Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няма достатъчно място в хранилището!
#26

(2015-01-31, 23:13:16)pavelcheto написа:  Аз имам руутнат телефон, какво точно мога да изтрия или преместя, за да се освободи повече място?

Тази тема дано да ти е от полза :

Smile

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Разгледах я и пробвах, но този телефон може да мести приложенията на истинската външна карта. Сега гледам да моунтна /data на външната карта памет. Но затова трябва на сд картата да направя отделен партишън с EXT4 файлова система и после със скрипт да го направя да е /data. Гледах има един, който го мести отвън, но /data/data я оставя на вътрешната памет за скорост. Това ми се струва най-добрия вариант.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#28

(2014-09-03, 11:47:45)Krotal написа:  Root-a никак не е труден. Има го обяснено точно и ясно в няколко стъпки как се прави и ако ги следваш няма начин да объркаш нещо. Аз лично след руут инсталирах Titanium Backup Pro и с малки изключения на стоковите приложения всичко може да се премести на картата памет.

Здравей приятелю! Вчера си руутнах телефона HTC Desire 500 Dual SIM  и единствения проблем които съм открил до сега е това, че не мога да местя приложенията в SD картата, местя ги по обикновения начин: Настройки-->Приложения-->Изтеглени--> и от там избирам даденото приложение в случая Real Racing 3 която има възможност да се премести в картата и натискам приложението и малко по надолу пише: Премести: натискам го и ми изписва: Това приложение ще бъде преместено в SD картата. Натискам ок и след това ми изписва: Приложението не може да бъде преместено... И гледам, че си писал за тази програма Titanium Backup Pro, с нея казваш, че мога да ги местя, ще ти бъда много благодарен ако ми обясниш как. Много благодаря предварително. Smile Smile Smile 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)