Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бг аддонс за Kodi Media Center
#1

Искам да сподели с вас някой аддонс за Коди медия център:

unacs/subssab
kmediatorrent - zelka.org support
kolibka+
Допълнения в постове с информация:
1. https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1238966

preview
[Изображение: WYkPPsS.png]


Ави файлове не се възпроизвеждат добре поради ограничение в торент2хттп библиотеката.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не повече ръчни ъпдейти - Addons могат да бъдат инсталирани repo
Цитирай
#3

Браво и благодаря за темата, колега.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#4

Булсатком Fusion tv
Цитирай
#5

Здравейте!
От скоро имам тв с андроид и си инсталирах kodi но не мога да се справя с добавянето на аддонси.
бихте ли ми помогнали и обеснили,стъпка по стъпка,кое как и къде се поставя и инсталира.
Благодаря предварително!

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#6

(2015-12-05, 13:01:24)murphy написа:  Здравейте!
От скоро имам тв с андроид и си инсталирах kodi но не мога да се справя с добавянето на аддонси.
бихте ли ми помогнали и обеснили,стъпка по стъпка,кое как и къде се поставя и инсталира.
Благодаря предварително!

https://kodibg.org/forum/index.php разгледай, има и много неща в youtube и колкото искаш инфо из интернет(предимно на английски)

Xiaomi Mi3 16GB --> Meizu m2 --> LeEco le Max 2
Цитирай
#7

Благодаря! Оправих се горе долу с Kodi. Проблема ми е с Fusion TV  на булсатком. Буферира през 5 секунди а в началото нямаше проблеми. Може и от преставката да е в момента съм с версия 0.0.2n

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#8

Проблема го имах и аз вчера вечерта, според мен нещо правят от булсатком. Това е актуалната версия, с която си.

Xiaomi Mi3 16GB --> Meizu m2 --> LeEco le Max 2
Цитирай
#9

Някой си е направил труда да обясни подробно и ясно как се инсталират добавки за коди,и разяснения за някои тв бох.
Мисля че ще бъде от помощ за някой tipsytricksy.tumblr.com
Цитирай
#10

Здравейте
Скоро си инсталирах kodi... Но не мога да се оправя със pulsar. Arenabg-mc
Ще може ли някой да подскаже как да го подкарам
Поздрави и весели празници
Цитирай
#11

(2015-12-15, 14:36:10)SOLO_7777777 написа:  Някой си е направил труда да обясни подробно и ясно как се инсталират добавки за коди,и разяснения за някои тв бох.
Мисля че ще бъде от помощ за някой tipsytricksy.tumblr.com

Изтеглете първо зип файлът от вторият пост.
Влизате в Коди>Система>Добавки>Инсталиране на добавки от зип файл>Външна памет>Download>Избирате сваленият зип файл repo.bg.plugins.zip
След това се връщате в система>добавки и тук в зависимост от версията на Коди избирате или Сваляне на добавки, или инсталиране от хранилище. После отивате на Bg Ad-ons и от добавки тип видео инсталирате които искате. Също така и от субтитри. 
За субтитри препоръчвам добавката opensubtitules. Можете да я намерите в Kodi Add-on repository>добавки за субтитри.
Цитирай
#12

Здравейте и от мен.За много години!
От скоро се сдобих с Tronsmart MXIII Plus с Kodi.Взех го най-вече за да гледам булсата.Но когато му инсталирах приложението от Google Play качеството на картината беше ужасно.На  Z2-ката картината е перфектна.На какво се дължи разликата.Пробвах на три тв-та с  различни инчове-разлика няма.Дали през Kodi картината ще е по-добра?Извинявам се ,ако въпроса е тъп,но тепърва се сблъскам с тв-бох,а за коди едвам сега чух. Huh
Благодаря предварително и успешна 2016 год.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#13

В настройките направи ли го на Самсунг?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#14

(2016-01-03, 17:30:33)Ивайло69 написа:  В настройките направи ли го на Самсунг?

За кои настройки става става дума?Това за Самсунга съм го гледал в един клип
https://www.youtube.com/watch?v=mb8xU5gGRcs
,но досега съм пробвал да гледам само през приложението,което имам и на тела си
https://play.google.com/store/apps/detai...com.bulsat
 ,не през коди.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#15

От прил.на булсата добра картина не може да се очаква ,резолюцията е ниска. За тел.става но на голям екран е зле.
С КОДИ-то е доста по добре.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай
#16

След сто опита ,четене ,и с помощта на клипа от по-горния ми линк, най-накрая го подкарах тоя булсат през коди.Голям зор видях докато намеря локациите на коди в системата.
Излязоха ми два -три проблема,които искам да споделя и да получа евентуално решение.
1.При стартирането на Коди ми излиза едно съобщение в долния десен ъгъл,че "Пулсар е крашнал и трябва да рестартира".Много дразни и не мога да го махна.Не знам какво е и как да го разкарам,кодито ми беше инсталирано? Bu
2.От време на време Кодито забива.Налага се да изляза на начален екран,да го спра и да го пусна на ново.Един път трябваше даже да рестартирам тв-бокса.Мога ли примерно да преинсталирам програмата-от къде да я изтегля,за да е пак на БГ?  Unknw_mini
3.Някои от програмите на булсата (които не са HD)доста накъсват и буферират.Това нормално ли е?
Поздрави! Storstark

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#17

1 - Махни всички приставки ползващи Pulsar и после самият него!
2 - Kodi.tv - от там може да си свалиш и да си направиш, нова инсталация.
3 - С каква връзка и към рутера - жична, безжична?

Xiaomi Mi3 16GB --> Meizu m2 --> LeEco le Max 2
Цитирай
#18

Благодаря за отговора!
А как да разбера кои приставки ползват Пулсар,който не можах да го открия в приложенията.Това не е ли някакъв сървър,или греша? Unknw_mini
Връзката към рутера е безжична и е на макс.Пробите ги правя на метър от рутера.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#19

Pulsar е тип торент клиент. Разгледай из списъка си с инсталирани Add-on-и, примерни дават двата за Zamunda и Zelka, ако ги имаш без да ги махнеш тях първо няма да ти позволи да махнеш Pulsar.
На безжична връзка винаги е възможно да има прекъсвания, друг е въпроса дали проблема не е и от другата страна, едва ли всички канали на булсат са на сървъри с еднакви показатели(най-гледаните трябва да са на най-яките сървъри с яката скорост, другите може лек компромисSmile)

Xiaomi Mi3 16GB --> Meizu m2 --> LeEco le Max 2
Цитирай
#20

Storstark Благодаря колега!
Ахааа,значи продавача на тв-боха ме е подвел,че е като сървър.За сега нямам намерение да свалям нещо,затова ще гледам да го разкарам.
Само този торент клиент ли е приложим за андроид  или има и други възможности?

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#21

Някой може ли да ми подскаже ,от къде мога да си изтегля най-новата версия на Генезис.Дръпнах си 3.2.1,но нещо филмите не тръгват и ми изписва,че няма стриминг.
А също и"Възпроизвеждането се провали-един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени.Проверете журнала за повече информация."Къде е този журнал и защо не искат да тръгнат проклетите филми? Bu
п.п.
Оправих се,благодарение на този клип
https://www.youtube.com/watch?v=-d8JlDgoyXk
много ми беше полезен. Dance

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#22

Всеки стрийм за филмм е отделен,и на един филм може да имаш 200 различни стрийма,някои работят някои не.
Трябва да намериш работеш стрийм с подходящата резолюция теб и в зависимост колко ти е бърз нета,
ИЛИ аз съм направил така
Коди,настройки,добавки,видео добавки,генезис,задържаш мишката, настройки на генезис, playbac,автоматично тръгване на филма сложи отметката.
Спретнах набързо папка папка със добавки и скрийншоти разгледаи и инсталирай апк за автоматично обновяване на добавки Add-ons_install_1.0.3 https://drive.google.com/folder/d/0B7bus...hLMnc/edit
Цитирай
#23

някой ползва ли добавката "Zamunda magnet video" да го питам един въпрос.
Цитирай
#24

Да.
И замунда и зелка си работят.
Цитирай
#25

Нещо ми убягват възможности за Бг програми.
Някоя малка тънкост, но от значение явно.
Едва ли никой не се е сблъсквал с това, като вероятно би могъл да удари едно рамо. Smile


П.п. Отделно от това, през Колибка например, ако избера видео с български субтитри, то те излизат на маймуница.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)