Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop дойде
#26

Нямам търпение вече.Въпреки,че от 4.4.4 съм много доволен и нищо чудно този лолипоп да се окаже разочарование,поне при другите марки преди това които имах така се получи,но тука се бавят дано да е за добре,с повечко тестове. Wink

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
Аксесоари
#27

Това ме дразни в Сони, че докато пуснат някой ъпдейт другите го имат от месеци.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#28

По добре да не избързват от LG избързаха пуснаха го за G3 само че батерията стана ужасна за 1 ден без много ръчкане е паднала.Така че от Сони нека да изчистят такива проблеми и тогава да го пуснат

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#29

Дано няма проблеми,да си заслужава чакането,приятел с galaxy s5 му дойде Ъпдейта още преди повече от месец,при galaxy то е много дървено,сухо Big Grin, дано от Сони се постараят повече
Цитирай
#30

Почна се! За сега в Индия http://m.gsmarena.com/xperia_z2_z3_and_z...-11483.php
630mb за Z3, 518mb за нашия телефон.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#31

Нищо не е почнало. Още Сони не са пуснали ъпдейта.
Единствената уж по-достоверна информация в момента идва от Сони Индонезия, които казват, че ъпдейта ще тръгне може би другата седмица.
Цитирай
#32

Като го чакате с нетърпение знаете ли какви ще са новите неща ? Или просто ще имаме една обновена версия на Андроида ?

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#33

Естествено, че знаем. Най - съществената промяна няма да е визуална, а тя е преминаването от dalvik към art. Освен това по визуалните промени ще има нов material design. И вече други по - дребни неща.
Цитирай
#34

Разбира се освен визуалните промени по ининтерфейса, който ще премине към така наречения "Материал дизайн", въведен от производителя, се очакват подобрени и улеснени действия над софтуера от потребителите. Съкратено време за достигане до новопоявила се информация / уведомление относно мейли, съобщения, пропуснати повиквания,  информация за текущи ъпдейти на вече инсталирани приложения и т.н., които уведомления биха били достъпни директно от заключен екран.
Също така,  Андроид L ще предоставя поддръжка на 64bit архитектура на процесорите,  като и работата на новата версия, следва да бъде подпомогната от въвеждането на така наречения режим на действие / на софтуера под името ART,  което ако стане налична като опция за преминаване към нея, би облекчила процесорно устройството,  което също трябва да доведе и до облекчаване в консумация на енергия и повишаване издръжливостта на батерията.
Едно от нещата, които вероятно ще бъдат въведени отново,  което бе преустановено като възможност при Android Kit Kat, вероятно ще бъде и позволена опция за използване на външна карта памет,  като допълнителен модул за инсталиране и прехвърляне на приложения без административно разрешение или руут права, както бе до сега в спомената версия на Андроид Кит Кат.
Все още има изключително много приложения,  които трябва да се оптимизират и напаснат за да работят с новата версия,  което вероятно ще доведе до първоначален дискомфорт от употребата му, но с времето ще улегне. Smile
Смятам, а и се надявам,  тепърва да откриваме новостите и полезните неща за потребителите в новия бъдещ ъпдейт към Андроид 5.0.Х, както и своевременна намеса на програмистите, създаващи софтуера,  с което бързо да отстраняват евентуални софтуерни неточности /недоразумения/ да го наречем..
Ще дочакаме и ще видим.
Като допълнение ще напомня,  че вече имаше споделен видео клип с Android Lollipop на Xperia Z3, което дава бегла, начална представа какво да очакваме с появата му.

П.п. При пускането на този ъпдейт при други марки устройства, има много коментари на недоволни потребители,  което се надявам с по -късния етап на пускането му към нас,  тази реакция да не се повтори.
Историята обаче говори друго........  Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#35

http://www.xperiablog.net/2015/03/11/now...next-week/
Цитирай
#36

А ето го и самият changelog >>> http://www.xperiablog.net/2015/03/10/and...-detailed/
Цитирай
#37

Дали се очертава този т. нар. memory leak бъг, за който се говори в интернет, да бъде оправен във версията, която Sony ще пусне?
Цитирай
#38

Ето лек спойлер за някой нови иконки от Сони 


Прикачени файлове
.png tapatalk_1426413131856.png Размер: 88.56 KB  Сваляния: 66
Цитирай
#39

Тези икони доста ми допадат. Но в клиповете, на които е показана близалката на Z3 иконите са като в AOSP, а те не ми харесват особено.
Цитирай
#40

Сега колкото повече чета темата във xda, от която взех снимката, толкова повече си мисля, че тези икони са преработени за existenz РОМ-а на niaboc79. Ако е така, моля да ме извините за грешната информация Big Grin
Цитирай
#41

Прав си, Негови са. Smile
Действително,  наистина този интерфейс показан в клипа със Z3, би трябвало да е реално визията на Лолипоп за Xperia.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#42

Може ли линк към въпросния клип, да хвърля едно око и аз ?
Цитирай
#43

(2015-03-15, 13:04:37)Naftalincho написа:  Може ли линк към въпросния клип, да хвърля едно око и аз ?

Ето клип с близалката >>> https://www.youtube.com/watch?v=90Nfi4nqnd0
Цитирай
#44

Ъпдейтът май е пристигнал за колегите със Z3, нашия не е ли дошъл? Някой проверявал ли е ?

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#45

Да, колега за Z3 и Z3 Compact вече има ъпдейт. До 2 седмици трябва да дойде и за другите от Z серията. http://www.xperiablog.net/2015/03/16/and...two-weeks/
Цитирай
#46

Lolipop дойде и за Sony z2 да ни е честит
Цитирай
#47

Сменяме заглавието
Цитирай
#48

Сега да видим Теленор кога ще ни го пуснат.Така и не пуснаха 4.4.4

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
#49

Ако има някой с немски retail ROM, който е получил ъпдейта, нека пише. =)
Цитирай
#50

Аз уж съм с Nordic регион, но нямам ъпдейт все още.

<<<Xiaomi Mi6>>>
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)