Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Galaxy S2
#1

Здравейте, вчера при опит за отваряне на едно приложение телефона се рестартира от нищото и забива на логото самсунг. Опитах да му вадя батерията и какво ли не, но всеки път прави така. При опит да влезна в рекавъри менюто ми излиза това на изображенито, някакви идеи? Ако пробвам да сменя кернела през один ще загубя ли информацията в телефона?
Цитирай
Аксесоари
#2

С Odin инсталираш стоков софтуер.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

А има ли вариант да влезна в паметта на телефона по някакъв начин или да я запазя евентуално?
Цитирай
#4

В това положение няма как да стане .

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

А какъв софт трябва да сваля сега? Бях с този на CuBG v1.1.2 (PhilZ Kernel 5.00.4)
Цитирай
#6

Флашваш същия без wipe и евентуално може да тръгне без да си изгубил нищо......
Цитирай
#7

Но през Один няма как, защото софта на колегата е направен за през рекавърито, а в него не мога да влезна (снимката от 1-ят пост).
Цитирай
#8

Тогава флашни с Один последните фирмуери, те не са wipe и по принцип всичко ще се запази.
Цитирай
#9

Незнам какво става, но във всичките теми линковете за оригиналните софтове са неактивни, дори и в XDA...
Цитирай
#10

Щото тия от самито са ги сменили че нали прецакаха сайта дето ги качваха.

Ето ти линк - http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9100
Цитирай
#11

Те и тези двата сайта, в които са ги качили сега, пак не работят. Нито тръгва да сваля нито нищо...
Цитирай
#12

Колеги, свалих най - накрая софт. Пробвах с один но стига до тук и нищо...
Вижте на снимката дали правя всичко както трябва. Архивът, който свалих, има един MD5 и един ss_dll.dll файл (който не използвам и не знам дали трябва).
Цитирай
#13

 
   
Здравейте, подариха ми един Samsung Galaxy gt- i9100, но има проблем. Включвам го и забива на логото, когато го включа да се зарежда се появява една празна батерия (и кръгче което трябва да се върти но не се върти). Влиза в download mode, но в recovery mode не иска.  Някой сблъсвал ли се е с подобен проблем и има ли решение ???
Цитирай
#14

Сигурен ли си,че задържаш дълго комбинацията от клавиши за рековърито?Ако не можеш  да влезнеш изобщо или липсва,правиш флашване през один и си ок,само си избери и намери каквото искаш да качиш,мога да ти дам линк за 5.1.1
Цитирай
#15

Здравейте проблема ми е следния.Дадоха ми галакси с2 на който не е работил от 2 години,но са се опитва ли да му сменят софтуера и така и не работил.След като го взех нямаше ток в батерията което е нормално,реших да я заредя като го включих в зарядното се показа батерията така повърввя 20 мин, след което пробвах да направя хард ресет там ми показа low battery,can't download и огасна и от тогава немога да го включа.Пробвах с друга батерия но не е от там проблема някой може ли да ми помогне мерси предварително
Цитирай
#16

Можеш ли да влезеш Download Mode?

D_coffee
Цитирай
#17

не пробвах и ми изписа low batter can't download след това угасна и не иска да се включи повече смених батерията не е от нея
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)