Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Момчетаааааааааааааааааааааааа помощ, не ми се включва телефона ;(

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
Аксесоари

@MUFC
няма да е ънруутнат - чековете се махат за да не затрива всичко което имаш а само да префлашне малкия партишън  с версията на апарата... всичко друго остава..

(2015-04-23, 21:48:15)Iv@||0V! написа:  Момчетаааааааааааааааааааааааа помощ, не ми се включва телефона ;(
Задържай пауъра 10-15 секунди и пробвай пак
Цитирай

(2015-04-23, 21:48:47)shishkebap написа:  @MUFC
няма да е ънруутнат - чековете се махат за да не затрива всичко което имаш а само да префлашне малкия партишън  с версията на апарата... всичко друго остава..

Стана !Wink
Версията ми отново е 6037Y-2ATNBG1

Като излезе нашия си официален ъпдейт, надявам се да го качим с ФлашТула без да е рутнат!

М-у другото, ако някой е свалял фърмуера през 4.1.3 (файловете му седят в папката на програмата в downloads), може да го качи, че ако се наложи да го слагаме при "гаранционни" нужди!
Интересно че през 4.3.0 е Руски фърма, и в информацията на тела всичко е на Руски.

Кажете как обработва галерията при вас?Sad
Цитирай

(2015-04-23, 21:54:26)MUFC написа:  Стана !Wink
Версията ми отново е 6037Y-2ATNBG1

Като излезе нашия си официален ъпдейт, надявам се да го качим с ФлашТула без да е рутнат!

М-у другото, ако някой е свалял фърмуера през 4.1.3 (файловете му седят в папката на програмата в downloads), може да го качи, че ако се наложи да го слагаме при "гаранционни" нужди!
Интересно че през 4.3.0 е Руски фърма, и в информацията на тела всичко е на Руски.

Кажете как обработва галерията при вас?Sad
Е сега с тая версия ако пробваш с 4.3.0.. си става на български Wink преди час го пробвах Smile
Аз със галерията нямам никакъв проблем - всичко си се вижда нормално...
Цитирай

А ако тела не се пусне само с Power бутона, задръж Power и Volume up докато не извибрира - ще те вкара в системно меню където просто натискаш Power веднъж и ще се рестартира. А за стандартните апове аз нямам проблем до момента, галерията си работи ок, но аз си използвам 3rd party софтуер за повечето неща, така че може би просто не ми прави впечатление.
Цитирай

Получи се и при мен, показва правилната версия.

Цитирай

(2015-04-23, 21:48:15)Iv@||0V! написа:  Момчетаааааааааааааааааааааааа помощ, не ми се включва телефона ;(

Е хубаво, а сега кажи какво му направи та не иска да се включи. 
Цитирай

(2015-04-24, 10:42:58)Gosho223 написа:  
(2015-04-23, 21:48:15)Iv@||0V! написа:  Момчетаааааааааааааааааааааааа помощ, не ми се включва телефона ;(

Е хубаво, а сега кажи какво му направи та не иска да се включи. 

Оправи се.. Просто трябваше да вляза в рекавъри и да го рестартирам.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Може ли да споделите с линк и снимки как се връща обратно към 4.2.2? даже ако може и с видео ще е още по-добре.

p.p: оправих се!

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Съветвам всички който са на 4.4.2 да си сменят Runtime-a от Dalvik на ART.
(в девелоперските настройки)
Твърденията на Google че работи по-бързо определено са верни !!!
Остава да видим дали е така и за батерията
Цитирай

Някой знае ли кога, ще пристигне официално и при нас?
Цитирай

Никой не знае алкател ми отговориха, че вече не се ангажират с дати за ъпдейта и че ще дойде все някога просто да следя за актуализация.
Цитирай

Това кога са ти го казали ? Ако е преди месец или повече и аз получих същия отговор. Алкател са с нови притежатели от този месец дори ако не и от тази или миналата седмица, а именно новите притежатели са Nokia. Така, че явно те веднага са задействали работата и действат възможно най-бързо.
Цитирай

Мисля че преди 2 седмици получих съобщението
Цитирай

Сръбския билд на 4.4.2 е от 14 ануари а се разпространява в сърбия от седмица. Руския който от вчера върви в русия е от февруари. И ги няма през ОТА а само през MobileUpgrade.... Все си мисля че до седмица ще цъфне и нашата версия.. Отмово само през MobileUpgrade но не и ОТА
Цитирай

Демек само през програмата ще може да се ъпдейтва?
Цитирай

(2015-04-24, 19:55:14)shishkebap написа:  ... Все си мисля че до седмица ще цъфне и нашата версия.. Отново само през MobileUpgrade но не и ОТА

Това предполагам че означава, както сме с 4.4.2 през ФлашТула, като потърсим с MobileUpgrade 4.3.0 (бързия) ще ъпдейтнем официално до Българската версия, без руут, и с важаща гаранция. Нали?
Цитирай

Не виждам причина да не е така Smile
Цитирай

Колеги сложих 4.4.2 но youtube ми е само до 360p ? С модната youtube версия работи http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1529715 но мисля ,че има и по добри варянти?
Цитирай

Сега, след 2-3 дни игра с новия 4.4.2, му се наситих..и установих че не ми харесва. Поне не и версията която Руснаците са шернали и руутнали. Освен адски дранещия проблем с галерията, моя Ютуб също даваше до 360р само.
След поправнака на файла, която колегата Шишкебап показа (благодарности за което), и след като пак името беше като за Българска версия, и то Теленорска, пуснах МобайлЪпгрейда (4.3.0), и за 20 мин ми върна заводската 4.2.2 01002, която даже беше с Глобулските апове вътре.
Работи отлично, мазно, бързо, без никакви бъгове, както беше и преди. Свободния РАМ е 750МБ.
Мисля да изчакам официалната версия за нас (ако дойде, пък и да не дойде, сегашната ми дава всичко от което се нуждая), и да видя тя как се представя.

Поздрави!
Цитирай

колеги за youtube та гледай те от Freedi Player той си дава 720п и ще си разрешите проблема с 360п.Аз нямам проблеми с него и е с доста добър дизайн
Цитирай

Оказва се че това което мислим че е оригинален 4.4.2 за 6037Y всъщност е порт от IDOL X+ Sad
Оригинална разработка за нашите телефони все още никъде няма Sad
Цитирай

Честно ли бе ..
Цитирай

Може ли да се намали вибрацията на бутоните на 4.2. На 4.4 това най ми харесваше.
Цитирай

Вие се радвайте че изобще ще видим китката другото не го мислете Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)