Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2015-04-25, 14:46:51)mishoka787 написа:  Вие се радвайте че изобще ще видим китката другото не го мислете Wink

Не четеш ли? Това не е било изобщо за нашите Idol 2-ки, а за Idol X..

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
Аксесоари

Добре idol x е по стар модел от idol 2 значи и ние ще имаме киткат
Цитирай

Мишок, от къде си сигурен, че ще го видим? Не виждал ли какво пише колегата, че е разработка от Idol X+
Цитирай

По пътя на логиката щом Русия и Сърбия имат и ние ще имаме.Ивов идол х няма някой екстри който идол 2 ги има , това значи че не същия кит кат като идол х+ не само х , може да има подобрения , за сега нищо не знаем,Шиша като е казал че е за идол х+ може да е вярно но може да е само за тия страни който е излязъл кит ката за нас може да е друго нищо не се знае
Цитирай

Ето едно линкче със полезни нещица (гогле дриве) http://goo.gl/JYtlXb

SP Flash Tool v5.1352.01
MtkDroidTools v2.5.3
MobileUpgrade 4.3.0
Драйвер
4.4.2 - със българска мтелска версия на апарата за SP FlashTool
4.2.2 - бекъп на оригиналния мтелски ром за SP FlashTool
това последното дано не ви трябва Smile
(гогле дриве) http://goo.gl/JYtlXb

Колкото до Idol X+... доста по-добре е от нашите машинки...
Цитирай

И сега какво ще имаме ли 4.4.2 или не
Цитирай

(2015-04-25, 19:38:18)Gosho223 написа:  И сега какво ще имаме ли 4.4.2 или не

Не сме гадатели.. От алкател си мълчат...

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

(2015-04-25, 19:44:32)Iv@||0V! написа:  
(2015-04-25, 19:38:18)Gosho223 написа:  И сега какво ще имаме ли 4.4.2 или не

Не сме гадатели.. От алкател си мълчат...

Аз мисля че не! За съжаление... Angry
Обаче поне при мен, със стоковия фирм 4.2.2 01002, работи и върви много по-добре телефона. Визуално ми хареса посоката на ъпгрейда, който беше загатнат в 4.4.2, особено дайлера (адски ми хареса), но някакси работата на тази Руска версия не ми се понрави.
Има голям резон да е портната от Айдъл Х+, което обяснява и лошото обработване на изображенията от Галерията (сигурно несъответства разделителната). Забелязах че когато задаваш примерно тапет от менюто с настройките, там ги визуализира мноого по-добре.
Това е съдбата на евтините телефони (и то Китайски) Lol . Поне има много добре работещ фърм. Щото като гледам "премиум" марките...
Цитирай

Незнам за друго но в 4.4.2 ми работи най-после autocad 360 еврика.
Цитирай

Някакви новини?
Цитирай

Хора от както върнах телефона на 4.2.2 батерията ми се скапа яко, преди изкарваше до 3 дни, а сега не мога да вържа деня. Днес за 3 часа от 30% направо се изключи, като се има на в предвид, че снощи към 10 беше на 60%. Само през нощта половината са заминали. Не виждам излишни процеси или поне нищо не редно спрямо преди. Преди врътките с ром-овете сутрин го вземах на 30% и си изкарвах деня без да го мисля. На капак на всичко, като го сложих на зарядното преди малко, трябваше да направя 15 опита докато тръгне. Някакви съвети?
Цитирай

Aз мога да кажа ,че с 4.4.2 батерията ми държи доста повече. Попринцип след 1 ден е на около 40% а днес гледам е на 60%.
Цитирай

И на мен батерията започна доста бързо да пада....
Цитирай

(2015-04-28, 12:05:41)Gosho223 написа:  И на мен батерията започна доста бързо да пада....

 Снощи го минах пак през mobileupgrade и се закрепи както си беше преди, явно предния път нещо се е сбъркало.
Цитирай

Ако го мина през алкателската програма ще ми изтрие всички приложения нали?
Цитирай

(2015-04-28, 14:23:08)Gosho223 написа:  Ако го мина през алкателската програма ще ми изтрие всички приложения нали?
Абсолютно ДА
Цитирай

да ще ти върне всичко както е било в началото.
Цитирай

(2015-04-28, 14:23:08)Gosho223 написа:  Ако го мина през алкателската програма ще ми изтрие всички приложения нали?

 Ще ги изтрие, но после можеш да си ги възстановиш през google акаунта. Аз поне друго решение не намерих... Ако някой може да те посъветва нещо друго, нека каже.
Цитирай

На мен ми трябват само да си запазя прогреса на 2 игри, но не знам как да си върна прогреса през гоогле
Цитирай

(2015-04-28, 15:07:41)Gosho223 написа:  На мен ми трябват само да си запазя прогреса на 2 игри, но не знам как да си върна прогреса през гоогле

Titanium Backup

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Нещо чува ли се за update? Някъде другаде пуснат ли е?
Цитирай

Няма никакво новини за ъпдейта
Цитирай

Всяко чудо за 3дни и тва ни беше радоста
Цитирай

Не е голяма болка. Сегашния официален фирм, с 4.2.2, след като го заредих последно през Алкателския Тул, съм адски доволен от батерията, бързината, стабилноста. Мисля че следващ ъпдейт може да оплеска работата, а аз много мразя бъгави неща!
Така че не се знае за добро или лошо ще е....
Цитирай

Аз също съм доволен с изключение на това, че не оправиха sound-а, но здраве да е. Ъпдейт може малко да се разнообрази, че става еднакво Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)