Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android OS, v5.0 (Lollipop)
#76

(2015-04-17, 13:30:31)innumerus написа:  
(2015-04-17, 12:45:41)slaveyko68 написа:  Някой на виваком да е получил близалката?

Телефоните на Виваком са с CE брадиран софтуер, преди малко погледнах и засега няма обновление... 

Къде проверяваш за кои райони е излезнало обновление?
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-04-18, 11:52:01)CHAKALA написа:  Абе колеги, аз ли съм сляп, или няма опция за безшумен режим с вибрация?

Има ама трябва да натиснеш копчето за увеличаване или намаляне на звука и от там ти излиза менюто
Цитирай
#78

Това ми я ясно, но като натисна там "Silent" ми спира и вибрацията

p30 pro
Цитирай
#79

(2015-04-18, 17:11:38)CHAKALA написа:  Това ми я ясно, но като натисна там "Silent" ми спира и вибрацията

за безшумен с вибрация просто трябва да намалиш до края от страничния бутон

Sony Xperia Z1 C6903 (Locked BL) > Lollipop 5.1.1
Цитирай
#80

Или направо да кликнеш върху камбанката, също значи безшумен с вибрация.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#81

(2015-04-18, 14:26:21)vito_sf написа:  
(2015-04-17, 13:30:31)innumerus написа:  
(2015-04-17, 12:45:41)slaveyko68 написа:  Някой на виваком да е получил близалката?

Телефоните на Виваком са с CE брадиран софтуер, преди малко погледнах и засега няма обновление... 

Къде проверяваш за кои райони е излезнало обновление?


За целта би могъл да използваш Xperia Update Checker. 

 
Цитирай
#82

(2015-04-16, 19:26:25)alstyle написа:  Здравейте.Вчера обнових софтуера до v5.0 , всичко ОК докато не видях че когато ми звъни някой не ми дава повикването на цял екран ами едно такова като известие се появява . Прикачих снимка за да видите за какво става на въпрос.Много ще съм благодарен да съдействате.

Също така да ви попитам при вас има ли разлика в изтощаването на батерията.При мен ми се струва че пада значително по-бързо.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#83

(2015-04-19, 12:39:19)alstyle написа:  
(2015-04-16, 19:26:25)alstyle написа:  Здравейте.Вчера обнових софтуера до v5.0 , всичко ОК докато не видях че когато ми звъни някой не ми дава повикването на цял екран ами едно такова като известие се появява . Прикачих снимка за да видите за какво става на въпрос.Много ще съм благодарен да съдействате.

Също така да ви попитам при вас има ли разлика в изтощаването на батерията.При мен ми се струва че пада значително по-бързо.

Това с повикванията и при мен се появява понякога .. не знам на какво се дължи, дали  ако използваш някакво др. приложение или просто когато телефона е  активен т.е. отключен. А относно батерията ... за сега не мога да се оплача с нормално използване с постоянно вкл. мобилен нет, тук там използване на wi-fi, вкл. местоположение и без STAMINA мод изкарвам близо 2 дена с един заряд!

Sony Xperia Z1 C6903 (Locked BL) > Lollipop 5.1.1
Цитирай
#84

Камерата определено е много по - добра. Горе долу компресията е двойно по - малка.

Samsung a40
Цитирай
#85

Аз също забелязах веднага голямото подобрение на камерата. А ето и едно сравнение от коментар в XperiaBlog:
[Изображение: original.jpg]
Цитирай
#86

Това на ауто 8мгп ли е?
Цитирай
#87

Не знам, в коментара не е писано.
Цитирай
#88

Тея смотаняци няма ли да го пускат тоя ъпдейт и за Вивакомските телефони.... До кога ще ги чакам... като дават обещания за някаъв период да пускат релийза за всички телефони... Смотаняци...

» HTC Legend » iPhone 4 » LG 2x » HTC Sensation »  HTC HD7 » Samsung Galaxy S IV » Sony Xperia Z1 » Next Phone - Definitely iPhone!!
Цитирай
#89

Не съм сигурен, кои точно са под "названието" смотаняци, но ако мислиш, че Вивакомските телефони, чакат Сони да предостави софтуера към оператора, то грешиш.
Ъпдейта е наличен, остава всички оператори да благоволят да го освободят, след "промените", които добавят към софтуера.
Не насочвай негативи към производителя.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#90

Моят телефон е с новичък софт вече и работи супер...
Много по леко и гладко е всичко... Бързината е силно забележима :-)

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#91

Аз го тествах с Антуту и даде с близалката над 2000 точки повече от колкото с китката.
Цитирай
#92

Въпреки положителната промяна в софтуера на камерата с новият Android на Sony продължавам да твърдя,че нещата не са доизкусурени-това е тест на двата апарата които използвам в момента  Sony XPERIA Z1 и LG G3. Откриите разликата! Sad 


https://drive.google.com/file/d/0Bx_VRJT...sp=sharing

 
Цитирай
#93

От това което се вижда, сонито е експонирало по-правилно.

Samsung a40
Цитирай
#94

(2015-04-21, 08:17:54)flammen написа:  От това което се вижда, сонито е експонирало по-правилно.

При снимката която направих със Sony не ти ли се струва, че контраста и цветовете са малко "размити"? 

 
Цитирай
#95

Искам да кажа , че всичко е много относително. А горните снимки от XperiaBlog даже не им обръщам внимание, защото те не са показателни за разликата в качеството на снимките след лолипопа. Защото първата снимка е правена на обяд, а другата на изгрев , или залез. Тя всъщност показва само, по кое време от денонощието стават по хубавите снимки Smile

Samsung a40
Цитирай
#96

Все още нямам близалката и се чудя защо. Телефонът е закупен от T MOBILE! Благодаря предварително
Цитирай
#97

Няма нищо за чудене. Просто все още не е пуснат за сваляне ъпдейта от тях.
Ако беше пуснат, но не го получаваш, тогава щеше да има причина за недоумение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#98

Писах на Виваком защо нямаме близалка, но нито дума - нищо мълчат гадовете. Имам Z2 купена от Технополис, веднага дойде ъпдейта още щом излезе, най вероятно вече ще си взимам телефони само от тях.
Цитирай
#99

(2015-04-22, 12:25:30)slaveyko68 написа:  Писах на Виваком защо нямаме близалка, но нито дума - нищо мълчат гадовете. Имам Z2 купена от Технополис, веднага дойде ъпдейта още щом излезе, най вероятно вече ще си взимам телефони само от тях.

Всъщност и Технополис и Виваком използват фърмуер за централна Европа, просто за Z1 все още не е излязъл за там. Ако Z2 ти беше купен от Вивата, пак щеше да си получиш ъпа, също така и ако Z1 ти беше от теното, все още нямаше да имаш ъпдейт.
Цитирай

(2015-04-22, 14:25:03)pavlinstoyanov написа:  
(2015-04-22, 12:25:30)slaveyko68 написа:  Писах на Виваком защо нямаме близалка, но нито дума - нищо мълчат гадовете. Имам Z2 купена от Технополис, веднага дойде ъпдейта още щом излезе, най вероятно вече ще си взимам телефони само от тях.

Всъщност и Технополис и Виваком използват фърмуер за централна Европа, просто за Z1 все още не е излязъл за там. Ако Z2 ти беше купен от Вивата, пак щеше да си получиш ъпа, също така и ако Z1 ти беше от теното, все още нямаше да имаш ъпдейт.

Ясно Angry

(2015-04-22, 14:25:03)pavlinstoyanov написа:  
(2015-04-22, 12:25:30)slaveyko68 написа:  Писах на Виваком защо нямаме близалка, но нито дума - нищо мълчат гадовете. Имам Z2 купена от Технополис, веднага дойде ъпдейта още щом излезе, най вероятно вече ще си взимам телефони само от тях.

Всъщност и Технополис и Виваком използват фърмуер за централна Европа, просто за Z1 все още не е излязъл за там. Ако Z2 ти беше купен от Вивата, пак щеше да си получиш ъпа, също така и ако Z1 ти беше от теното, все още нямаше да имаш ъпдейт.

Eто какво ми отговориха  от Виваком -

Във връзка с Вашето запитване, бихме искали да Ви информираме, че ъпдейта на операционната система се определя от производителя на мобилното устройство и не е обвързан с предлаганите услуги от мобилните оператори. Необходимо е да се отправи запитване към производителя на крайното устройство.

 

Благодаря Ви, че използвахте онлайн канала на VIVACOM!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)