Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покани за Google Inbox - новото приложение на Google комбиниращо e-mail и task ass
#1

Здравейте съфорумци.
Днес видях и свалих новото приложение на Google - Inbox, което изисква покани, за да се логне човек и да го ползва. Аз вече съм подал молба към Google за такава, но още не е пристигнала.
Отварям темата за обмяна на покани и евентуално мнения относно приложението.

Ако някой има покана, бих се радвал да я сподели, за да изпробвам приложението Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Присъединявам се. Smile

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#3

И аз искам покана ако някой намери излишна

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#4

И аз бих се радвал, ако някой ми изпрати покана. Иначе и аз изпратих заявление.

D_coffee
Цитирай
#5

Интересно изглежда и аз се записвам.
Цитирай
#6

Мен ми изглежда, като подобрена версия на новия Gmail 5. Ще видим.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#7

аз не разбрах това нова поща, аналог на gmail ли е, или просто ново приложение, което организира писмата от gmail?
Цитирай
#8

Цитат:Мобилното приложение за достъп до Gmail е достатъчно добре познато на милиони потребители, но Google явно смята, че има място за иновации по отношение на неговата функционалност и демонстрира това с проекта Inbox. Става дума за приложение за работа с електронна поща за браузъра Chrome и устройства с iOS и Android, което интегрира във входящата кутия и познатата технология Google Now. Вместо да покаже познатия списък с писма тя извлича съдържащата се в тях информация и я изобразява под формата на карти, с които може да се взаимодейства директно - например дава часове за полети, включените в писмата снимки, информация за проследяване на пратка и т.н.

В допълнение приложението интелигентно комбинира писмата в групи, които могат лесно да бъдат скрити. Има възможност за добавяне на напомняния, а освен това е налична опция за отлагане на нотификацията за дадено писмо - така можете да му обърнете време по-късно. Засега Inbox се намира в етап на затворено тестване и изисква покана за включването в него. Ако не ви се чака можете да пишете директно на компанията за покана.
Цитирай
#9

Пуснах и аз заявка за покана. Ако получа ще пиша, за да разпратя колкото мога.

hTC One М9
Цитирай
#10

Ако някой има излишна покана - да ми драсне моля (:

Аз се записах за всеки случай и като ми дойдат и мойте ще пиша.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#11

И аз чакам моята покана, ако дойде някога! Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#12

И аз им писах с молба за покана, надявам се в най-скоро време да получа такава. Smile Мисля, че новото приложението ще бъде трепач.


Приятен уикенд! Smile

[box]Thanks for requesting an invite. We'll send you one as soon as possible.

Your friends at Gmail[/box]

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#13

аз получих покана. да ви кажа не е нещо особено. може би не е подходящо за мен. то е за хора, които често получават e-mail-и от работа, покани за разлини места, информация за пътувания и подобни. лично аз не получвам толкова важна информация и следователно, не ми трябва кой знае каква организация. демек не ми е много полезно приложението. изглежда яко, но за сега си оставам с оригиналното на gmail. скоро и то ще има update Smile
Цитирай
#14

Само една покана ли получи? Ако не - става ли да шернеш Tooth

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#15

мога да дам на 3-ма, според това, което чета в нета. Първите 3-ма, които ми пратят e-mail-а си на лично ще получат покана Smile
Цитирай
#16

yo_asakura написа:мога да дам на 3-ма, според това, което чета в нета. Първите 3-ма, които ми пратят e-mail-а си на лично ще получат покана Smile
Колега, имате поща Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#17

раздадени са 3-те покани. от там нататък, вие разпространявайте Smile
Цитирай
#18

Ако някой има свободна да драсне едно лично. :thumbup:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#19

Попринцип, всеки трябва да може да покани 3-ма. След като аз дадох 3 - от там 9 човека трябва да получат Smile
Цитирай
#20

Аз още не съм получил покани за споделяне.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#21

Една покана и за мен? :cheers:
Цитирай
#22

Здравейте, колеги!

Въпреки, че съм се записал и чакам, ще съм благодарен ако някой сподели и с мен 1 покана на имейла – ivan.d.bonev@gmail.com


Благодаря и приятна неделя! Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#23

Който е получил покана. Като влезе в приложението, там където е бутона за създаване на нов e-mail, като се цъкне излиза меню за създаване на различни неща (e-mail, task, reminder...). Там има един жълт бутон, чрез който можете да поканите други... Smile
Цитирай
#24

Мерси за поканата yo_asakura! Но такова нещо за което ти разправяш не виждам. Нямам жълт бутон за канене на други хора (:

Като цяло приложението е яко, има бая опции, но спокойно бих живял и без Inbox-a. Вече имам приложение за напомняне на важни събития (кеер), имам приложение за емайл (гмайл) имам и гугъл нау. Демек получавате още едно приложение за тия работи. Но е добре направено де, може и да го задържа.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#25

@smiley, би ли хвърлил едно око на тази статия относно въпросния бутон за изпращане на покани?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)