявам, че няма да мога да си викна такси за да се прибера. Не съм сигурен този "проблем" само при мен ли го има, но като гледам още никой не е споделил за това в темата. Unknw_mini   Като цяло телефончето си заслужава Tummenupp и не съжалявам за покупката до толкова, че взех един и на жената Puss(бялата версия).
Цитирай
#59

Здравейте,някой има ли проблеми с GPS-a при мен ме изкарва с голямо отклонение на съседна улица ..Даже му инсталирах програми за това но не мога да намеря къде се пуска EPO при мен няма такова меню..
Цитирай
#60

Скоро и моя почна да прави номера, показва ми локацията с отклонение около 20-30 метра, а преди това нямах проблеми. С THL w200 съм.

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#61

Здравейте!
Вчера пристигна и моя THL 5000. За сега всичко е ОК

мобилен телефон може да закупите от тук http://www.tinydeal.com/ru/thl-5000-5-ip...32245.html
Цитирай
#62

(2015-02-03, 09:05:51)deberry написа:  Здравейте!
Вчера пристигна и моя THL 5000. За сега всичко е ОК

мобилен телефон може да закупите от тук  http://www.tinydeal.com/ru/thl-5000-5-ip...32245.html

До 10 Февруари в Tinydel е на ПРОМОЦИЯ   Buga т.е. 219.99$ вместо 269.99$ , което си е много добра оферта. Естествено не липсват и "подаръци" като 16Гб мемори карта и т.н.   Така че, който се е навил - сега е момента Dance
Цитирай
#63

Доста добро телефонче с добри параметри.
Цитирай
#64

Здравейте, от 6 месеца ползвам thl 5000 и немога да открия как да ми се появява снимка на контакта в малкото прозорче на калъфа. Излиза ми само името и то с бели едвам четими букви и място за снимка, но не и снимката. Като отворя капака всичко е ок.
Някой сблъсквал ли се е с побобен проблем и може ли да ми помогне, моля?
Цитирай
#65

(2015-02-17, 13:41:50)diffie написа:  Здравейте, от 6 месеца ползвам thl 5000 и немога да открия как да ми се появява снимка на контакта в малкото прозорче на калъфа. Излиза ми само името и то с бели едвам четими букви и място за снимка, но не и снимката. Като отворя капака всичко е ок.
Някой сблъсквал ли се е с побобен проблем и може ли да ми помогне, моля?

Рутнат ли ти е?

Ако е рутнат за четимостта в прозочето има лек ( при руснаците темата , начинът). Просто се преименуват/преместват 2 файла dialer.apk u dialer.odex и се слага модифициран dialer.apk на същото място и със същите права. Рестарт и фонът на буквите в прозорчето е черен (инсталирал съм го, работи).

За снимка в прозорчето имаше 2 становища - важен е размера на снимката - 832х594 или 555х396 (не съм го пробвал нито един от тях).

Проблемът с моднатите апк е, че когато искаш да ъпдейтнеш през ви-фи трябва първо да сложиш оригиналните, иначе дава грешка и не иска да се обнови.
Цитирай
#66

(2015-02-17, 19:42:41)jidel написа:  
(2015-02-17, 13:41:50)diffie написа:  Здравейте, от 6 месеца ползвам thl 5000 и немога да открия как да ми се появява снимка на контакта в малкото прозорче на калъфа. Излиза ми само името и то с бели едвам четими букви и място за снимка, но не и снимката. Като отворя капака всичко е ок.
Някой сблъсквал ли се е с побобен проблем и може ли да ми помогне, моля?

Рутнат ли ти е?

Ако е рутнат за четимостта в прозочето има лек ( при руснаците темата , начинът). Просто се преименуват/преместват 2 файла dialer.apk u dialer.odex и се слага модифициран dialer.apk на същото място и със същите права. Рестарт и фонът на буквите в прозорчето е черен (инсталирал съм го, работи).

За снимка в прозорчето имаше 2 становища - важен е размера на снимката - 832х594 или 555х396 (не съм го пробвал нито един от тях).

Проблемът с моднатите апк е, че когато искаш да ъпдейтнеш през ви-фи трябва първо да сложиш оригиналните, иначе дава грешка и не иска да се обнови.

Мерси за отговора.
Не е рутнат. Ще ми се да пробвам с размера на снимките, но как да го сменя и въобще къде ги записва. Или и това за да видя ми трябва root? Папката /system също не я виждам, вероятно понеже не е рутнат?
Цитирай
#67

Здравейте,
ако някой търси THL 5000 в DX.com има налични от черния модел (белия е изчерпан) на цена 230$ с безплатна доставка до България. В българския сайт едно че цената е 569лв, а и нямат наличност. Работят и с PayPal така че, ако някой има мераци да си направи коледен подарък - сега е моментаChristmas  все пак доставката е около 3-4 седмици [Изображение: wink.png] 
Успех с покупките!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)