Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S-view калъф не работи
#1

Получих S-view калъфче заедно с телефона като подарък. Навсякъде пише Samsung, но не запазих опаковката. Премахнах задния капак и сложих калъфа огледах го внимателно дали е затворен и всичко беше ок, но активните функции така и не работеха. В настройки на аксесоари въобще не го намира. Пробвах да рестартирам пробвах да го махна и пак да го сложа, но нищо не се получи. Започвам да мисля че е фалшив. Какво друго може да е ?
Ето го калъфа

[Изображение: d6ab39ed3ae574b9.jpg] [Изображение: 390436e38f48b2e8.jpg]

GALAXY S5 SM-G900F Android 5.0 Lollipop ROOTED KNOX 0X0
Цитирай
Аксесоари
#2

https://play.google.com/store/apps/detai...roid.sview
Пробвай с това

Motorola X Play
Samsung Galaxy S III Neo GT-I9301I-Rooted
Samsung Galaxy Nexus GT-i9250
Цитирай
#3

За моя голяма изненада калъфа проработи. Но смятам че е доста ограничено от оригинала. Чудя се какво ли може да е, някъде четох че след ъпдейт на Kit Kat 4.4.2 калъфите са им спрели да работят. Аз моя не съм го ъпгрейтвал тъй като си беше на най-висока версия и няма как да знам дали работи на старата.

GALAXY S5 SM-G900F Android 5.0 Lollipop ROOTED KNOX 0X0
Цитирай
#4

Когато сложиш S View калъфа тогава в менюто на телефона, в accessories ще се появят опции за калъфа. Провери там.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#5

Да първо това направих, но не се появява. Сега го изпратих за смяна и чакам нов.

GALAXY S5 SM-G900F Android 5.0 Lollipop ROOTED KNOX 0X0
Цитирай
#6

Получих новият и всичко работи. Явно съм попаднал на повреден. Всичко е добре, когото завършва добре. Big Grin Lock

GALAXY S5 SM-G900F Android 5.0 Lollipop ROOTED KNOX 0X0
Цитирай
#7

Поръчах си такъв само, че за 20лв. Ако е активен каква ще е разликата от оригиналния ? Така или иначе като отида да го взема ще го пробвам, но все пак ако някой има някаква идея, ще се радвам ако я сподели Smile

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#8

Какъв е тоя калъф за 20 лева работи ли може ли да ми пратиш линк може и аз да си поръчам

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
#9

(2015-12-03, 09:53:26)extazy написа:  Какъв е тоя калъф за 20 лева работи ли може ли да ми пратиш линк може и аз да си поръчам

Заповядай колега
Нз дали работи, защото го върнах понеже една част от уплътнението беше разлепена.Другото което беше, че не е с 5 пина а с 2ва и го беше пуснал без опция за тест.Писах на продавача за тези неща и почна да ми обяснява, че си бил активен кейса и нямало значение колко пина са и някви такива неща. Така или иначе не си поръчах друг и направо мисля да си взема оригинален кейс Smile

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#10

Има голяма вероятност да е китайски, ще му трябва програма от google магазина, за да работи правилно.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)