Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ами софт с Българско меню някой няма ли да даде линк, че до тук всичко е с Руски в-най добрия случей...


?
Цитирай
Аксесоари

(2015-03-23, 13:56:05)gubby_j написа:  Ами софт с Българско меню някой няма ли да даде линк, че до тук всичко е с Руски в-най добрия случей...


?

И, какъв е проблема, като е на руски - от една индоевропейска група е с българския.

 
Цитирай

За сега това - https://play.google.com/store/apps/detai...morelocale, е най-доброто решение, ако не разбирате руски / английски. Не казвам, че е като заводски превод, но това е най-доброто решение засега.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Искате да кажете че ромовете са само на руски и английски език, така ли?
И не може да се смени от настройките??

Motorola G5s XT1793
Цитирай

Това са стандартните езици на къстъм ROM-овете. Български няма.


   

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Не че не ти повярвах, по скоро останах учуден.
Иначе morelocale2 би трябвало да помогне. Може би не на 100% но определено превежда.

Motorola G5s XT1793
Цитирай

Колеги получих нов упдейт някой да знае нещо?  Ето и пик http://prikachi.com/images.php?images/613/8041613T.png
Цитирай

направих актуализацията, не виждам никаква промяна. 
Цитирай

Аз ще си го кача и ще ви кажа какво е новото и какво е промененото
Цитирай

Аз нищо не съм получил като ъпдейт ...... Sad
Цитирай

(2015-04-10, 12:48:38)people_change написа:  направих актуализацията, не виждам никаква промяна. 
Актуализацията не винаги е свързана с визуализацияга, а с оптимизация на системата преди всичко. Visslar

 
Цитирай

Имам чувството след ъпдейта че телефона се държи малко по добре и има промяна с меню на контактите
Цитирай

Кога го получихте тоз ъпдейт ?
Цитирай

Преди 2 3 часа ;-)
Цитирай

бре лошо аз нямам нищо да не би да е от оператора Sad
Цитирай

Направих ъпдейта..за сега се държи добре.
Единствената промяна, която виждам за сега е, че в списъка за повиквания под всяко име ми показва телефонния номер на контакта.
Цитирай

Пичове който сте на М*ел имате ли ъпдате ?
Цитирай

да, колега, наясно съм, мисълта ми беше, че не виждам нито визуално промяна, нито такава в поведението на телефона    Visslar

за тези, които не сте получили ъпдейта, проверете дали не сте задали само на wi fi да се актуализира системата, понеже моята настройка беше такава и точно това беше причината да не го получа преди да видя коментарите тук и да проверя  Smile
Цитирай

(2015-04-10, 19:35:47)people_change написа:  да, колега, наясно съм, мисълта ми беше, че не виждам нито визуално промяна, нито такава в поведението на телефона    Visslar

Е да де ..разбрахме се  Big Grin
Първата ми мисъл, като видях, че има мнения в тази тема и си викам айдеее имаме вече 4.4 ..ей го на .. Undecided не и днеска  Big Grin
Цитирай

Като гледам че обновяват 4.2.2 ми навява една мисъл че няма да имаме 4.4 китката
Цитирай

Добре де само аз ли нямам тоз прословут Update !!! AngryAngryAngryAngryAngryAngry
Цитирай

Иконата Медия Шаре е променена
Цитирай

След актуализацията тази сутрин ми изглежда малко по-бърз.
Цитирай

как се държи телефона след ъпдейта ?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

(2015-04-11, 22:31:18)bLck написа:  как се държи телефона след ъпдейта ?

Същото .. поне аз не виждам разлика.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)