Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За колелета не става. Например аз където живея има много велоалеи, но въпреки това ме прекарва през първокласни пътища, дето колите яко карат.

И освен това все още упорито не искат да сложат асистента за престрояване, предполагам вече, че е някаква политика, да не прецакват останалите фирми, дето купуват карти от тях.
Цитирай
Аксесоари

(2016-07-28, 20:08:54)jivkojj написа:  ...аз където живея има много велоалеи, но...

Програмата е ЪПдейтната, но сега трябва да обновят и картите и да се вкарат и новите велоалеи.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Вчера видях, че има ЪПдейт и на картата на България. Ако някой не е забелязал, може да обновява.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

HERE WeGo-2.0.10539.apk
и
HERE WeGo-2.0.10539-beta.apk

WHAT'S NEW

HERE Beta
We've updated our offline maps, including improved public transport routes in San Francisco and refreshed coverage in Rio de Janeiro.
We love feedback, so please send your thoughts to beta at here.com


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

За нищо не става тая програма, пробвах всичките варианти ама тегава работа. Без интернет нищо не намира, а с включен пак не намира всичко...лаги...
Цитирай

Добра навигация е, без интернет си работи и веднага намира спътниците. Пробвай с друга такава.

Sent from my MI5

 
Цитирай

(2016-08-21, 16:19:29)NoMaD написа:  Добра навигация е, без интернет си работи и веднага намира спътниците. Пробвай с друга такава.

Sent from my MI5

Ами един колега има на NOKIA - та  си HERE но му е вградена в телефона заводски и няма нищо общо с тези тука. Интересно как със Sygic  и NAVIGON си намира всичко а тази не може!? Аз нямам претенции на експерт тук, но Ви казвам че тези програми които пробвах вчера са пълна трагедия! Предложете ми вариант който наистина работи добре!?....или наистина  от това което изчетох ще се окаже че рабоги добре само на NOKIA...
Цитирай

(2016-08-22, 04:18:00)dozatora1 написа:  ......

[Изображение: 037326226.jpg?r=0]

Аз използвам телефона от профила ми. Както се вижда не е Нокия. От както излезе версията за андроид телефоните ползвам само тази навигация (преди беше Here maps, сега е Here WeGo) и вградената "Карти". И при мен Хере-то работи перфектно оффлайн. Бързо намира спътници и води много добре. 
Извинявам се за тъпият въпрос, но ти въобще свалил ли си картата на България? Не знам дали има някакво значение, но аз съм си направил и регистрация в Here. Програмата съм я свалил от Google Play Магазин-а и никога не съм има никакви проблеми.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Аз лично ползвам Sygic и Navigon доста години така че имам представа за какво иде речSmile Инсталирал съм програма от линк сложен тук, на HTC Desire 500 1 SIM, Дръпнах картата на България както и БГ глас Smile И се регистрирах през фейсбук и пак пръчка! Не намира това което търся ни онлайн, ни офлайн!
Цитирай

Всяка програма си има предимства и недостатъци. Обикновено не можеш да заложиш само на една. В нашия случай е хубаво, че не е небходимо да дадеш 100 лв. за да разбереш това. Ако не е тайна, какъв адрес търсиш?
Цитирай

Лозенец, Царево - хотел Луксор Smile
Цитирай

И в Navigon, и в Here се намира като напишеш Luxor. В Navitel не го намерих. Отличник беше 7ways - написах "Луксор" и готово. Това подкрепя моите думи, че една навигация не е достатъчна Wink
Цитирай

При мен в Sygic и  Navigon като напиша Luxor и го намира веднага, а в HERE не намира при мен нищо!?  При положение че съм дръпнал картата на БГ. От къде мога да си дръпна 7 ways? Че тук не го намирам нещо...
Цитирай

   

Lenovo K3 Note K50-t3s
Цитирай

Пишеш  - Царево Luxor и го намира веднага....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Да вече видях че намира и офлайн, явно не съм имал добър сигнал защото я сравнявах със Сиджика и Навигона които хващат от всякъде а с тази трябваше да отида до прозореца за да гепи сигнал...А пък при инсталиране ми се намърда във вътрешната памет .....Не ме попита къде да се зареди...Общо взето след целодневни опити разбрах това което разбрах и сутринта че това не е моята програмаSmile То пък как ли не трябва да гадае човек как да напише желаната дестинация първо на латиница, запетая, после на кирилица....или...обратнотоSmile Човек от безсмислени опити почва да ни мисли че той нещо не е наред! Явно че офлайн базата данни е доста оскъдна. Как пък Сиджика или Навигона не запецнаха нито веднъж в търсенето които също са офлайн!
Цитирай

Здравейте.Когато се опитам да отворя Igo Primo Nextgen ми изписва:С Вашия лиценз не могат да се отворят наличните файлове с карти.Картите, които ползвам са:Bulgaria_83_HERE_2015.Q4_160218.fbl ; Bulgaria_83_HERE_2015.Q4_160218_(AP).fpa ; Bulgaria_83_HERE_2015.Q4_160218_(DA).fda ; Germany_83_HERE_2015.Q4_160218.fbl ; Greece_83_HERE_2015.Q4_160206.fbl
Лицензите, които имам в момента са:
Цитирай

Бъркаш темата.
Цитирай

iGO Primo Nextgen https://forum.androidbg.com/showthread.p...62&page=46
Цитирай

HERE WeGo - City Navigation v2.0.10625 + Beta

Новото:
Поправени грешки и подобрена стабилност.
google
огледало:
HERE_WeGo-2.0.10625


BETA:
HERE_WeGo-2.0.10649-beta
Цитирай

Нямам проблем със сигнала, но вчера се прибрах от Гърция и не ме питайте... на 2 места ме вкара в тотално забравени пътища при положение, че трябваше да карам по магистрала или двулентов път. Понеже съм нов шофьор, а и не бях излизал зад граница, решавах и 2-та пъти да се доверя на навигацията... и после се оказваше, че съм сам на пътя и изглежда не това е посоката ми. Отделно се орязаха много функции, които преди имаше и вече се оглеждам за други варианти.

now: LG ZERO
ex: Lenovo P70, LG L Fino, HTC Desire 500 Dual SIM, ZTE Blade III
Цитирай

Даа, и аз се зарадвах първоначално като излезе навигацията и си викам - като за първоначална версия е супер,след това ще я доразвиват. Еми не би. Като навигация не получи никакви съществени допълнителни функции. Затова пък бъгове, които и до днес не са оправени. Един път ми се наложи да разчитам наистина на нея, но изобщо не можах да я стартирам. Засега закърпвам положението с гугъл мапса, но и той не е истинско решение за чужбина.

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk
Цитирай

HERE WeGo - City Navigation v2.0.10699

WHAT'S NEW
HERE Beta
Bug fixes and stability improvements
We love feedback, so please send your thoughts to beta@here.com


HERE WeGo-2.0.10699-beta.apk
HERE WeGo-2.0.10699.apk


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Днес видях нов ЪПдейт на HERE WeGo

Цитат:НОВИТЕ НЕЩА
По-добра ефективност и надеждност, за да се придвижвате още по-лесно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Може ли да се сложат камерите от iGО тук ? Или някакви каквито и да е камери ?

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)