Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко пъти вече я ползвам и в онлайн и във офлайн режим, нямам ядове с езика, пробвах го и на други езици. Нямам на идея защо ти прави този проблем. Махни я и изчисти всички папки от паметта и пробвай отново. Виж добре в настройки, както на тел, така и на приложението.
Цитирай
Аксесоари

Как мога да добавя ПОИ-та?
Цитирай

Бях я махнал временно и снощи я качих пак на телефона от подписа, който е само на английски и китайски. Работи коректно и бързо, при изчисляване на маршрут, дава да избереш между 2-3, изтеглих си от менюто български и работи идеално и точно (въпреки, че нямам БГ на телефона). Чакам само да добавят камери и засади, може би и някоя друга екстра (което не е важно де).

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Аз забелязах нещо много странно: и при here и при igo с карти here даде доста неточни ограничения на скоростта по пътя враца-софия и обратно, като по магистралата даваше 70 и 80 км/ч при положение, че в тези участъци нямаше дори знаци за такава скорост при снеговалеж или дъжд.
Цитирай

Вчера я доизпробвах из града, много добре работи програмката.
Особено в нощен режим е много красива и с тъмните фонове на картата е доста контрастна, батерията ще кара много с тия настройки.
Цитирай

(2015-01-14, 17:55:01)dido123 написа:  Ето още едно BGEN_HEREBeta.apk

Благодаря!
Появи се БГ меню вече!

Buga
Цитирай

Има нова бета от днес.
Цитирай

HERE_beta_280.apk

Новите неща:
Improved stability and performance for Nexus 6 devices.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Теглих последните три версии и излиза това:
[Изображение: 7866258w.png]
Андроида е 4.0.4 ако е от значение?
Цитирай

От значение е!

Цитат:Изисква Android
4.1 и по-нова


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Да, но първата бета тръгна без проблеми и изискванията бяха същите.
Цитирай

Първата я нямаше в маркета и не знам какви са били изискванията. Утре ако не забравя ще пробвам на 4.0.3


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Ок, и при мен не излиза в маркета от както я пуснаха, от тук я дърпам.
Цитирай

HERE V1.0 beta 280 mod
mod от arimi, поддържа андроид 2.х +
сваляне
Цитирай

Днес реших да я изпитам с един забутан адрес в Редута (София), последна версия, актуализирана от Маркета 1.0.280. Чертае алтернативни маршрути, гласът е приятен, но ме навигира след като съм подминал кръстовището. Въртях се като свободен електрон, докато си нацеля адреса. Както и да е, свърших работа и за да се измъкна стартирах Суджука. С него ОК. От което си права извод, че телефончето ми няма вина, а нещо навито реагира флегматично...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2015-01-31, 19:17:21)alexbg67 написа:  Днес реших да я изпитам с един забутан адрес в Редута (София), последна версия, актуализирана от Маркета 1.0.280. Чертае алтернативни маршрути, гласът е приятен, но ме навигира след като съм подминал кръстовището. Въртях се като свободен електрон, докато си нацеля адреса. Както и да е, свърших работа и за да се измъкна стартирах Суджука. С него ОК. От което си права извод, че телефончето ми няма вина, а нещо навито реагира флегматично...

Обърни внимание, дали си навигирал в офлайн или онлайн режим. Ако е в онлайн има възможност да забавя заради мрежата на оператора...
Цитирай

Спряха ми гласовите напътствия,иначе си навигира,но глас няма нито български,нито английски,да не би да има срок на ползване .
Цитирай

(2015-01-31, 19:17:21)alexbg67 написа:  Днес реших да я изпитам с един забутан адрес в Редута (София), последна версия, актуализирана от Маркета 1.0.280. Чертае алтернативни маршрути, гласът е приятен, но ме навигира след като съм подминал кръстовището. Въртях се като свободен електрон, докато си нацеля адреса. Както и да е, свърших работа и за да се измъкна стартирах Суджука. С него ОК. От което си права извод, че телефончето ми няма вина, а нещо навито реагира флегматично...

След мнението ти реших да опитам и аз и извода до който стигнах е, че наистина както казва колегата по-горе, навигирал те е в онлайн режим. Там наистина се появи забавяне и при мен, но в оффлайн режим е перфектна.

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай

(2015-02-02, 22:15:42)radoslav_n написа:  
(2015-01-31, 19:17:21)alexbg67 написа:  Днес реших да я изпитам с един забутан адрес в Редута (София), последна версия, актуализирана от Маркета 1.0.280. Чертае алтернативни маршрути, гласът е приятен, но ме навигира след като съм подминал кръстовището. Въртях се като свободен електрон, докато си нацеля адреса. Както и да е, свърших работа и за да се измъкна стартирах Суджука. С него ОК. От което си права извод, че телефончето ми няма вина, а нещо навито реагира флегматично...

След мнението ти реших да опитам и аз и извода до който стигнах е, че наистина както казва колегата по-горе, навигирал те е в онлайн режим. Там наистина се появи забавяне и при мен, но в оффлайн режим е перфектна.

Същият проблем се появява и в Google maps,  защото картата се чертае на момента и ако бавен нета на оператора, изостава с актуализацията... 
Цитирай

Здравейте. След като си инсталирам навигацията, не ми показва карта, а бял екран. Също не ми дава да сваля карта. Изписва ми, че "неможе да се свали". Някаква идея как да го оправя това. 
Ето "скрееншот": скрееншот
------------------------------------------------------
edit: Явно проблема е от телефона, понеже и други хора с HTC Desire 500 се оплакват от същият проблем. Писах на съпорта на HERE. Ще чакам да видя какво ще кажат.
--------------------------------------
edit 2: Явно в HERE MAps работят БГ чиновници. Ето какво им писах: (прикачих им и скрееншот-а, който съм сложил и тук.)

"Hi, I am with HTC Desire 500 and when start the app there is only "white page" (see the attached file). And when i start downloading maps, there is a message "couldn't download". 
There is and other HTC Desire 500 users that have the same problem. 



А ето и отговора им:
"In order to support you, we need a few more details from you:

 
-          What device are you using?
-          What is the software of your phone (customized?)?
-          What application do you have problems with?
-          What type of memory are you using?
-          Have you updated the software recently?
-          What exactly is the problem?
-          What did you do when the problem occurred (what was the outcome you expect to happen, what did actually happen?)
 
This will help us better understand the problem.


Първият, третият и последните два въпроса, са без коментар.  Надявам се някой от Вас ако може да помогне.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай

За триене .
Цитирай

Преди около месец бях с Нокиа 1520,използвах изключително само тази навигация и беше перфектна.Тази версия обаче е едно много много бледо копие.Най-вероятно защото няма опция да си избереш марширута(бърз,еко и т.н.) .Пробвах я няколко пъти за места които зная и определено пътищата през които предлага да мина нито са по кратки ,нито по -хубави.Изобщо не мога да схвана логиката й-един път предлага най-краткия марширут ,друг път най-хубавия път,третия път нито кратък ,нито хубав но за сметка на това АДСКИ обиколен .

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

(2015-02-06, 20:44:26)scorceni написа:  Преди около месец бях с Нокиа 1520,използвах изключително само тази навигация и беше перфектна.Тази версия обаче е едно много много бледо копие.Най-вероятно защото няма опция да си избереш марширута(бърз,еко и т.н.) .Пробвах я няколко пъти за места които зная и определено пътищата през които предлага да мина нито са по кратки ,нито по -хубави.Изобщо не мога да схвана логиката й-един път предлага най-краткия марширут ,друг път най-хубавия път,третия път нито кратък ,нито хубав но за сметка на това АДСКИ обиколен .

Да ти кажа колега, и аз я изпробвах на места където знам пътищата и да ти кажа, алгоритъмът на смятане ми е много странен. Мисля, че предобря на моменти. За основна навигация ползвам Сайджик, тази ми е контрола заради Навтек картите, но най-съм доволен от начина на изчисление на route 66. И сериозно се замислям при по-добре нагоден крак, дали да не си я направя основна. Защото другият ми аргумент е, че работи и в онлайн режим.
Цитирай

http://www.androidauthority.com/nokia-he...de-586828/
Цитирай

Изтеглих я днес и я пуснах в офлаин режим. Като се опитам да напиша адрес, до който да рутира и не може да го намери. Зумвам по картата и го намирам, че го има.
При мен ли е само проблема?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 11 гост(и)