Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за Mi Router
#76

Рутера в момента е с версията - 2.2.105. Актуализации няма. При всичките ли е тази в момента? Rolleyes

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Цитат:Кастом на базе стоковой прошивки v100, v105 Отличается только переводом. Обращаем ваше внимание, что никто не знает что ещё туда внедрили наши китайские друзья так-как исходников нету.
Если прошивка 2.2.105 стоит на свежекупленном роутере, то, скорее всего, ее залил туда для вас продавец.
Това е неофициална преведена версия от продавача.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry45051700
Последната официалната китайска е 2.6.17. Преди 2 дни се обнови, преди това имах още едно обновление. Обаче е само на китайски.
Цитирай
#78

(2015-12-08, 23:09:35)NoMaD написа:  Рутера в момента е с версията - 2.2.105. Актуализации няма.  При всичките ли е тази в момента? Rolleyes

И моя дойде вчера със същата версия.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай
#79

@milstan, да разбирам значи, че ъпдейти за тази версия няма да има? Sad

 
Цитирай
#80

Май да! Но щом работи, какъв е проблемът? При мен с предната версия май процесорът по-малко се товареше, но не съм го проверявал често, може и да се лъжа. Иначе не виждам някаква разлика.
Цитирай
#81

В този ред на мислите, има ли смисъл да му се смени тогава с оригинален китайски ром или не?Smile

 
Цитирай
#82

Моя си беше с оригиналната китайска и нямам наблюдения от вашата.
Цитирай
#83

Знаете ли дали като сменя софта с този на Падван, например ще мога да ползвам мобилното приложение?

OnePlus 3T
Цитирай
#84

Не няма да можеш !
Цитирай
#85

@The_Jack, изрично е посочено (на 4PDA), че приложението работи само със стоков ром на рутера.Smile

 
Цитирай
#86

Флашнах му оригиналния китайски ром 2.6.17 - да видим ими ли разлика.Smile

 
Цитирай
#87

Само днес акция на Алито - 24.99$ :
http://brands.aliexpress.com/en
Цитирай
#88

Същия продавач, от който си го купих на промоция на 11.11. тази година за $22. Интересно защо всеки път само той ги предлага с намаление, а други  - не.Smile

 
Цитирай
#89

Имам следния проблем с Мини Ми рутера. В последните няколко дни когато почна да свалям, започва да ми забива и телевизията//на Вививаком съм/. След рестарт на рутера се проблема, но след няколко часа почва да прави същия номер. Гледам в официялни сайт, че има по - нова РОМ/няма значение че е на китайски/, някой ако може да ми каже как да го сложа или има друго решение на проблема. Мерси предварително.
Цитирай
#90

Обикновено проблемът на рутерите е зашумен ефир от съседките рутери.
Рестарт правя нещата но за кратко. всичко е до настройки
Цитирай
#91

@Stoil, с коя версия си и на кой канал ти е рутера? Нещо такова ли :


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#92

MiWiFi Stable 2.2.105 вверсията, канала е Auto(1) това на 2.4Г
Цитирай
#93

@Stoil, съседски рутери на този канал има ли?

 
Цитирай
#94

Виваком предполагам е по кабел, не е на WiFi ?
Същия проблем го има и тук:
http://****/community/threads/679/page-6#post-20843
Неговия firmware е пипнатия от продавача. Най-добре го смени.
Цитирай
#95

Да на Виваком, до нас идва оптика. От там дели сигнала и в рутера влиза кабел.
Цитирай
#96

@Stoil, аз рутера го ползвам само през wi-fi. Иначе, може да си я смениш "английската" версия с оригинален ром от сайта на Xiaomi, може и да помогне. Smile

 
Цитирай
#97

(2015-12-24, 23:32:58)Stoil написа:  Да на Виваком, до нас идва оптика. От там дели сигнала и в рутера влиза кабел.

Имах предвид IP бокса как е свързан, с LAN към рутера ли?
Цитирай
#98

В настройките на рутера някакъв начин да бъде сменен канала за приемане? Максимума, който е заложен, е до 11 канал. Според анализатора, най-добри са 13 или 14. Или само, ако е с друг ром може да стане това? Visslar

 
Цитирай
#99

14 канал е с по-бавна скорост и се появява при избор на страна Япония
12 и 13 се появяват при избор на страна България
Обаче трябва рутера да го поддържа в настройките това.
Цитирай

Да с кабел e.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)