Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече тук

И на мен ми е много удобна тази екстра хем не ти прекъсва текущата работа на телефона, хем можеш да отхвърлиш обаждането(или да го приемеш).
Цитирай
Аксесоари

(2015-06-18, 17:23:11)Sony_07 написа:  Здравейте. Сега при новият андроид когато някой ти звъни и ти правиш нещо на телефона, не ти излиза зелена и червена слушалка да плъзнеш, а ти излиза от падащото меню дали за вдигнеш или не. Има ли начин това от падащото меню да се манхне и да си е само с плъзгането на Ч/З слушалка. Търсих из настройките но не намерих нищо.
Пробвай това https://play.google.com/store/apps/detai....noheadsup
Цитирай

Все още се мотам и не съм ъпдейтнал, но видях един z3 и не ми хареса нещо: при отваряне на Телефон клавиатурата не се показва автоматично, а трябваше да се натисне някъде, за да излезе. Освен това имаше лента с топ контакти.
Има ли настройка Телефон да се отваря с видима клавиатура и лентата да не се показва?

Lollipop го рекламираха, че ще могат да се настройват профили - кога да игнорира повиквания, списъци с изключения и т.н. Възможно ли е тази опция да замени Llama - има ли настройка според час, местоположение, може ли да включва/изключва функции?

Някой има ли оплаквания от звука или това е само при Z2?

Android Huawei P30
Цитирай

Аз друго да попитам. Откакто съм с лолипоп wifi е някак си по-слабо, хваща от от по-къси разстояния.
Вкъщи сложих втори рутер, заради него,други телефони ловят и то здраво, моя през една стая дропи. Сигнала или е good или дропи. Някой да има подобни проблеми?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)