Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROOT Desire 516 моля помегнете
#1

Здравейте колеги,
От известно време насам (седмица) съм притежател на телефон HTC Desire 516 dualsim и тогава започнаха проблемите. Някои от тях успях да реша само с юзърски права но други не мога защото за тях ми е нужен роот достъп. А проблемите са андроид 4.3 явно си има проблеми с тел. указател изписва неизвестен абонат това се коригира с една руска програмка в магазина (Xperia Неизвестный Абонент Fix) но изключително ме дразни факта че няма подсветка на бутоните нощно време е ужас от изписаното във форума става ясно че трябва скрипче което обаче няма как да се инсталира без роот. Пробвах какви ли не методи за рутване но нищо не върши работа, дори и HTC sync не разпознава тел. закачен на компа. Какво да правя някой успял ли е да се справи с този тел явно ще става масов модел и хората тепърва ще задават въпроси.
Цитирай
Аксесоари
#2

В xda са успели с тази програма - RootGenius/ Може да пробваш и ти.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Ами вече съм пробвал и мога да кажа че не става Sad пробвах и с HTCUnlocker и пак не става други предложения???
Има още едно нещо дразнещо докато говориш дисплея се отключва и почваш на натискаш какво ли не с ухото си.
Цитирай
#4

През HTCDev ли отключи буутлоудъра?
Цитирай
#5

И на мен не ми го разпознава, проблема идва от там, че още или просто, няма официален драйвер за телефона, което спъва руут, от HTC не ми дадоха отговор... Така и не успях да намеря. Пробвай с ADB драйвери. А случайно да си успял да се справиш без руут с това че не може да мести приложения в SD картата?
Цитирай
#6

Ами не можах да го отключа, а колкото до приложенията несъм се опитвал да ги местя още. Драйвъри има на тел когато се закачи към компа и оттам се инсталират.
Цитирай
#7

Blade,без отключен буутлоудър незнам дали е възможен руут.
Цитирай
#8

Ами по показаните начини не става. Задържане на вол. надолу и палър не става, вол. нагоре и палър влиза в рековери но о е за съществуващия ром друго през него не може да се качи
Цитирай
#9

blade8209 написа:Ами вече съм пробвал и мога да кажа че не става Sad пробвах и с HTCUnlocker и пак не става други предложения???
Има още едно нещо дразнещо докато говориш дисплея се отключва и почваш на натискаш какво ли не с ухото си.
Интересното е,че понякога работи и има опция в менюто а няма сензор.Не е болка за умиране,просто си го заключващи всеки път ръчно.моите впечатления са по скоро положителни.прекрасен телефон за работа.никога приложенията за запис на разговор не са ми работили толкова добре на други телефон.единственото би ме зарадвали една фонетична подредба на клавиатурата.

SM-G780G/DS
Цитирай
#10

Някой пробвал ли е това http://forum.xda-developers.com/showpost...stcount=30
Цитирай
#11

ohooo написа:Някой пробвал ли е това http://forum.xda-developers.com/showpost...stcount=30
пробвах няколко пъти но нищо .за съжаление и този който е побликувал метода не знае точно как го е направил.за сега се въздържайте от този метод защото само ще си напълните и телефоните и компютрите с боклуци

SM-G780G/DS
Цитирай
#12

Някой успял ли е да рутне по описания по горе метод.Нещо немога да разбера всичко което е описал пича и не ми се ще да рискувам
Цитирай
#13

chubi_81 написа:Някой успял ли е да рутне по описания по горе метод.Нещо немога да разбера всичко което е описал пича и не ми се ще да рискувам
Този и много други,нищо не става още

SM-G780G/DS
Цитирай
#14

osssinator написа:........ единственото би ме зарадвали една фонетична подредба на клавиатурата.
Настройки -> език и въвеждане -> клавиатура и метод на въвеждане -> по подразбиране "Латиница (QWERTY)" ... там е фонетична подредбата.
Страшно ме ядосва проблема със сензора за близост и НЕИЗВЕСТНИЯ известен номер. Давах го на сервиз но ми го върнаха със същите проблеми. Пак ще им го пращам.
Цитирай
#15

karem написа:
osssinator написа:........ единственото би ме зарадвали една фонетична подредба на клавиатурата.
Настройки -> език и въвеждане -> клавиатура и метод на въвеждане -> по подразбиране "Латиница (QWERTY)" ... там е фонетична подредбата.
Страшно ме ядосва проблема със сензора за близост и НЕИЗВЕСТНИЯ известен номер. Давах го на сервиз но ми го върнаха със същите проблеми. Пак ще им го пращам.
от къде го изката това "Латиница (QWERTY)"? при мен е стандартно(qwerty)

SM-G780G/DS
Цитирай
#16

добър ден Smile бихте ли ми помогнали да премахна звука от камерата, рових се известно време как да стане и не успях да намеря никъде. вие сте ми последната надежда
Цитирай
#17

MasterPuf написа:добър ден Smile бихте ли ми помогнали да премахна звука от камерата, рових се известно време как да стане и не успях да намеря никъде. вие сте ми последната надежда
за момента може само да пробваш с друго приложение

SM-G780G/DS
Цитирай
#18

Честито:
http://www.how-to-root.club/mp3-0/htc-de...-6463.html

SM-G780G/DS
Цитирай
#19

Доклкото разбирам,за да сваля рут.апк-то и рома, трябва да платя или ...?

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)