Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root на всички модели и всички версии на Xperia SP [UBL/LBL]
#26

tedkata996 написа:Roota Пробва ли сте го на Xperia C5303 ? Благодаря за вниманието!

Пробвали сме го - работи.

Xperia SP C 5303 / Official AICP 10 Android 5.1.1 / Tangerine Kernel 6.3 / Pure Performances X
За въпроси и отговори: лично или скайп
Цитирай
Аксесоари
#27

Цъкнах на Make it Rain и нищо...

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай
#28

Трябва да ти е включен wi-fi, без интернет не става. После трябва да инсталираш супер су

Enduro
Цитирай
#29

Можеш ли да ми кажеш как да проверя телефона ми дали не е руутнат? :unknw: Пуснах и Wi-fi имам съмнения че телефона си ми е дошъл руутнат. :confused:

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай
#30

Най - лесния начин да провериш дали е руутнат е да изтеглиш някое приложение от Google Play, което изисква руут достъп, иначе има и руут чекъри в маркета, но не знам до колко сработват.
Цитирай
#31

Изтеглих си Root Checker от Google Play и наистина се оказа че има руут телефона ми, а е купуван чисто нов! :unknw:

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай
#32

Ти нали сам каза, че си натиснал маке ит рейн. Сега ще ти повторя за последно, че трябва да инсталираш Supersu от плей маркета, което ще инсталира пълен руут и от там също може да го махнеш, като дадеш пълен ънруут в настройките на суперсу

Enduro
Цитирай
#33

SuperSU само ограничава приложенията, той е рутнал още първия път и сигурно е очаквал рестарт и си е помислил,че не е станала работата Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#34

Точно това имах предвид, но обеснено по - просто

Enduro
Цитирай
#35

Какво означава частичен и пълен руут на телефона и с този метод ще мога ли примерно да си инсталирам CybeShot Mod?

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай
#36

Частичен е до време, towelroot има такава опция, примерно до рестарт, а пълен вече знаеш какво е Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#37

Някой знае ли защо не мога да отворя supersu, изтеглих го от googleplay. Изписва "There is no Su binary installed and supersu connot install it. This is a problem!

If you just upgraded to android 4.3, you need to manually reroot - consult the relevant forums for your device"

Моля за помощ
Цитирай
#38

Провери с приложение Root checker дали действително руута над устройството е успешен.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#39

(2015-11-07, 18:37:23)Monipeev написа:  Провери с приложение Root checker дали действително руута над устройството е успешен.

Изписва,че не е. Другото,  което ми направи впечатление е, че когато отворя  и цъкна make it rain отдолу изписва this phone isnt currently supported. С lg l70 съм, но той е в  списъка. Някакви идеи ?Sad
Цитирай
#40

Не ти ли прави впечатление,  че пишеш в раздела на Сони?
Въпреки всичко, има разлика в методите за руут при различните устройства и версии на Андроид.
Това е раздела и подфорума с темата за руут за твоят модел устройство:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=60815

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)