Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видео разговор с Z1 Compact
#1

Здравейте, преди малко се сблъсках със странен проблем. Опитах се да направя видео разговор и се оказа че по дефолт няма начин, или поне аз не откривам такъв да се пусне видео разговора. Моля ако някой колега е направил видео разговор да опише как става. Като имам предвид видео разговор с абонат от контакт листата през 3г на мрежата.
Цитирай
Аксесоари
#2

След като имаш видео през skype и viber,защо ти е прекалено скъпия 3G разговор?

Sony CDM-C1--->Sony CDM-J70--->Sony Ericsson K610--->Xperia Ray--->Xperia Z1 Compact<---
Цитирай
#3

Аз на Z2 не открих начин, мисля, че и при Z1c не става.
Цитирай
#4

Специално никой Sony телефон не може да прави 3G видео обаждане.
Цитирай
#5

по принцип въобще май новите ни и уж модерни телефони включително и другите марки андроиди та и въйфони не подържат видео3г но според мен проблема е от нашите оператори но това е само предположение..........
Цитирай
#6

До колкото знам, по едно време май само пробно Мтел пуснаха видео разговори за кратко.
Цитирай
#7

Единствено ако си на МентеТел можеш да правиш видеоразговори, и то, ако си с чип /сим карта/ от 2009-2011 година. Използвай скайп, вайбър, или нещо друго, картината е по-добра и качеството като цяло ... недей да се лъжеш с това 3г, смисъл - никакъв.
Цитирай
#8

А ако имаш безплатни видео разговори защо да не става?
Цитирай
#9

Няма го в софта, а и наистина има куп програми, които масово се използват за тези цели.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#10

Xperia SP също не намирам видеоповикване през 3G  . През 2007г. си купих Нокия n73 специално заради тази екстра и съм говорил видео разговор Глобул-глобул (имаха промоция 0,24лв.) много пъти, глобул-мтел 0,60лв. също.
Цитирай
#11

@esigman, Противоречи си в първото ти изрече, защото казваш, че не можеш да немериш коментираната опция за видео разговор през мобилната мрежа,  а в последствие потвърждаваш, че на 3G я имаш.
Иначе отговора за тази невъзможност и до момента с устройствата на Сони, а и не само, е тук като 4 пост в темата

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#12

(2016-07-22, 01:13:21)Monipeev написа:  @esigman, Противоречи си в първото ти изрече, защото казваш, че не можеш да немериш коментираната опция за видео разговор през мобилната мрежа,  а в последствие потвърждаваш, че на 3G я имаш.
Иначе отговора за тази невъзможност и до момента с устройствата на Сони, а и не само, е тук като 4 пост в темата

Явно не четете добре в противоречивото изречение говоря за нокиа н73 но както и да е
Цитирай
#13

(2016-07-22, 01:13:21)Monipeev написа:  @esigman, Противоречи си в първото ти изрече, защото казваш, че не можеш да немериш коментираната опция за видео разговор през мобилната мрежа,  а в последствие потвърждаваш, че на 3G я имаш.
Иначе отговора за тази невъзможност и до момента с устройствата на Сони, а и не само, е тук като 4 пост в темата
Видях си грешката, извинявам се.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)