Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с памета
#1

Здравеите проблема ми е такъв че когато тегла от андроид маркет ми се запаметяват автоматично в телефона и сега ми свърши памета в телефон Ако може да кажете как да преместя свалените приложения в картата памет или да се направи така че автоматично да ми ги сваля в картата памет Иначе телефона ми е x8 взех си го вчера така че не му разбирам много. Smile

xperia x8 2.1 + ryyt + link2sd
Цитирай
Аксесоари
#2

1. С коя версия на андроид?
2. Както се инсталират, така и се махат програми. (има и други начини де Smile )

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

андроид x8 e но аз не искам да ги деинсталирам а да ги преместя в картата памет

xperia x8 2.1 + ryyt + link2sd
Цитирай
#4

Само ако си с Андроид 2.2, ще можеш да местиш програми на картата. Ти си, или с 2.1, или с 1.6.
Най-добре се ориентирай към custom ROM. Разгледай раздела за твоят телефон.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

кк благодаря

xperia x8 2.1 + ryyt + link2sd
Цитирай
#6

Bæ6i4 написа:Само ако си с Андроид 2.2, ще можеш да местиш програми на картата. Ти си, или с 2.1, или с 1.6.
Най-добре се ориентирай към custom ROM. Разгледай раздела за твоят телефон.

а може ли да си го updeitna i ako moje da mi kaje6 kak

xperia x8 2.1 + ryyt + link2sd
Цитирай
#7

Няма да обяснявам нещо, което е обяснено в съответният раздел.
Харесай си ROM и питай направо в темата за него. Хората там в раздела са по запознати с X8 от мен.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

Аз съм със андроид 2,2 телефон Z3 и пак немога да си преместя някои приложения в картата памет "iGO AIM" IGO ми взима най много от памета!

Samsung Galaxy S
Цитирай
#9

Местят се само приложения, на които е заложено като функционалност да се местят. В случая оказва виляние функционалността на програмата, а не с какъв телефон си.
Сложи си Sygic - там всичко ти е на SD картата.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

Незнам дали тука е мястото , но постояно ми се дига памета на телефона имам 16гб и всеки ден се покачва малко по-малко МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ !
Цитирай
#11

Снимки правиш ли?
Видеота?
Разглеждаш ли много сайтове на телефона? Те пазят cache, и то пълни.
Нови проложения? Ъпдейти скоро?

Отговори си сам на тези въпроси, и може да намериш отговора.
Иначе ART ( Ако си с Андроид 5+) изисква ПОВЕЧЕ място са самите приложения, и затова 16 не е файда.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#12

Ами снимки не снимам много но те се записват на sd картата ами повече съм във facebook!Няма нови приложения ъпедитнах го до 5.0.1 , но направих 2 пъти хард ресет.Пак не намирам отговора!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)