Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настройка за интернет (bob)
#1

Моля, помогнете с настройките за интернет. Днес заявих мобилен пакет и получих потвържение (смс), че вече е активиран. Но когато се опитам да се свържа ми дава „Не е налична мрежова връзка“.
Благодаря!

LG G2, 16 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

contempler написа:Моля, помогнете с настройките за интернет. Днес активирах мобилен пакет и получих потвържение (смс), че вече е активиран. Но когато се опитам да се свържа ми дава „Не е налична мрежова връзка“.
Благодаря!
Обади се на оператор и помоли да ти ги изпратят.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#3

Направих го, рестартирах, но за съжаление без резултат.

LG G2, 16 GB
Цитирай
#4

Тогава ги помоли да ти дадът смс с настройките и и ги въведи ръчно.Малко неща са,но понякога и една цифра прецаква всичко.Това си е от БОБ,не е от тела.Всъщност виж дали нямат настройки в сайта им.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#5

Виж и дали не ти е махната отметката за мобилен достъп/интернетSmile
Настройки - Мобилни данни

LG G2 16GB
Цитирай
#6

За да приключим - оказа се, че не е бил активиран GPRS-а, поради, което съм нямал връзка. А ето и настройките, които ми изпратиха от bob:

Menu > Settings > Wireless Controls > Mobile Networks > Access Point Names > Menu Button > New
APN Name: BOB NET MMS
APN: internet.bob.bg
Server MMSC: http://mmsc/
MMS Proxy: 10.150.0.33
MMS Port: 8080
MCC: 284
MNC: 01
Kato priklyuchim buton Menu i posle se izbira \"Save APN\"

LG G2, 16 GB
Цитирай
#7

(2014-09-09, 13:38:17)contempler написа:  За да приключим - оказа се, че не е бил активиран GPRS-а, поради, което съм нямал връзка. А ето и настройките, които ми изпратиха от bob:

Menu > Settings > Wireless Controls > Mobile Networks > Access Point Names > Menu Button > New
APN Name: BOB NET MMS
APN: internet.bob.bg
Server MMSC: http://mmsc/
MMS Proxy: 10.150.0.33
MMS Port: 8080
MCC: 284
MNC: 01
Kato priklyuchim buton Menu i posle se izbira \"Save APN\"

Много благодаря при мен случая беше същия след активиране на роуминг интернета спря, обядих се да ми пратят настройки но получих само sms всякаш настроките липсваха.
телефона ми е LG 5x Nexus.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)