Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy tab 3 SM-T210 БАТЕРИЯТА ПАДА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО БЪРЗО!
#1

Здравейте както повечето от вас и аз имам проблем с батерията обаче при мене това е от както съм си купил таблета батерията пада светкавично.Батерията ми са зарежда горе долу не съм засичал но да кажем примерно за час и нещо и пада за няколко часа независимо дали са играят игри или нещо друго.Приемам всякакви съвети!
Хард Ресет съм правил няколко пъти - никъв ефект
в момента съм с 4.4.2 от няколко часа но пак забелязвам че батерията пада бързо и с 4.1.2 като бях пак беше така.
Ще се опитам да кача снимка.
П.С: Нямам представа и за това питам нормално ли е екрана да държи толкова проценти? дори аз тази снимка я направих като пуснах режима за пестене на енергия и значително намалих яркоста на екрана преди това беше повече проценти и друго да питам това нормално ли е така да ги показва Система андроид,Ос андроид и com.android.systemui.
Цитирай
Аксесоари
#2

Като гледам по снимката Мултимедиен сървър ,аз го реших така >> https://www.androidbg.com/forum/post1190...l#p1190214

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

махнах картата направих рестарт и м.медиен сървър пак седи на 6%
в тази тема дет ми я даде видях и твоя скрийншот при тебе екран : 4% при мен 50 е това ми е чудно
Цитирай
#4

Намали му светлината,а сървъра ще трябва да го следиш след един цикъл на батерията.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Здравейте, от една седмица индикатора за батерията постоянно варира. При пълно зареждане на 100% и след няколко минути използване на таблета вече е паднала на 1%.оставям го и при следващото пускане вече е на друг процент примерно 60-70.И така постояно надолу и нагоре, което е много дразнещо. Моля дайте ми съвет какво да правя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)