Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia HERE v1.1.407
Цитат:What's changed since the HERE beta?

- New, interactive 3D maps of shopping centres and airports in 70 countries
- The route planner shows driving, public transport and walking routes on one screen so you can compare options at a glance
- You can now tap on any place icon on the map to find out more about it and how to get there
- Traffic incidents show you what's causing jams before you have to find out first-hand
- You can now download maps in the background — no need to wait around for them to finish
- You can also download voices to your SD Card
- Turn-by-turn voice-guidance volume has been adjusted, so you can hear directions more clearly
- You can now use HERE on devices with 64-bit processors

Какво е променено в сравнение с HERE beta?
- Нови, интерактивни 3D карти на търговски центрове и летища в 70 държави
- При планиране на маршрута показва шофиране, обществен транспорт и пешеходни маршрути на един екран, така че можете да сравните опциите с един поглед
- Вече можете да натиснете върху всяко място на картата, за да разберете повече за него и как да стигнете до там
- Показване на пътни инциденти преди да влезете в задръстване
- Сега можете да изтеглите карти във фонов режим - не е необходимо да се изчака свалянето им, за да продължи
- Можете да изтеглите гласове за вашия SD Card
- Завой-по-завой гласови напътствия са коригирани, така че можете да чуете указанията по-ясно
- Сега можете да използвате Here, на устройства с 64-битов процесор

Мой свободен превод.... май по добре да не се пробвах Smile
Nokia_HERE_v1.1.407.apk ( 38,08 МБ ) или https://play.google.com/store/apps/detai...e.app.maps


Използвайки apk файла на arimi за предната версия си направих apk за моя таблет, дето гугъл плей все ми казва че е несъвместим... и тръгна.



Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Четвъртък 26.02.15.

Файл : Nokia_HERE_v1.1.407_mod_signed1.apk

Линк за сваляне  :  изтрит


Би трябвало да става за по ниски версии на Андроид, но го качвам в dox-a защото не съм сигурен. Ако наистина става, ще сменя връзката.
Цитирай
Аксесоари

(2015-02-12, 16:01:48)fantoms написа:  Изтеглих я днес и я пуснах в офлаин режим. Като се опитам да напиша адрес, до който да рутира и не може да го намери. Зумвам по картата и го намирам, че го има.
При мен ли е само проблема?

Изтегли си карта, в която искаш да търсиш. За да работи в offline режим, трябва да има база данни.
Цитирай

Nokia_HERE_v1.1.407_BG  с превода на quato79


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

(2015-02-12, 18:37:08)sapiora написа:  
(2015-02-12, 16:01:48)fantoms написа:  Изтеглих я днес и я пуснах в офлаин режим. Като се опитам да напиша адрес, до който да рутира и не може да го намери. Зумвам по картата и го намирам, че го има.
При мен ли е само проблема?

Изтегли си карта, в която искаш да търсиш. За да работи в offline режим, трябва да има база данни.

Разбира се че съм изтеглил картата на България. Като напиша име на град и ми излизат като подсказки под него - градът и още само 3 опции.
Цитирай

Няма Икея няма Мола  Smile
Цитирай

След последния ъпдейт, добавили си нови функции, подобрили са начина на работа, но все още ми липсват 2-те неща които биха ме отказали напълно от ползването на платената конкуренция:
- да смята оптимално маршрутите, както го правят в web-сайта си. Не знам защо просто не използват същия алгоритъм
- да има асистент за престрояване и смяна на платната по градовете и магистралите.



ПС: тайно мечтая Гугъл да направят и офлайн режим на картите си по държави, ама няма да стане 
Цитирай

Nokia_HERE_v1.1.410_BG с превода на quato79


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

(2015-02-13, 11:41:34)jivkojj написа:  След последния ъпдейт, добавили си нови функции, подобрили са начина на работа, но все още ми липсват 2-те неща които биха ме отказали напълно от ползването на платената конкуренция:
- да смята оптимално маршрутите, както го правят в web-сайта си. Не знам защо просто не използват същия алгоритъм
- да има асистент за престрояване и смяна на платната по градовете и магистралите.



ПС: тайно мечтая Гугъл да направят и офлайн режим на картите си по държави, ама няма да стане 

A дано ама на да ли, това, ако го направят другите навигации нямат шанс във сегашния си вид и състояние (лично мнение).

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Мапса няма камери,засади и ограничения на скороста. А това е много полезно и за това не я ползвам.
Лично на мен не ми пречи трафика който генерира за нормална работа. Офлайн не е от решаващо значение ако я ползваш само в държавата в която живееш.
Цитирай

Google Maps вече предлага асистент за лентата на движение и в България
Цитирай

Нов ъпдейт днеска. Аз не забелязвам нови неща.
Цитирай

(2015-02-13, 18:34:14)AntonGalabov написа:  Мапса няма камери,засади и ограничения на скороста. А това е много полезно и за това не я ползвам.
Лично на мен не ми пречи  трафика който генерира за нормална работа. Офлайн не е от решаващо значение ако я ползваш само в държавата в която живееш.

Aми спазвай си правилника и няма да ти трябват!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Така е най лесно Smile Но колко е вероятно е друг въпрос.
Цитирай

Относно камерите и потенциални опасности, нямаше ли една програма "Антирадар" или подобно?

Аз например живея в Германия и ползвам една подобна (Blitzer) и там самите участници в движението постоянно доклават за нови мобилни камери, опасности и т.н., като обстановката се актуализира на всеки 3-4 минути. Някой е вкарал дори и стационарните камери в България, но не знам до колко са актуални.
Заради тая програма, не ми е необходимо навигациите да могат да показват камери, така или иначе няма да са актуални, дори и снощи да съм ги актуализирал. Програмката работи във фонов режим, докато навигацията навигира.
Цитирай

Има една международна програма (Waze) със същата идея, а именно участниците в движението да докладват всичко, което може да затруднява движението или да е опасно за участниците в движението, а също така и да нанасят корекции на картата, но са много малко хората в България, които я използват. Доколкото до тази навигация единственото, което ми харесва е, че не е досадна, когато навигира гласово, но не мога да разбера как може картата на България да е над 200МВ.
Цитирай

Nokia_HERE_v1.1_423_BG с превода на quato79


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Абсолютно скпана навигация е тва.Не може да ми направи маршрут извън града ми,без да се свърже с интернет.А самите маршрути съвсем не са оптималните,каквито например предлага гугъл мапс.
Аз продължавам да съм в търсене на добра офлайн навигация.

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай

(2015-04-14, 11:20:48)vinixxx написа:  Абсолютно скпана навигация е тва.
"Тва" е много хубава навигация. Това, че ти не можеш да я ползваш, си е твой проблем. Visslar

 
Цитирай

Купи си една нокиа 520 за стотина лева и ще имаш перфектна навигация офлайн.
За сега това е решението, ако ти е необходима.

NoMaD, наистина е скапана, какво има толкова за да можеш да ползваш една навигация правилно, баеш и по някаккъв начин да начертае добър маршрут, кажи ако има някакъв чалъм!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2015-03-19, 21:01:37)dido123 написа:  Nokia_HERE_v1.1_423_BG с превода на quato79

Трява ли да деинсталирам моята от "Google Play". Или направо в/у нея. На Samsung Note2 - 4.3.
Цитирай

(2015-04-14, 11:20:48)vinixxx написа:  Абсолютно скпана навигация е тва.Не може да ми направи маршрут извън града ми,без да се свърже с интернет.А самите маршрути съвсем не са оптималните,каквито например предлага гугъл мапс.
Аз продължавам да съм в търсене на добра офлайн навигация.

Можеш да си изтеглиш картата и да я ползваш онлайн.
Още не е създадена „идеалната” навигация.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Днес се убедих че гугълската навигация за момента няма равна, три пъти ми се наложи да я използвам днес, перфектно се справи със задръстванията и маршрутите, просто нямам думи, другите навигации само заемат място в телефоните и освен шарении друго няма в тях - не ангажирам никой с мнението си!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2015-04-14, 11:20:48)vinixxx написа:  Абсолютно скпана навигация е тва.

Ами има и други варианти, като например да дадеш 200 лв. за един Гармин, вместо да използваш безплатна.

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай

За съотношението цена-качество НОКИА HERE заслужава пълна 10 по десетобалната.
На който не му харесва да си купи Навигон за 130 лева , там съотношението цена-качество е 2 по десетобалната.
А какво да кажат тези, които са си купили IGO Primo за IPHONE за 75 евро - имат стари карти от 2012г, като тази на България е меко казано доста неподробна.
Цитирай

(2015-04-16, 20:29:21)rado7318 написа:  За съотношението цена-качество НОКИА HERE заслужава пълна 10 по десетобалната.
На който не му харесва да си купи Навигон за 130 лева , там съотношението цена-качество е 2 по десетобалната.
А какво да кажат тези, които са си купили IGO Primo за  IPHONE за 75 евро - имат стари карти от 2012г, като тази на България е меко казано доста неподробна.

Пари за навигация, няма начин, най-добрата навигация е безплатна (GoogleMaps), ако нямам нет ще си взема една нокиа за стотина лева - там е другата добра навигация (безплатна).
НОКИА HERE за андроид не струва и пет пари както има една приказка.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)