Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android OS, v5.0 (Lollipop)

Моя го взех втора ръка от колегата Zorvalth, който май ги внася от Англия. Ъпдейта също го има и в XDA, готов за флашване. Ако някой иска мога да постна един линк тук.

*Device config: Sony XPERIA Z Ultra; ROM: Stock Android Lollipop 5.1.1 ^.^
Цитирай
Аксесоари

Твърдо съм за кит-кат ужасих се като видях близалката, не съм свикнал на дизайна и ми е неудобна. Но според вас по-бърза ли е или яде ли повече РАМ ??
Цитирай

Аз от последния билд 270 на лоли-то се върнах на Кит-Кат-а. При лолипоп-а имаше около, по най-бегли наблюдения, 50-100 мб повече свободни от колкото при Кит-Кат-а, но пък Кит-Ката върви много "по-мазно", при близалката поне при мен телефона загряваше ако го натовариш съвсем малко, имаше и някакъв лаг, който ту се появяваше изневиделица, ту изчезваше, а и батерията при Кит-Кат-а трае значително повече от колкото при близалката. Сега ще изкачам да излезе 5.1.1. и ако батерията стане отново на нивото на Кит-Кат-а ще ъпдейтна. Undecided
Цитирай
Photo 

   
(2015-07-25, 12:56:46)nikol4o0o написа:  Хора какъв ви е билд номера, защото чета навсякъде, но моят е различен. В момента съм с андроид 5.0.2 и билда ми е 14.5.А.0.283. П.С- аз мисля, че е заради това, че телефона е от Германия на Т-мобиле,  но да се консултирам.
... билда е за телефони купувани от мрежите на T-Mobile с изключение на UK, където е нормалният .270

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай

някой има ли информация дали z1 ще има ъпдейт до 5.1 или ще си цъкаме на 5.0
Цитирай

Да, цялата серия Z по твърдение от Сони, a също и някои други модели, като това ще става поетапно след финализиране на актуализацията по региони към Z3 и Z2.
Източник:
http://blogs.sonymobile.com/2015/07/21/a...z2-series/

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Успокоих се.
Цитирай

скоро и за нас http://www.xperiablog.net/2015/08/27/and...6-a-0-368/
Цитирай
Thumbs Down 

Xperia Z, ZL, ZR и Tablet Z получават 5.1.1 преди нас,сериозно ли?! Angry

 
Цитирай

да преди нас
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)