Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Висок клас телефон с две сим карти бюджет 900
#1

Здравейте.
Може ли да ми предложите някакъв модел телефон с 2 сим карти.
Камерата е най-важна за мен и да не забива. Игри и прочие не ме касаят.

Славия София 1913
Цитирай
Аксесоари
#2

Здр. колега,ето едно предложение,което със сигурност е с най-добрата камера в момента за двусимов апарат,а ине само http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_duos-6272.php

SAMSUNG GALAXY S2 , Huawei P9 Lite
Цитирай
#3

Има ли го някъде на БГ пазара? Двете сим карти дали ще работят без проблеми с БГ операторите?
Може ли някой , който го притежава да сподели мнение как е с двете сим карти ?

Славия София 1913
Цитирай
#4

Samsung Galaxy S5 Duos G900FD

Google?
Цитирай
#5

Благодаря за линка .Само някой , ако може да сподели мнение как се държи с две сим карти ? Като говоря с едната и ме потърсят по другата? Как мога да ползвам интернет само от 1 карта

Славия София 1913
Цитирай
#6

Ето един онлайн магазин http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefon...240414071/ ,но цената е 980лв. и май това е една от най-ниските оферти за съжаление,а относно двете карти не би трябвало да има проблем при положение,че ще е отключен

SAMSUNG GALAXY S2 , Huawei P9 Lite
Цитирай
#7

Самсунгите са с един радио модул и ще трябва да си включиш пренасочването и тогава не трябва да имаш проблеми с обажданията.
За нета има си опция за коя карта да активираш нета 1 или 2ра ,на 2те нет няма как заради единия радио модул.
Иначе камерата всички казват ,че е една от най-добрите за момента.
Имаш избор и с хтц оне дуал - не знам обаче нищо друго за него.
Като цяло ,аз сменям самсунга от подписа с хуавей хонор 6 - той е с 2 активни сим карти - демек обаждане не трябва да пропускаш никога.
И на 2те карти може да имаш нет - на 1вата е 3г(4г също подържа) 2рата е само 2г.
Камерата му е 13мп сони дето я има в one + one и в модел на оппо , но не си спомням кой точно.
Има го в продавалника май няколко обяви - иначе от китай може да се поръча - има два модела с 16гб и 32гб и нфц.
380$ за 16 и към 100$ отгоре за 32гб версията някъде.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#8

Сакън, само HTC One dual sim не прави грешката да взимаш.
Има тема и тук във форума, а и на доста места още за проблема на този модел.
Аз преди време го взех, мъчих го ден и половина и го върнах без грам запъване от страна на магазина.
Този модел глобално има проблем със слотовете за карти и едната или и двете не работят през по-голямата част на денонощието и стои Х на индикатора горе.

Казали са ти колегите за новия апарат Samsung Galaxy S5 Duos G900FD и като гледам какво търсиш в даден апарат не се замисляй.
Едиствено не е ясно батерията как ще се държи при този модел, но аз смятам, че няма да има проблем или че ще има драстично намаление на показателите.
Взимай и му се кефи - няма какво да се чудиш, а бъди сигурен, че ще имаш най-доброто откъм нещата, които теб те интересуват.
Цитирай
#9

Благодаря момчета! Като получа финанси ще го разгледам подробно този самсунг

Славия София 1913
Цитирай
#10

Здравейте! Виждам че темата е от миналата година, но дано ми отговорите. Сега съм решила да си взема s5 duos въпроса ми дали батерията му издържа или трябва да се зарежда по-често от телефоните с една карта?
Цитирай
#11

Същата работа е Wink
Цитирай
#12

Sony xperia z3 dual sim
Цитирай
#13

Според мен това е най-доброто предложение и ще отговаря на нуждите ти : http://www.citytel.bg/lg-g3-dual-d858-32gb
Цитирай
#14

Здравейте. Насочил съм се към Sony Xperia Z5 E6638 Dual. И аз заради камерата. Сега обаче като видях по горе предложението направено от "Алекс 21", и този LG е много добър, а и доста по-евтин. Парите за Сонито ги имам! Кой от двата да си купя? Или дайте, ако обичате и други предложения. Питам защото ме притеснява фактът че когато си купувах Soni Xperia V никой от приятелите ми, операторите, магазина от който купувам техника, сервиза не бяха чували за такъв модел. Имаше го и в малко магазини в пазарувай.бг. Сега е в сервиза от две седмици и не могат да намерят букса за зареждане и се шашкат пак какъв е този модел бре човек. С този пак е така. И понеже ми казаха от къде ги избираш такива модели все бре? Реших да се допитам и до други мнения. Да има и 4G.
Цитирай
#15

Взимай OnePlus 3, няма да сбъркаш.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#16

LG G4 dual sim
Цитирай
#17
Thumbs Up 

Аз пък бих си взел Moto X style dual sim. Уникално качество на изработка , компактен за 5.7 инча екран , отлична камера , почти стоков андроид. Последната истинска Моторола .... Малко надвишава бюджета ти около 950 лева е , но си заслужава.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
#18

Аз бих взел http://brosbg.com/XIAOMI-Mi-5-Dual-SIM-gsm-2313
Цитирай
#19

@pitbula74, а аз не бих, ако е с "гаражен" ROM.

 
Цитирай
#20

Благодаря Ви. Н е споменах че игри не играя, но гледам мачове но не често, ровя с из нета и гледам /слушам клипове с музика. Има и дни в които е влизам в нета. А и уат сап, чат и размяна на видео и снимки. Сонито не Ви ли харесва и защо?
Цитирай
#21

Щом го използваш доста за мултимедия, по-големият екран е важен. Бих ти предложил Huawei Mate 8, сега за 799 лева в Емаг. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#22

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefon...282507735/
ей това например, а и ще ти останат пари

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#23

1+3 >


Цитирай
#24

Още веднъж Голямо Благодаря на Всички. Оставам си с Sony Xperia E6638 dual. Вече е и поръчан. Все пак това ще ми е 4 модел на Сони. Пък каквото стане. Е ти за какво пита? Може да помислите!!! Ами защото защото на вас ще простя а на мене не.Живи и Здрави, Всички и Всички около Вас.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)