Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всяка следваща дума извън Nokia Here Maps ще се наказва.
Вие двамата случайно да забелязвате, че мненията ви се трият? Не отговаряйте, моля!
Цитирай
Аксесоари

@brabus
Опитай да смениш маршрута на "най-бърз" и може и да има разлика

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай

@GHOSTFACE даже не намирам такава опция. А по принцип маршрутите които пробвах, самата програма си избра най бързия. В смисъл че всеки друг щеше да е по бавен.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Мен ме отказа заради графиката на картата. На Google Maps болниците на картата ги показва в червен цвят а при HERE нищо абсолютно НИЩО нито име нито обозначение. Трябва да приближиш доооста за да ти изкара поне име, че там има болница.

Ай сиктир оттука си викам на ум и веднага я изтрих.
Цитирай

Лекар ли си или хипохондрик? Какво, като не са в червено болниците? Имайки предвид, че е безплатна навигацията си е много добра. Да, има доста други навигации с мноого екстри, скинове, предупреждения и пр. Лошото е, че трябва непрекъснато да се занимаваш с тях, освен това са адски досадни по време на път. Мен иГо ме дразни ужасно с постоянното си бибиткане и бъбрене.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Днес излезе нова "Бета" Nokia HERE Maps v1.1 build 794 
КАКВО НОВО : 
след продължително натискане където и да е върху картата излиза контекстуално меню чрез което може да видите: 1/бърза информация за местоположението 2/споделяне на местоположението 3/получване на упътвания или започнете автомобилна навигация 

ето тук може да се регистрирате за да получавате всяака тестова версия:http://360.here.com/2015/07/09/announcin...blic-beta/

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
Цитирай

И огледало на апк файла, оригинал, без българско меню:

Цитирай

HERE 1.1.513
Новото:
- Отстранени грешки и повишена стабилност на работа на приложението.

googleplay

yandex
Цитирай

Един тъп въпрос:
Това: https://drive.google.com/file/d/0B9Xt65a...hqeFE/edit
същото ли е като това: https://play.google.com/store/apps/detai...e.app.maps

Аз съм си инсталирал второто регистрирайки се при инсталацията или след нея (не помня точно). Пък и никъде не пише, че е бета.

П.С. За съжаление съм го инсталирал на таблета, който го пробутаха на жената от Виваком (уж подарък, но пълен боклук),
та таблета няма памет,а е с Андроид 4.4 (само идиот може да направи такова съчетание). Та още един въпрос мога ли с тази регистрация да си инсталирам и на друго устройство, та да мога да инсталирам и още някоя карта? В момента не ми дава картте да ги качвам на SD-картата.

Samsung Galaxy S23
Цитирай

Nokia HERE Maps v1.1 build 794 е "бета" версия, може да се свали от сайта на Хере, а HERE Maps 1.1.513 е стабилна версия. В нея обаче липсват екстрите със задържане на точка... и за съжаление, и картата на България е същата... не обновена.
Цитирай

Nokia HERE Maps v1.1.517_BG.apk с превода на quato79


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Nokia HERE Maps v1.1.721 вече с Български превод.
Код:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

GooglePlay пак ми казва че програмата е несъвместима с моя таблет, и отказва да се инсталира, а програмата си работи на него, след ръчна инсталация, самия apk файл:

HERE-v1.1.721

пп. BENEVE ARMM7D 1024/600
Цитирай

Таблета е ? модел резолюция ?
Цитирай

Едва ли е заради модела на телефона, по-скоро от региона.

HERE_v1.1.721

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

как да извадя координати от дадено място на картата
Цитирай

Добре са картите и навигацията, но за да е по-завършена и трябва LineAssistant..
Колкото до трафика, Google Maps го показва по-правилно в Пловдив.
Цитирай

Nokia HERE Maps v1.1.1031

http://www94.zippyshare.com/v/L68cYjFI/file.html


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Има малък ъпдейт на картата на БГ размера се увеличи с 7мб.
Цитирай

Даа LineAssistant и аз го чакам, ама нещо не бързат да добавят нови функции в програмата. Това е нещото което най-ми липсва, а доколкото разбирам в Симбиян-версията преди го е имало.

Някой засичал ли е колко трафик генерира в онлайн режим, при положение, че картите са вече заредени?
Цитирай

И аз актуализирах картите (в телефона), но участъка от Кулата до Сандански все още го дава, че в ремонт и го заобикаля при генериране на маршрут. Пътувах до там та ми направи впечатление. Обаче влизам през компютъра в here.com за да търся начин за feedback и там всичко е ОК. Защо така ?

Samsung Galaxy S23
Цитирай

Същия въпрос и аз зададох в нюсгрупата им на хере и няма отговор. Нещо повече, уеб-версията смята различни маршрути в сравнение с програмата и са по-оптимални.
Цитирай

Мдаааааа. Работата май отива на платена версия или една платена с пълни възможности и една безплатна с орязани. Няма лошо - безплатен обяд няма.

Samsung Galaxy S23
Цитирай

Нова бета версия на програмата:
Here beta 1.1.10302 сваляне


Последна официална версия от 19 октомври 2015 г.:
HERE Maps 1.1.9701  - Google Play

Новите неща:
- There's no place like home! Now you can get there with one fewer step by adding a shortcut to your phone's home screen.


пп. Бетата няма друг интерфейс освен английски, ако държите на българския, ползвайте официалната версия от маркета.
Цитирай

HERE Maps v1.1.10302
WHAT'S NEW
HERE Beta
- There's no place like home! Now you can get there with one fewer step by adding a shortcut to your phone's home screen.

http://www23.zippyshare.com/v/ZX8HZpUy/file.html


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)