Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за матраци "Тед" колекция "ТермоФлекс" промоция в "Кауфланд"
#1

Здравейте, колеги,

някой има ли преки впечатления от точно този модел матраци "Тед "
размер 160*200 най-важното което ме интересува е твърди или меки са?И естествено какво е качеството.
Предимства, недостатъци.
Всяко мнение ще ми е полезно.

Предварително благодаря.
Поздрави .

ПП: Вярно ли е че "Кауфланд" предлагат опция до три дни възможност да се върне матрака?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм връщал стока в Кауфланд, електрически уред, неразопакован, след една седмица. Директно ми възстановиха парите на гише Информация. Тогава ми казаха, че до един месец мога да връщам неразопаковани стоки, с касовата бележка. За матрак не знам, ти ще трябва да го отвориш и да го пробваш най-малкото. Според мен отиди първо в голям мебелен магазин, там ще ги има изложени по леглата матраците, пробвай и ако ти хареса, тогава купувай от Кауфланд :thumbup:


Цитирай
#3

Точно този модел е специално за "Кауфланд" и за съжаление го нямат в представителството на "ТЕД" в Хасково .
А в "Кауфланд" той е навит на руло и неможе да се разбере мек или твърд е.
Цитирай
#4

Тогава се свържи чрез мейла с Тед и ги питай до кой друг модел най-много се приближава, за да можеш да тестваш в близък шоурум.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Много добро предложение. Благодаря ще се свържа с "Тед ".
Ако някой вече се е сдобил с такъв матрак моля да пише отзиви.
Предварително благодаря.
Цитирай
#6

Някой не си ли взел?
Цитирай
#7

Не си купувайте орязаните версии на матраци в Метро и Кауфланд.
Цитирай
#8

Защо? Какво имаш в предвид?
Моля за малко повече инфо
Предварително благодаря.
Цитирай
#9

Имам предвид точно това, което написах. Орязани версии, така да се каже. Уж е като определен модел, обаче е 3-4 см по-тънък, материалите не са точно същите. Нали разбираш - голямата верига търси цена, а не точно качество при такъв тип стока.
Цитирай
#10

Ясно мерси.
Цитирай
#11

Няма за какво. Това е все едно да си купиш телевизор от Кауфланд или чаршафи от Техномаркет Smile Нещо не се връзва, нали Smile Big Grin
Цитирай
#12

(2014-10-05, 02:09:42)Eastern написа:  Няма за какво. Това е все едно да си купиш телевизор от Кауфланд или чаршафи от Техномаркет Smile Нещо не се връзва, нали Smile Big Grin

Много добро сравнение  Cool Ако все още се двуумиш и все пак не разполагаш с много пари влез и разгледай http://www.brava.bg/matraci-blian . Ние си взехме за спалнята преди няколко години и все още не е мръднал и не ни трябваше много бюджет.
ПС виж за тези с мемори пяната.
Цитирай
#13

^^ ПС виж от кога е последното мнение в темата.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#14

(2014-10-04, 22:14:01)Eastern написа:  Имам предвид точно това, което написах. Орязани версии, така да се каже. Уж е като определен модел, обаче е 3-4 см по-тънък, материалите не са точно същите. Нали разбираш - голямата верига търси цена, а не точно качество при такъв тип стока.

Това са глупости защо да не си купи от кауфланд матрак ,че какво от това като не е в официален магазин .Прости фирмата е изложила там стоката си и е продава и са сключчили сделка с магазина не виждам защо да е фалшива .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#15

(2015-04-04, 18:25:49)fuckinggood написа:  
(2014-10-04, 22:14:01)Eastern написа:  Имам предвид точно това, което написах. Орязани версии, така да се каже. Уж е като определен модел, обаче е 3-4 см по-тънък, материалите не са точно същите. Нали разбираш - голямата верига търси цена, а не точно качество при такъв тип стока.

Това са глупости защо да не си купи от кауфланд матрак ,че какво от това като не е в официален магазин .Прости фирмата е изложила там стоката си и е продава и са сключчили сделка с магазина не виждам защо да е фалшива .
Човека сигурно си е взел матрак вече. Може дори и да го е сменил с друг.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#16

Хаха, аз си взех и съм много доволен. Дори възглавницата. За хора, които обичат да правят повечко любов - това е варианта, защото не скърца Smile . Матракът не е мек. Когато се лежи върху него отначало е неудобно, но след известно време мемори пяната уляга и е точно по размерите на човешкото тяло и е удобен.
Цитирай
#17

Здравейте, колеги.

Извинявам се, че не съм отговорил толкова време,
но аз ползвах само приложението и след нова година неможех да влезна.
Благодаря на всички отзовали се.
Иначе си купих Матера на Тед - аз не съм доволен ,но жената го харесва.
Предстои ми отново да си купувам матрак, така че приемам всякакви преложения.
Изисквания - да НЕ е пружинен и да е твърд.

Предварително благодаря.

Поздрави.
Цитирай
#18

@didocec, аз от една година съм с матрак  на Sensofeel Premium купен от Aiko.  От средна твърдост която предлагат - RG35.
Нямам никакви забележки, удобен е, не е хлътнал. По спомен беше на цена около 450 лева за размер 120/190/17см.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#19

аз имам такъв : http://jysk.bg/spalnya/matraci/matraci-s...30-wellpur доволен съм

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)