Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2015-04-16, 20:29:21)rado7318 написа:  За съотношението цена-качество НОКИА HERE заслужава пълна 10 по десетобалната.
На който не му харесва да си купи Навигон за 130 лева , там съотношението цена-качество е 2 по десетобалната.
А какво да кажат тези, които са си купили IGO Primo за  IPHONE за 75 евро - имат стари карти от 2012г, като тази на България е меко казано доста неподробна.
Че по тая логика, какво ти пречи да дадеш веднъж 100-на лева и да си вземеш някой запазен гармин нуви -с доживотен ъпдейт на картите за 100-лева, хем по малко пари ще дадеш, хем взимаш истински навигатор. Да не споменавам че се продават за по 90лв чисто нови 7" навита с айго примо.
Цитирай
Аксесоари

Може да смените името на темата Smile вече не е бета програмата.
Цитирай

В началото тръгнаха мощно, но вече ми се струва я позарязаха тая иначе не лоша навигация.
Едва ли щеше да им е голям проблем да пуснат алгоритмите за смятане на маршрут, които така или иначе имат и за андроид-версията.

Може би не искат да си подбиват сами пазара, при положение, че така или иначе другите навигации им плащат $$$ за да ползват картите им (като sygic например).

Edit: сега, докато търсих някакви новини около картите, видях, че Нокия иска да продава Here:

на немски
Цитирай

(2015-04-22, 12:15:37)jivkojj написа:  В началото тръгнаха мощно, но вече ми се струва я позарязаха тая иначе не лоша навигация.
Едва ли щеше да им е голям проблем да пуснат алгоритмите за смятане на маршрут, които така или иначе имат и за андроид-версията.

Може би не искат да си подбиват сами пазара, при положение, че така или иначе другите навигации им плащат $$$ за да ползват картите им (като sygic например).

Edit: сега, докато търсих някакви новини около картите, видях, че Нокия иска да продава Here:

на немски

Преди 10-ина дни излезе тази новина. Има я в няколко БГ сайта.. Споменават се BMW, Mercedes, Facebook като потенциални купувачи.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай

Да и Епъл се споменават.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Мислех, че вече са се отказали да ъпдейтват програмата. Добрата новина: има нов ъпдейт. Лошата е, че не е нещо същствено.


Междодругото имах възможност на екскурзия в Прага да се убедя колко удобна е програмата, не само като авто навигация. Когато се изгубиш в улчките, веднага имаш ориентация на къде искаш да идеш. Цъкваш върху станция на метрото или спирка на трамвая и веднага чертае маршрута му. Града е голям и веднага може да си направиш план за градския транспорт, с прекачвания и по часове. С целодневен билет е направо песен да се разглежда. И всичко това офлайн. Имах разни програми-карти-гайдове на града със забележителности, пробвах ги в началото после е оказа, че с Хиър е много по-лесно. 
Цитирай

Някой да я е пробвал в Лондон?Подробна ли е картата за там?

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

Като четеш мнението над твоето как мислиш, дали е подробна?

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай

ти въобще прочел ли си ми въпроса и за кой град питам?

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

Ами то за Лондон, Париж, Франкфурт, Прага и още няколко ако не е подробна, направо не знам за останалите. :-))

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай

Offtopic
Гугъл както и Сиджик имат доста пропуски по отношение на малки улици и адреси точно и конкретно за Лондон.
Точно и за това въпроса ми бе за определен град и не принципно за Европа!

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

Тъй тъй. Имай впредвид, че за Европа най-точни са картите на Том Том - Телеатлас. Това го знам от личен опит при обиколки из Германия.

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай

Аз пробвах Хиър във Флоренция и Болоня (пешеходец) и върши перфектна работа.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Here Maps вече показва информация за трафика в реално време и в България. 
http://gadgets.ndtv.com/internet/news/no...ies-707065

D_coffee
Цитирай

Чудесно!
И не е само в София и Варна, като при google.
Цитирай

Да. Пробвах го и работи. Аз от известно време ползвам само тази навигация и съм доволен.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Има ли възможност на инсталирана вече последна версия от маркета да се добави бг-меню?

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай

Потърси по назад, мисля че слагах на последната!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

(2015-03-19, 21:01:37)dido123 написа:  Nokia_HERE_v1.1_423_BG с превода на quato79

Да, това го видях...
Ама това е apk-то, аз питах на инсталирана вече програма да се добави само превода...
Последната е 1.1.490 wk22.

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай

Не може, превода е в инсталационния файл!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Отново си изтеглих тази навигация дълго време след излизането ѝ, но... отново е доста далеч от истината. За пример един маршрут по който често пътувам сравнен не с някаква сериозна навигация, а с Google Maps. Обърнете внимание на времето за пътуване Bu Bu Bu  .  Реалното е разбира се това на Google Maps.
Освен това в HERE, един от най-големите недостатъци е че трябва да изпишеш името на града и адрес собственоръчно и изцяло - няма предложения от навигацията като изпишеш още първите букви на града примерно. Това е меко казано абсурдно!
Тук е HERE :
[Изображение: 803789.png], а на тази от Maps : [Изображение: 803790.png]

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Google maps не била сериозна навигация, а коя е сериозна? Няма по-несериозно изказване, гугълската навигация чертае най-добрите маршрути, да не говорим, че е единствената при която не трябва да пишеш!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Личи си че не ползваш навигация за нищо друго освен да си играеш с нея. А темата и акцента е относно HERE,  не Google Maps.  Маршрутите в случая с едни и същи.


Забележка от модератор:

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ). 

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Ооо, сигурен, че ползвам доста повече от теб и то за маршрути с голям трафик където гугълската само ме прекарва както трябва. Та не каза коя е сериозна навигация!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ok @Ивайло69, типично по български е да се заяждаш за нещо, да спориш за нещо което дори не е свързано с темата. Нямам ни най малко намерение да ти отговарям. А не знам за какво я ползваш, но в България... колко често ще я ползваш. И повтарям за пореден път, че темата е за HERE, не за това коя навигация е най добра. На теб като ти се спори и заяжда... можеш да си потърсиш някой друг, този път не уцели на човек.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)