Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Skype
#1

Здравейте.Вчера както обикновенно си пускам компа,след това и скайп ,обаче скайпа изписа "Скайп не е в състояние да се свърже"

Пробвах от папката със данните да изтрия всичко - нямаше резултат
Пробвах с по нова версия - нямаше резултат
Пробвах да изтрия регистрите - пак нищо

Кажете някакво решение ?

XPERIA XA
Цитирай
Аксесоари
#2

Ъпдейтни го до последната версия и ще работи.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#3

diw4k написа:Здравейте.Вчера както обикновенно си пускам компа,след това и скайп ,обаче скайпа изписа "Скайп не е в състояние да се свърже...
Ползвай търсачката, има много пуснати теми по въпроса!

Цитат:ъпдейтни го до последната версия и ще работи
Не е задължително, в момента съм със 3 версия, работи си без проблем.

 
Цитирай
#4

Пробвах със предпоследната (понеже последната ми иска SP3,а аз съм с SP2 и не ми се занимава за единия скайп да инсталирам SP3) ,и същата работа Smile

@NoMaD

Изчетах около 5 страници в Гугъл ,пробвах всичко и нестава.

XPERIA XA
Цитирай
#5

NoMaD написа:Не е задължително, в момента съм със 3 версия, работи си без проблем.
Ще се радваш още малко, М$ пак са го напавили по някакъв заобиколен начин, щото много хора пропищяха още преди няколко месеца, аз реално до преди 2 дни ползвах стара версия и изведжъж - бам не работи.

Linux KDE
Цитирай
#6

Значи от скайп просто са и дръпнали шалтера ? Тази която ползвах и искам да ползвам е 3.80 .

XPERIA XA
Цитирай
#7

NoMaD написа:
diw4k написа:Здравейте.Вчера както обикновенно си пускам компа,след това и скайп ,обаче скайпа изписа "Скайп не е в състояние да се свърже...
Ползвай търсачката, има много пуснати теми по въпроса!

Няма мног отеми по въпроса, тъй като този проблем е от съвсем скоро. Трябваше да обявят по някакъв начин тая тъпотия.
Общо взето принуждават ни да ползваме последната версия която яко цвъка реклами на всякъде.

Изтегли последната версия и ще ти заработи.
NoMaD написа:
Цитат:ъпдейтни го до последната версия и ще работи
Не е задължително, в момента съм със 3 версия, работи си без проблем.

Явно ползваш някаква кракната версия която не е изтеглена от сайта им.


А за блокиране на рекламите:

Отваряте файла hosts с ноутпад който се намира тук --> C:\Windows\System32\drivers\etc\
Най-долу добавяте

Код:
# Skype Ads Blocker
127.0.0.1 rad.msn.com
127.0.0.1 live.rads.msn.com
127.0.0.1 ads1.msn.com
127.0.0.1 static.2mdn.net
127.0.0.1 g.msn.com
127.0.0.1 a.ads2.msads.net
127.0.0.1 b.ads2.msads.net
127.0.0.1 ac3.msn.com
# End Skype Ads Blocker

Записвате файла и рестартирвате скайп, вече няма реклами.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#8

Мисля, че се изказах детайлно по темата... Дори да сложиш 3.80, и по някакъв мистичен магически начин тя тръгне, всичко ще е до време... Майкрософт, собствениците на Скайп, казаха красноречиво, че трябва да се ъпдейтне до последна версия, за да можеш да го използваш.

Конкретен отговор, на конкретно зададен въпрос... Можеше да се спестят 5 мнения ако просто беше направил това което пишеше в първия отговор...

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#9

Мда..направих малко проучване току що.Значи ако искам да ползвам скайп трябва да инсталирам SP3,отделно че си ме принуждават директно да им ползвам новата версия..айде не Tooth

XPERIA XA
Цитирай
#10

SP3 не е задължително

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#11

Иска ,иска.От 6-та версия нагоре е задължително Smile

XPERIA XA
Цитирай
#12

teneke написа:Явно ползваш някаква кракната версия която не е изтеглена от сайта им...
На телефона версията на Скайпа ми е : 3.2.0.6673_v.19. Свалих си я от 4PDA. Версията е "маскирана" под 5 версия, така че в Google play не излиза актуализация на приложението. Big Grin

 
Цитирай
#13

^Може, ама никой в темата не гооври за скайп за телефона :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#14

teneke написа:
NoMaD написа:
diw4k написа:Здравейте.Вчера както обикновенно си пускам компа,след това и скайп ,обаче скайпа изписа "Скайп не е в състояние да се свърже...
Ползвай търсачката, има много пуснати теми по въпроса!

Няма мног отеми по въпроса, тъй като този проблем е от съвсем скоро. Трябваше да обявят по някакъв начин тая тъпотия.
Общо взето принуждават ни да ползваме последната версия която яко цвъка реклами на всякъде.

Изтегли последната версия и ще ти заработи.
NoMaD написа:
Цитат:ъпдейтни го до последната версия и ще работи
Не е задължително, в момента съм със 3 версия, работи си без проблем.

Явно ползваш някаква кракната версия която не е изтеглена от сайта им.


А за блокиране на рекламите:

Отваряте файла hosts с ноутпад който се намира тук --> C:\Windows\System32\drivers\etc\
Най-долу добавяте

Код:
# Skype Ads Blocker
127.0.0.1 rad.msn.com
127.0.0.1 live.rads.msn.com
127.0.0.1 ads1.msn.com
127.0.0.1 static.2mdn.net
127.0.0.1 g.msn.com
127.0.0.1 a.ads2.msads.net
127.0.0.1 b.ads2.msads.net
127.0.0.1 ac3.msn.com
# End Skype Ads Blocker

Записвате файла и рестартирвате скайп, вече няма реклами.

Супер съвет за рекламите! Обаче при мен не ми дава да запазя файла, въпреки, че скайп е изключен. Дали има нещо друго, което трябва да се направи?

Благодаря предварително!

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#15

Явно имало и приложение за тази цел --> http://community.skype.com/t5/Windows-de...-p/3222434
Възможно е тракера също да пречи да запишеш файла.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#16

Някой ако все пак намери "пачната" стара версия (3.8 и т.н) или някакъв вариант да подкараме стария и изчистен skype,да казва Smile

XPERIA XA
Цитирай
#17

teneke написа:^Може, ама никой в темата не гооври за скайп за телефона :capitulation:
Моя грешка значи, на PC и лаптопа ползвам финалната 5 версия, върви си също без проблем. Който иска, да сия дръпне от замундата. :whistle:

 
Цитирай
#18

Twick написа:Обаче при мен не ми дава да запазя файла, въпреки, че скайп е изключен. Дали има нещо друго, което трябва да се направи?
Стартираш Notepad или друг редактор по желание като администратор и отваряш host файла.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#19

diw4k написа:Някой ако все пак намери "пачната" стара версия (3.8 и т.н) или някакъв вариант да подкараме стария и изчистен skype,да казва Smile
Цитат:с 3.х или 4.х когато изпращам файл до колегата в съседната сграда 100М данни минават за 20 секунди. С версия 6 минават през къде ли не и се точат по 15-20-30 минути. Не става дума за бижута или не. Става дума за това, че някой ми казва да си сменя ОС-а, версията на програмата, която ползвам да общувам с децата си и с колегите си. И го прави не защото иска да ми е по-добре, а за да може да ме подслушва в името на сигурността на Америка. Не знам дали се сещаш колко му пука за сигурността на братята американци. Да си гледат нещата в тяхната държава и да не ми се пречкат в моята. Използваха М$ за да купят нещо и да го затрият. И особено ме е яд М$ не платиха за скайп всъщност. За покупката на скайп са получили данъчни облекчения.... даже не ми се пише. Не мисля, че има някой на когото не му е ясно.
https://www.kaldata.com/forums/topic/230...try2927571
http://rghost.net/57558564

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#20

NoMaD написа:
teneke написа:Явно ползваш някаква кракната версия която не е изтеглена от сайта им...
На телефона версията на Скайпа ми е : 3.2.0.6673_v.19. Свалих си я от 4PDA. Версията е "маскирана" под 5 версия, така че в Google play не излиза актуализация на приложението. Big Grin
Версия 3.2.0.6673. Имам я отдавна като .apk. Това за мен беше най-добрата версия за телефон. Показваше хората, които са на линия в зелен, жълт и червен цвят, точно както десктоп версията. За съжаление вече не мога да се впиша в нея, откакто излезе Skype 5.0.0.49715_83935795 на 23.07.2014 г.
@NoMaD, би ли дал линк към 4PDA за твоя вариант на версията? Благодаря!

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#21

krassiy написа:би ли дал линк към 4PDA за твоя вариант на версията? Благодаря!
И при мен се получи така и сега ползвам skype 3.2.4.6677-13:
http://dox.bg/files/dw?a=148c517c10
Цитат:Показваше хората, които са на линия в зелен, жълт и червен цвят, точно както десктоп версията.
Има го това.
По принцип сайта, където модифицират версиите е този:
XDA
P.S. Проблемите със Skype за Windows са подробно обсъдени в Калдата. Прегледай цялата тема. Има доста плява, но и полезна информация. Линкове съм дал в предния си пост.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#22

Luke Netwalker

skype 3.2.4.6677-13 която си постнал и моднаттата версия от XDA не иска да ме впише, лоша работа.
Само официална от Маркета ме вписва ,но не я ща.

MI A2
Цитирай
#23

kkosio написа:Luke Netwalker
skype 3.2.4.6677-13 която си постнал
Тя в момента е на телефона ми и работи. Сложих я някъде в началото на август. Тогава при мен се проявиха номерата на майкрософт. На Уиндоус си сложих пачнати версии, а на телефона - тази. На ХДА има и други, по-нови moded версии. Eто още един линк:
http://dox.bg/files/dw?a=22d5af5b7e
Сега погледнах, занимавал съм се стова на 11 август. Тогава си сложих skype 3.2.4.6677-13

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#24

Не става ,пробвах всички стари версии дето ги има в нета и се греда с вписването,включително и тези от последния ти пост.

MI A2
Цитирай
#25

@Luke Netwalker, благодаря за усилията да помогнеш. За съжаление на моя телефон не проработи нито една от тези версии: 3.2.4.6677-13; Skype_3.2.0.6673_v19; Skype_3.2.0.6673_v19.1; Skype_3.2.0.6673_v19.1_inverted. При опит да се впиша винаги излиза това съобщение, откакто излезе Skype 5.0.0.49715_83935795 на 23.07.2014 г. (този скрийншот го имам от по-рано и слагам него), а настройките на мобилната ми мрежа са си наред и телефонът е вързан към Wi-Fi в момента:

[Изображение: 7569541a.png]

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)