Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво ви е мнението за стъклените Screen Protectors.
#1

Какво ще кажете за тях. Заслужават ли си...Ще си купувам такова на LG-то, за да го предпазя защото вече замина L7 II и ми е жал...Можех да го ползвам още...
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имах на HTC One M7, и бях доволен, всеки който го видеше много му се кефеше, и сега съм си поръчал за Z1 compact стъклени за предна и задна част Smile Вечерта, като го сложих чукнах телефона с ключа без да искам и се пукна протектора Smile
Цитирай
#3

Аз пък съм мнооого доволен.
За около 8 месеца няма и драскотинка като го погледнеш на слънцето под ъгъл пак няма.
Докосване на дисплея става по същият начин както и без протектор.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Чакам го от китай да си дойде, вече близо седмица, като сложа ще си напиша и аз мнението Smile
Цитирай
#5

И аз чакам моя и ще споделя мнение.
Цитирай
#6

Аз имам GLAS.tR NANO SLIM на G3-ката и единствения проблем колко имам е че, Knock-Code не отключва от първия път и се налага да повторя.
Иначе съм доволен. Много добра изработка на Spigen. И е незабележимо!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#7

a оставят ли отпечатъци по стъклото като на обикновените може ли някой да поръча аз ще му го платя като дойде няма проблем

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#8

fuckinggood написа:a оставят ли отпечатъци по стъклото като на обикновените може ли някой да поръча аз ще му го платя като дойде няма проблем
Като на обикновен дисплей без протектор, така го виждам на моя!
Ами оригинален ще ти стъпи 50лв... някъде!
http://www.spigen.com/brands/lg/g3/lg-g3...-slim.html
Иначе има и евтини. Но този гарантира качество Smile Изпитана марка са

Или ти търсиш за Галакси С2?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#9

Я кажете, лесно ли се слага? Остават ли балончета, нещо?
И става дума за tempered glass, нали?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#10

ИванМатин написа:
fuckinggood написа:a оставят ли отпечатъци по стъклото като на обикновените може ли някой да поръча аз ще му го платя като дойде няма проблем
Като на обикновен дисплей без протектор, така го виждам на моя!
Ами оригинален ще ти стъпи 50лв... някъде!
http://www.spigen.com/brands/lg/g3/lg-g3...-slim.html
Иначе има и евтини. Но този гарантира качество Smile Изпитана марка са

Или ти търсиш за Галакси С2?
да търся за галакси ама много кинти ми се виждат ако ми беше ппо скъп телефона с удоволствие бих взел но 50 лв ми се виждат множко а не ми се рискува с не оригинален

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#11

За моя телефон има от 5 до 15-20 долара, така че не може и да няма "изпитани" и за с2. Нормално за флагман да са толкова скъпи

Enduro
Цитирай
#12

Днес дойде моят за Z1 Compact и го сложих, много е хубав и се слага без никакви проблеми, не оставят балончета, не се изисква натискане за изкарването им и т.н.Вече 4-ти стъклен протектор купувам от aliexpress и съм много доволен.Сегашния ми стъпи на 10$ без малко, като имаше и за отзад, но обикновен.
Цитирай
#13

ЧУвал съм, че стъклените не се препоръчват, щото като се махат има сериозна опастност да си натрошиш стъклото..


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#14

"ЧУвал съм, че стъклените не се препоръчват, щото като се махат има сериозна опастност да си натрошиш стъклото.." ...
Така е .. също , ако се премахва обикновен screen protector с мистерията ...възможно е и да отлепиш и тъча , а зависи и от натиска , направо и с дисплея !!! Сега сериозно... Премахват се изключително лесно , но ако не си го купиш и строшиш тъча примерно... е те тогава ще разбереш как се премахва за да се подмени всичко с ново. Аз вече счупих моето закалено стъкло (протектор) на два пъти , а ако го нямах ...със сигурност щях да търся вече пълен комплект за смяна на тъч+дисплей...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#15

Аз нямам опит, но като гледах видеа нямаше абсолютно никакво усилие при махането на стъклото. Скоро и аз ще поръчвам едно

Enduro
Цитирай
#16

От къде да си взема предно и задно за Z1 compact ? Предпочитам от бг

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#17

След падане по дисплей на плочките :

[Изображение: 10734263_996739293675004_183719297640982...fae67b3705]

[Изображение: 1510543_996746103674323_6509824051544126...cfd2ef88e3]
Цитирай
#18

От вътрешната страна на протектора усещат ли се ръбове на пукнатините? Мисълта ми е като се счупи протектора дали няма опасност да надраска "горилата".
Цитирай
#19

Не, от вътрешната страна има някакво фолио и по този начин протекторът не се пръска на части, също като автомобилните стъкла.
Цитирай
#20

Sony предлагаше първите Z-серии с такива протектори. Моят телефон е изпускан многократно по невнимание върху асфалт, плочки, ламинат и т.н., дали от мен или от по-добрата половинка Smile Телефонът не е имал проблеми, точно заради въпросният shatterproof screen protector от Sony. И тъй като се бях притеснил, че има изгорели пиксели, както "имаше проблем" с началните партиди на Z при Sony, се оказа, че това са просто драскотини по протектора, който до миналата седмица вече беше толкова брутално надран, че реших да го сменя с един tempered glass protector от amazon за 10 евро, ако не ме лъже паметта. Дисплеят на телефона нямаше драскотина, като отлепих фабричният протектор. Сложих купеният много лесно. Бих казал, че е елементарно. Само трябва да бъде сложен в "спокойни", безветрени (отворен прозорец) условия и при липса на прах. Иначе може да полепне прах по дисплея на телефона при самото поставяне на протектора и ще е малко гадно да се вижда прах или власинки на слънчева светлина.
Цитирай
#21

Аз съм писал, но не съм ъпдейтнал..

Много съм доволен, моите са по 7лв от Китай, усещането е супер, нищо общо с фолиото
Цитирай
#22

На втори телефон съм със стъклен, на майка ми на S3-ката сложих такъв, на колета ми също и всички са супер доволни, не можеш да разбереш че има протектор Smile Сега си търся за гърба стъклен.
Цитирай
#23

climb написа:На втори телефон съм със стъклен, на майка ми на S3-ката сложих такъв, на колета ми също и всички са супер доволни, не можеш да разбереш че има протектор Smile Сега си търся за гърба стъклен.
Аз си намерих вчера Rock От Али-то Wink преден и заден за няма 8 долара с безплатна доставка. Е верно ще почакам доста но мисля че си струва Smile Само се чудя дали ще има проблем ,че ще го сложа върху фабричния протектор ( тея дето като ги махнеш и пада логото Сони ) ?

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#24

kikita91 написа:
climb написа:На втори телефон съм със стъклен, на майка ми на S3-ката сложих такъв, на колета ми също и всички са супер доволни, не можеш да разбереш че има протектор Smile Сега си търся за гърба стъклен.
Аз си намерих вчера Rock От Али-то Wink преден и заден за няма 8 долара с безплатна доставка. Е верно ще почакам доста но мисля че си струва Smile Само се чудя дали ще има проблем ,че ще го сложа върху фабричния протектор ( тея дето като ги махнеш и пада логото Сони ) ?
А сигурна ли си, че и задния е стъклен?Защото почти винаги задния идва обикновен Sad
Цитирай
#25

Ами пише ,че и двата са стъклени. По принцип видях една мацка в продавалника да ги продава,ама я изпуснах и вече ги беше продала. Та нея питах дали е стъклен и задния и от къде ги е взела и така Smile Ще кажа пак като пристигнат Rock

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)