Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop дойде

Извинявам се ,

нямах в предвид истинска бета исках да кажа за орязаните опции за някои леки бъгове то щом от сони са го пуснали няма как да е бета .

А да попитам има ли някаде описание нещо като упътване за лолипоп с новите опции каде се намират или старите каде са преместени ,основни настройки

Поздрави

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай
Аксесоари

Някой с някаква нова информация за разпространението на ъпдейта за останалите региони? Имам един Z2, който е за Белгия, не е от оператор и още чакам.

Не съм умрял от нетърпение, за да флашвам, просто питам. Smile
Цитирай

Все още актуален само 4.4.4, ако за това се интересуваш.


Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-04-10, 05:46:14)ninormalnia написа:  
(2015-04-10, 05:15:08)tanio95 написа:  
(2015-04-09, 18:17:51)pavlinstoyanov написа:  Така е, но в случая не става въпрос, че телефона е купен от Теленор, а че картата е на конкретния оператор и е получен ъпдейт. А ъпдейт от Теленор още няма, и не мисля, че скоро ще има, а така човека заблуждава останалите, на които телефоните им са купени от Теленор, че ще им дойде ъпдейт....

Аз съм с карта към теленор и получих ъпд-та останах доста изненадан при положение,  че много се бавят, но вече е пуснат и наличен Smile
А телефона от теленор ли е?

Не
Цитирай

Това обяснява нещата. Smile
Цитирай

Моят е Vodafone Germany някой да знае дали има излязъл ъпдейт защото аз не получавам все още такъв ?

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

(2015-04-11, 20:46:40)divdivak написа:  Моят е Vodafone Germany някой да знае дали има излязъл ъпдейт защото аз не получавам все още такъв ?

Все още няма ъпдейт за твоя регион.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Аз се отървах от Теленор.Флашнах с Вивакомски и сега съм с Близалката.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

От както ми дойде новия ъп въздушно,телефона ми прави проблеми.Забива,при одключване прави едни размазани цветове.Не съм правил резет,понеже съм в чужбина,и ако се обърка нещо не мога да го оправя,а и wifi тука искат пароли и незнам дали пак ще мия даде тоя от където сега я ползвам. Дали има друг вариянт нещо,или само резет го оправя а може и да е от новия андроид нещо.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

По-добре Repair през компаньона.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(2015-04-12, 09:54:20)xn3k написа:  По-добре Repair през компаньона.

Нямам под ръка компютър.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Има ли приложение на анроидБГ за Близалката,защото не мога да го намеря в гугълПлея?

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

Използва се Тапатолк за мобилно приложение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Благодаря. На мен ми се вижда доста неудобно в сравнение със старото приложение. По добре през браузъра.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

Пуснат е нов релийз .726,който поправя бъгивете с Xreality и SuperViVid,както и Close all бутон.(вероятно и още бъгчета).

Sony Ericsson Xperia X8 ~ 2.3.5 ~ MDDI ~ UnderVolteD ~ OverclockeD ~ RooteD ~ UnlockeD ~ RaM BoosteD.
Цитирай

(2015-04-14, 11:17:01)effective написа:  Пуснат е нов релийз .726,който поправя бъгивете с Xreality и SyperViViD,както и Close all бутон.(вероятно и още бъгчета).

Брех! Сега го видях в XperiFirm.
Мтел са го пуснали, а Теленор... познайте! Още сме с 17.1.2.A.0.314????
Цитирай

Тъкмо го получих.Заробените М-телци да налитат. ( : Ще тествам и ще дам мнение.

[Изображение: e097f4c2881d7276.jpg]

Sony Ericsson Xperia X8 ~ 2.3.5 ~ MDDI ~ UnderVolteD ~ OverclockeD ~ RooteD ~ UnlockeD ~ RaM BoosteD.
Цитирай

 
   
 
Здравейте какво се случи с безшумния режим (където има вибрация и ЛЕТ нотификации) в Лолипоп ? Има ли начин да си го върнем ? Искам тела ми да не е на шумен, но да има вибрация на уацапа или фейса и да имам и ЛЕТ лампичката.
Цитирай

(2015-04-15, 11:55:57)manyelski написа:   
   
 
Здравейте какво се случи с безшумния режим (където има вибрация и ЛЕТ нотификации) в Лолипоп ? Има ли начин да си го върнем ? Искам тела ми да не е на шумен, но да има вибрация на уацапа или фейса и да имам и ЛЕТ лампичката.

Опциите за звука и вибрацията можеш да намериш натискайки страничните бутони за звука.Настройките са по сивия панел,който ти излиза.При мен проблеми с LED-а и вибрациите няма.Но ако искаш да си го настроиш по свой вкус инсталирай Led notification или подобна от Pllay store-a.Да отбележа,че съм с новия фърмуер завършващ на .726.Не съм инсталирал стария и не знам как е там.

Sony Ericsson Xperia X8 ~ 2.3.5 ~ MDDI ~ UnderVolteD ~ OverclockeD ~ RooteD ~ UnlockeD ~ RaM BoosteD.
Цитирай

(2015-04-14, 14:29:11)effective написа:  Тъкмо го получих.Заробените М-телци да налитат. ( : Ще тествам и ще дам мнение.

[Изображение: e097f4c2881d7276.jpg]

аз съм на мтел ,а пък нямам ъпдейт .................
Цитирай

Да го кажем за стотен път.
Тук въпроса не е на кой оператор ти е сим картата, а от кой оператор/магазин е закупен телефона.
Цитирай

   

Днес ми направи впечатление че първи са получи ли ъп тази номерация 
първо (как то е при з2) С , после Ви накрая е А
23.....726/ R.x.C

при другите има и с D които са първи
Някои знае ли тази кодировка какво означава

ПП : и после се чудите защо Теленор нямат ъп .Затова флаш дали на вива дали Мтел или др. не брандиран фирм.


Big Grin Cool

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай

Това са циклите в които се пускат определен брой ъпдейти за определен брой региони/оператори.
Относно .726.От 2 дни съм с него и е доста стабилен.Не съм направил Fresh install,а просто ъпгрейднах от 4.4.4 на 5.0.2,(което не препоръчвам.На чисто си е най-добре).Всичко си стои.Батерията се държи доста прилично.Super Vivid и X-Reality-то си работят без проблем.Нямам ''Close all'' бутон за отворените приложения в бекграунда,но не е фатално.Проблеми с вибрация/Silent mode или Led нотификации нямам.Още свиквам с двойния суайп на менюто,за да се пусне изцяло.И липсата на настройките при натискане на всяко едно приложение там / wifi / stamina mode ме дразни,че не излиза,но ще се свикне.Виждам леки подобрения при камерата.Направих няколко теста преди и след ъпдейта и съм доволен.Със звука всичко е 6,даже и с тапите всичко си е чисто и силно както преди.Като цяло телефончето е доста пъргаво. ( :

Sony Ericsson Xperia X8 ~ 2.3.5 ~ MDDI ~ UnderVolteD ~ OverclockeD ~ RooteD ~ UnlockeD ~ RaM BoosteD.
Цитирай

(2015-04-16, 21:08:46)effective написа:  ...
Относно .726.От 2 дни съм с него и е доста стабилен....Нямам ''Close all'' бутон за отворените приложения в бекграунда,но не е фатално....
Като натиснеш десния бутон на менюто ти показва отворените в момента приложения, а над тях в дясно имаш работещ бутон "затвори всички". Направен е грозно - надпис на син фон и не прилича много на бутон, но си работи.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

хм интересно и аз нямам такъв бутон 'затвори всички' даже не ми излиза синя лента  Huh
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)