Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop дойде

Rosen.v, има много мнения по този казус, като ако погледнеш предни страници на тази тема, ще видиш, че не си единствения на този оператор, който не е получил ъпдейт.
Уверявам те, че щом стане наличен за вашия регион  /оператор, ще разбереш. 
Ако на някой не му се чака, то винаги може да го флашне, вместо да се трупа тази тема с публикации, на кой и защо не му е дошъл още даден ъпдейт, въпрос, който бе зададен многократно и му бе отговаряно също така многократно.  

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).


Ами как става това изтеглих флаштуп после иска някаква регистрация в сони, но не връща мейл и не може да се активира акаунта.
Цитирай

Никаква регистрация не ти трябва.

РАЗПОЗНАВАНЕ НА ВАШИЯ ТЕЛЕФОН
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216899

КАК СЕ ФЛАШВА ФЪРМУЕР [СОФТУЕР]
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216931

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Най-новият ъпдейт 23.1.A.1.28 е наличен през Pcompanion-а.(Mtel) теглете ( :

Sony Ericsson Xperia X8 ~ 2.3.5 ~ MDDI ~ UnderVolteD ~ OverclockeD ~ RooteD ~ UnlockeD ~ RaM BoosteD.
Цитирай

Известие не излиза ли като се пусне нета на телефона? Или трябва да вися на кабела, за да разбера, че е наличен вече?
Цитирай

Излиза известие.
Цитирай

Нямам друг избор, май ще се флашва. Само ме интересува има ли нещо специфично, което трябва да знам предварително? Например, картата памет трябва ли да я вадя, информацията в телефона запазва ли се?
Цитирай

Копирай си важната информация за теб от телефона на картата или компютъра и флашвай спокойно.
Сд картата не е необходимо да се вади от телефона.
Следвай стъпките от темата за флашване с Флаштуул:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216931
Успех. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ок. Но като стартирам Флаштул, ми изскача един прозорец Информация, който не може да се затвори и всичко спира дотам. Сега ще пробвам пак.
Цитирай

При проблем с Флаштуул, моля допълнителните подробности около информацията, която получаваш от програмата, както и особеностите за блокирането й, моля да бъдат споделени в темата за Флаштул.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да ще отидем да четем за този Флаштуул ама нещо не ми се нрави тази програма.
Цитирай

Новият фърм 23.1.A.1.28 вече е наличен и за Теленорските телефони. Разгеле и те се сетиха че има нови версии, че не бяха ъпдейтвали от миналата година. Rock
Цитирай

Ама и аз не издържах и рано-рано след полунощ флашнах Central Europe 1. Пак много ги чаках, и те да вземат да го пуснат след няколко часа... Сега да го променям ли с Теленорски, че апаратът е купуван от тях?
И друго искам да питам. Дали има някаква разлика във версиите за различните  региони, имам предвид това R5C,  R2C и т.н.,  което е отбелязано накрая на Release-то?
Цитирай

Разлика особена няма да намериш, но при необходимост от гаранционно обслужване, дано не се налага,  може да си флашнеш операторския фърмуер.
Най-много някое тяхно приложение за проверка на текущите сметки или подобно да има, друго не очаквай. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ок, мерси!
Цитирай

и теленор пуснаха ъпдейта честито на всички изчакали
Цитирай

ninormalnia, можеш ли да споделиш, и примерно да качиш някой клип в youtube да видим теленорския ъпдейт? Интересно ми е да видя дали има нещо ново като опции, приложения и т.н. Понеже и аз бях към тях. Бях, понеже не издържах и буквално броени часове преди да го пуснат, флашнах 1282-0218.
Цитирай

няма кои знае какво ново няма ги досадните приложения на теленор има някои нови опции
Цитирай

1. Ужасно аудио. Заболя ме главата.
2. Огромни икони като за бавно развиващи.
3. Отвратителен дизайн.
4. Нищо иновативно.
5. Андроид 4.4... Е класика.
Цитирай

И при мен дойде ъпдейта завършващ на .28, но все още съм с 4.4.4. Искам да попитам какво е подобрено в новия Андроид и струва ли си да ъпдейтвам ? Има ли подобрение в камерата и батерията ?

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Батерията за мен е станала по-зле от 4.4.2. Камерата има няколко добавени неща. Явно съм бил с очаквания за Lollipop, които реално липсват.
Общо взето нищо ново няма, сравнено с 4.4.2, добавен е бутон за рестартиране, както и опция за запис на екрана при задържане на копчето за включване /изключване на телефона. От 4.4.4 нямам лични наблюдения, тъй като до последно бях с 4.4.2 и само броени часове, преди да бъде бъде пуснат Lollipop от Теленор, бях флашнал за Централна Европа 1282-0218.
Цитирай

В момента съм с последния наличен build - 23.1.A.1.28, но току-що получих нов OTA ъпдейт. Странното е, че в блога на Sony не пише нищо. Някой друг получавал ли е нещо?

Customization версия: 1281-4640_R2B

Edit: build номера е същия след обновлението. Wink
Цитирай

Не знам за ОТА известието, защото съм махнал ъпдейт сървис апк-то, но при свързване с компютър, Pc Companion също ме известява от доста врме за налична актуализация до . 28, въпреки че съм с нея.
Преди време, отново имаше устройства с известия за актуализация, но компилацията след това също оставаше същата, без да се разбере какво е актуализирало или поправило.
С прерутната версия съм и за това не съм стигал до сваляне на друга актуализация, уж по-нова.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

да и аз получих такъв ъбдейт и какво беше това ...., може би е нещо заради ъбдейта на приложенията на сони, ако има нещо по ....

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

И при мен излиза ъпдейт до .28,въпреки че вече съм с него,цъкам на изтегляне през ОТА,изтегля 12.6 мб,след което изписва неуспешно удостоверяване.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)