Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Alpha G850F
#1

Тема за дискусии на собствениците на този модел.
[Изображение: GalaxyAlpha-Press-03-578-80.jpg]

Samsung Galaxy S10е
Цитирай
Аксесоари
#2

Днес видях този прекрасен телефон. Самсунг ако продължат да правят алуминиеви тела ще имат успех. Много приятен телефон. Но и на цена, беше за 799$ :capitulation:

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Offtopic
ИванМатин написа:...... Много приятен телефон. Но и на цена, беше за 799$ :capitulation:
И много приятна цена. Smile
Цитирай
#4

Найстина много елегантен, лек, симпатичен и мощен телефон. Много ми хареса и допадна, когато имах късмета да го видя в ръцете си, но не ми хареса липсата на слот за допълнителна карта памет и малкия капацитет на батерията, не съм сигурен, че при интензивно ползване през деня ще успее да издържи от сутрин до вечер без подаване на ток Smile . :thumbup:

Samsung Galaxy Note III Neo : Full Stock 4.3 No root
Samsung Galaxy S Plus : CyanogenMod 10.1 & Rooted
Цитирай
#5

За липсата на слот за карта - зависи от потребителя. Мен 32GB са ми достатъчно, винаги остават няколко GB празни, но наистина е минус за този телефон, не може да се отрече.

За батерията - за сега съм доволен. При интензивно ползване спокойно изкарва до вечерта. Wink Когато нямам време за сериозно цъкане съм изкарвал и 2 дена.

Много мазно върви телефона Cool , няма лагване при все тъчуиза Lol Усещането в ръка е невероятно. Задното капаче са го направили адски приятно за допир, доста по-добро от това на S5.

Samsung Galaxy S10е
Цитирай
#6

От днес и аз съм горд собственик, на samsung galaxy alpha. На първо четене, телефона е страхотен. Само двама ли сме за сега с този телефон?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#7

Двама луди досега. Smile Извинявам се,но не се сдържах.Толкова пари за нищо.Само корпуса дето е на по-високо ниво.Всичко друго е под всякаква критика.За тези пари знаете има и други портокали.....

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#8

здравей те колеги. аз от три - четири дни съм собственик на samsung galaxy alpha.
телефона е на истина много стилен и удобен но мой те впечатления са:
1- че много бързо загрява/ 5-6 мин. ровене из фейсбук или нета и телефона вече излъчва голяма топлина/
2- много бързо изразходва батерия примерно изключвам го в 08:00ч. от зарядното и в 18:00ч. вече е на 20-25%
моето мнение е че отметката на "място" е постоянно включена а когато я изключа не ми показва времето на дисплея и не знам как да го оправя
Цитирай
#9

днес ходих до едно сервизче да попитам как мога да изключа тази отметка "място" и времето да се показва и момчетата ми отговориха , че на по новите модели samsung нямало как да стане. и сега се изяждам от яд :wall: :wall:
ако някой може да помогне нека сподели



[note=Модератор]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]
Цитирай
#10

От падащото меню си изключи Място и си свали приложение от маркета за време,което се обновява по интернет >> https://play.google.com/store/search?q=%...%B5&c=apps

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Пробвай това приложение от маркета - https://play.google.com/store/apps/detai...rt.weather
Има всякакви настройки и поне според мен изглежда наистина красиво на екрана а и най важното е че не използва gps-a
Цитирай
#12

Аз нямам проблем с голямо нагряване, цъкам facebook, viber и chrome по 15-20 мин. и само се стопля, ама чак да грее. HTC One X-а ми грееше като печка...

За батерията при нормално ползване:

Samsung Galaxy S10е
Цитирай
#13

При мен, батерията също издържа до вечерта с нормално ползване.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#14

снощи върнах заводски настройки и се оправи.
спря да грее и батерията не нормализира. явно някое системно приложение е било забило или поне аз така си го обяснявам.
сега за два часа батерията е на 96% което смятам , че вече е нормално
Цитирай
#15

Защо така няма активност от алфа потребители? Навил съм се за такъв, а информацията от потребители е оскъдна. Интересува ме най-вече живота на батерията
Цитирай
#16

johny написа:Защо така няма активност от алфа потребители? Навил съм се за такъв, а информацията от потребители е оскъдна. Интересува ме най-вече живота на батерията
И аз това се чудя, имам приятел в един от операторите и каза, че са продали доста. Както с колегите сме писали, батерията си изкарва деня с включен интернет, вайбър, месенджър, малко ровене в нета, разговори около половин час. Напълно достатъчно за моето ползване.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#17

Моят телефон се ползва така - 3g/wifi целият ден и 4,5-5 часа screen on time (това е messenger, facebook, instagram, 9gag, youtube, e-mail клиент, web browsing).

Алфата дали ще го изкара това време ? Цял ден с включен нет и 4-5 часа screen on time ? Не ме интересува, дали на другия ден ще има ток, понеже зареждам всяка нощ.
Цитирай
#18

johny написа:Моят телефон се ползва така - 3g/wifi целият ден и 4,5-5 часа screen on time (това е messenger, facebook, instagram, 9gag, youtube, e-mail клиент, web browsing).

Алфата дали ще го изкара това време ? Цял ден с включен нет и 4-5 часа screen on time ? Не ме интересува, дали на другия ден ще има ток, понеже зареждам всяка нощ.

Според мен ще те изкара, ако не цъкаш игри много Smile

Samsung Galaxy S10е
Цитирай
#19

Игри изобщо не играя, само написаното горе Smile
Цитирай
#20

johny написа:Моят телефон се ползва така - 3g/wifi целият ден и 4,5-5 часа screen on time (това е messenger, facebook, instagram, 9gag, youtube, e-mail клиент, web browsing).

Алфата дали ще го изкара това време ? Цял ден с включен нет и 4-5 часа screen on time ? Не ме интересува, дали на другия ден ще има ток, понеже зареждам всяка нощ.

Предполагам това е с Mi3 ката? а там батерията е почти двойна...
Съмнявам се да успее с тези 4-5 часа екран... Но все пак много зависи от покритието.
Ако успее да го постигне макар и приблизително и аз ще се наредя на опашката за един черен Smile

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#21

Ами да ама ми3 е с 28nm процесор и 5" fullHD LCD, на алфата компонентите са му по-енергоефективни..на това се надявам. Иначе съм на глобул, спрямо сливаком примерно обхваа е по-зле на места...
Цитирай
#22

И аз се надявам на същото, че по малката, но напълно достатъчна резолюция и по енергоефективния процесор ще свършат работа, но...
От друга страна повечко mAh винаги са по-добре, да пускат черния Mi4 да стане още по трудна дилемата... Smile

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#23

Mi4 е по-голям и дебел от Алфа-та. Ако беше с нейните размери, нямаше да се чудя изобщо...
Цитирай
#24

Според мен ще те издържа спокойно до вечерта.

[Изображение: gsmarena_002.jpg]

Samsung Galaxy S10е
Цитирай
#25

Ако тая информация от гсмарена е вярна, трябва да кара - да. Ама те ползват "синтетичен" тест, и не знам дали е вярно с реалноста. Ако са еднакви тестовете трябва да кара колкото моя, и това ще ме устройва.

[Изображение: battery-test-mi3.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)