Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Док-а/Докинг мода
#1

Здравейте Smile . Значи имам проблем с така наречения док мод или докинг не знам как се казва. Горе в ляво имам някаква странна иконка на телефон и една черта която го обгражда отдолу. Намира се в лентата на Wi-Fi, батерията и часа. Допълнително когато смъкна менюто надолу имам под Яркостта едно меню наречено: Препоръчани приложения(докинг) / Recommended apps (Docking). Та въпроса ми е следния: Може ли някой да ми помогне да ги разкарам от телефона си ?
Цитирай
Аксесоари
#2

С какъв телефон си?

Скрииншот можеш ли да постнеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Със Samsung Galaxy S4 I9505. Ето може да се види горе в ляво е [Изображение: zmd0yw.jpg]
Цитирай
#4

А,как го активира?Пробва ли от диспечера на приложенията да изчистиш кеша и данните на приложението и да рестартираш?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

Като изключиш Wi-Fi на телефона, иконата изчезва ли?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#6

Значи преди имах проблем и не можех да си зареждам тела. Закарах го на сервиз и го оправиха и от тогава го имам този проблем. Не знам как се казва при диспечера имам адски много приложения там и просто е невъзможно да го намеря Sad
И не не изчезва като изключа Wi-Fi
Цитирай
#7

Сериозно ли никой си няма и представа от това Sad ?
Цитирай
#8

Когато имаш иконата влез в Диспечер на приложения >> Изпълнение и виж кой е процеса.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Откри ли какво се е случвало?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)