Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop дойде

сега забелязвам ,че няма нотификации при заключен екран трябва да отключиш телефона за да ги видиш .
Цитирай
Аксесоари

Какво значи, трябва да го отключа, за да ги видя?
В Настройки \ Звуци\ виж дали ти е маркирана опцията за показване на всички известия при заключен екран.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-04-09, 10:59:22)pepopepo написа:  Някой от Теленор ако го получи да пише,че е на Теленор телефона или ще чакам Лолипоп догодина.

На Теленор  съм и от снощи имам Лолипоп Wink
Цитирай

(2015-04-09, 17:52:00)tanita5555 написа:  
(2015-04-09, 10:59:22)pepopepo написа:  Някой от Теленор ако го получи да пише,че е на Теленор телефона или ще чакам Лолипоп догодина.

На Теленор и снощи имам Лолипоп Wink

Щом е така, значи има надежда и за нас!  Big Grin
Цитирай

Още ли не сте разбрали, че няма значение на кой оператор сте Facepalm1
Цитирай

Когато се коментира брандиран фърмуер към конкретен оператор, няма как да не се коментира зависимостта от оператор.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....
Цитирай

Някой да знае къде е бързото набиране? За 5.0.2 става въпрос.
Цитирай

(2015-04-09, 21:23:23)turl написа:  Някой да знае къде е бързото набиране? За 5.0.2 става въпрос.

Ами май няма Sadпоне аз не намирам......А иначе моя телефон е от онлайн магазин и получих ъпдейта,иначе незнам за къде е правен.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

Имам 6 часа дисплей,нещо не ми се вярва. А още съм на 12%,дали има нещо общо близалката.Някой с подобни изгледи?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

(2015-04-09, 17:52:00)tanita5555 написа:  На Теленор  съм и от снощи имам Лолипоп Wink
Телефона ми е купен от Теленор а картата ми е на Виваком и още нямам ъпдейт. Ще го правя май Вивакомски нататък вървят нещата.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

Аз съм с карта към теленор и получих ъпд-та останах доста изненадан при положение,  че много се бавят, но вече е пуснат и наличен Smile
Цитирай

(2015-04-10, 05:15:08)tanio95 написа:  
(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

Аз съм с карта към теленор и получих ъпд-та останах доста изненадан при положение,  че много се бавят, но вече е пуснат и наличен Smile
А телефона от теленор ли е?
Цитирай

(2015-04-10, 02:27:46)stoianeminem написа:  Имам 6 часа дисплей,нещо не ми се вярва. А още съм на 12%,дали има нещо общо близалката.Някой с подобни изгледи?

Определено резултатите,  които виждам с Лолипоп,  мога да ги съпоставя само с подобни от 4.4.2, а не с 4.4.4, където не бях никак очарован от батерията.  Абсолютно съм доволен от това как се държи Близалката и цялата й оптимизация. За около 9 заса с включени мрежи, само процент под това положение,  на което съм оставил телефона. 

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Колеги, поставете *#*#7378423#*#* в полето за въвеждане на номер, все едно ще се обаждате на някого, и после вижте service info - software info. Там има едно customization version.
Теленор-ските сме с 1281-8389_R2A
Това е за всички, които не са наясно откъде им е телефонът. С помощта на xperifirm може да разберете, в зависимост от customization version, за къде е предназначен апаратът. 
Цитирай

(2015-04-10, 05:15:08)tanio95 написа:  
(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

Аз съм с карта към теленор и получих ъпд-та останах доста изненадан при положение,  че много се бавят, но вече е пуснат и наличен Smile

Ама.... Още ли не сте разбрали, че няма значение на кой оператор ви е картата. Facepalm1
Има значение за кой регион е предназначен телефона. А твоя от къде е купен? Ако телефона беше купен от Теленор, сега ъпдейт нямаше да имаш.
Цитирай

За да е най-ясно.
Независимо от това на кой оператор ви е картата в устройството, ъпдейт ще получите едва тогава, когато същия този ъпдейт бъде наличен за региона, за който е предвидено устройството ви.
За да стане още по ясно, както и да се спре подвеждането към и от потребители от тук нататък, ще допълня също и:
Ъпдейт може и ще бъде получен, дори ако в телефона няма сим карта.
Е, отговорете си тогава сами, каква е зависимостта от сим картата в телефона към кой от операторите е!!!
Отговор, никаква.
Надявам се сега да се е изяснила тази неясна тема, свързана с объркване оператор /сим карта / регион/.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

И телефона и картата са ми Теленорски...имам ъпдейт Лолипоп 5.0.2
Цитирай

(2015-04-10, 14:28:43)tanita5555 написа:  
(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

И телефона и картата са ми Теленорски...имам ъпдейт Лолипоп 5.0.2

В XperiFirm последната версия е 17.1.2.A.0.314 , от миналото лято версията.
Видя ли с *#*#7378423#*#* на customization version какво ти пише?
1281-8389 ли ти е???

С PC Companion или през ъпдейта на телефона получи актуализацията?
Цитирай

(2015-04-10, 15:20:25)qnkooo написа:  
(2015-04-10, 14:28:43)tanita5555 написа:  
(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

И телефона и картата са ми Теленорски...имам ъпдейт Лолипоп 5.0.2

В XperiFirm последната версия е 17.1.2.A.0.314 , от миналото лято версията.
Видя ли с *#*#7378423#*#* на customization version какво ти пише?
1281-8389 ли ти е???

С PC Companion или през ъпдейта на телефона получи актуализацията?

1282-0220_R2C...ъпдейта го получих през телефона
Цитирай

(2015-04-10, 15:48:32)tanita5555 написа:  
(2015-04-10, 15:20:25)qnkooo написа:  
(2015-04-10, 14:28:43)tanita5555 написа:  
(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

И телефона и картата са ми Теленорски...имам ъпдейт Лолипоп 5.0.2

В XperiFirm последната версия е 17.1.2.A.0.314 , от миналото лято версията.
Видя ли с *#*#7378423#*#* на customization version какво ти пише?
1281-8389 ли ти е???

С PC Companion или през ъпдейта на телефона получи актуализацията?

1282-0220_R2C...ъпдейта го получих през телефона
Това не е теленорския, а е за централна Европа.
Цитирай

наистина някои неща не работят при Близалката,като супер вивид както и свири по по-различен начин на слушалки.Но всичко друго е страхотно! това е моето мнение за ъпдейта!

Xperia x10, Xperia S, SAMSUNG SGS3, Samsung Galaxy MEGA 6.3, SAMSUNG SGS4, SONY Xpera Z2 ,SAMSUNG GALAXY NOTE 4
Цитирай

За мен Лолипопа си е бета версия на андроид ,ако съдиме по номерацията му това е втора бета Smile . До 4.4.4 Киткат андроид версиите  бяха наистина ъпдеити поне за сони Z моделите. Не знам за вас но аз съм много разочарован от новия ъп . Дано с 5.1 да се поправят. 


ПП: Ето вчера се опитах на даден контакт да сменя мелодията но уви не стана дори и след връщане на зав. настр. пак  не става и си върнах 4.4.4 с него няма никакви такива проблеми.



Весели празници

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай

Доста от контактите ми са с различна от основната мелодия и всичко е ок :-)
Цитирай

Това за мелодиите вероятно е пропуск на дадена настройка, което още с инсталиране на Лолипоп, е едно от първите неща, които настройвам на някои контакти, както и снимки към предпочитаните.
Версията е много далеч от бета версия, за това е пусната официално, защото е стабилна за ежедневна употреба, без срив на приложения, работеща камера, звук, лед известия и т.н.
Освен не работещите опции за подобряване или подсилване на цветовете, което вероятно ще бъде отстранено с бъдещ фикс, мога да кажа, че се държи идеално, като нямам колебания, че ще ме остави по средата на деня, заради софтуерен проблем или друго.
Дори финални версии на Андроид за някои други модели, имат някоя подробност, която е било необходимо да се доизглади, но това определено не значи, че им е била предложена бета версия.
Предполагам, че дори и следваща версия да излезе, винаги ще има неща, които няма да се харесват на всички потребители и неща, които ще трябва да се подобряват, но съм далеч от мисълта, че лансират бета версии.
Един Андроид, много потребители, много мнения.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)